Przeprowadzka, tymczasowy offline

LockedLion napisał 5 miesięcy temu
Cześć Zamknięci i Zamykający/e, Ostatnio nie zaglądam do Was za często bo ilość spraw okołozawodowych jest mocno przytłaczająca. W najbliższych 2-3 (09-11 wrzesień) dniach mogą wystąpić przerwy w działaniu forum ponieważ będzie wykonywana migracja na inny serwer. Prawdę mówiąc ze względów finansowych miałem w planie zamknięcie forum w tym roku  :( . Nie jest moim celem zarabianie na nim dlatego nie ma żadnych reklam i spamu - był jakiś krótki epizod z banerami ale w finalnym rozrachunku to co zebrało się w miesiąc wystarczyło by na 3 minuty działania serwera - tak czy inaczej jeżeli chcielibyście wesprzeć wspólną sprawę i zamkniety.pl to bez krępacji ;)  Na ten moment zamkniety.pl pozostaje otwarty z przerwą na przeprowadzkę :)
Janbanan napisał 3 tygodnie temu
Witam zamknietych, w końcu forum zaczyna działać ale chyba nie w 100% tak? Jakieś zmiany? Może jakiś post informacyjny co nowego itp? 
Zzakrat napisał 3 tygodnie temu
Halo halo... Jest tu ktoś? 
Lukasz89 napisał 3 tygodnie temu
Witajcie. Nie m9ge sie zalogowac naswoje stare konto, reset hasla tez nie dziala...
BOSS napisał 3 tygodnie temu
ja ma podobny problem jak kolega powyżej napisał :/ po zalogowaniu zdjęcia, które były w postach nie wyświetlają mi się...
HTV2 napisał 3 tygodnie temu
Witajcie Panie i panowie. Ja również mam problem z zalogowaniem się na swoje stare konto. Adminie/Szefie jeśli znajdziesz chwilę  -  proszę Cię o PW. Mam pewną sprawę.
Jonasz_J napisał 3 tygodnie temu
Witajcie, tez miałem problem bez szans na wejście na stare konto. A było nas tu pewnie ponad 500 dusz. Cieszę sie ze wróciło forum chociaż w takim kształcie, przecież to skarbnica wiedzy unikalnej w polskim Internecie. Jak tu zajrzy  gumis_giz, proszę odezwij się na priw.
cnotliwy napisał 2 tygodnie temu
Nareszcie... Offline miał trwać 2-3 dni a wyszło 5 miesięcy - lepiej późno, niż wcale... ;) Już sam zaczynałem dłubać nad robieniem konkurencyjnego forum w tym temacie,  ale na szczęście Lion był szybszy.  Przy okazji, Lion, mała sugestia - jeśli masz możliwość techniczną, to roześlij na adresy dotychczasowych użytkowników maila z informacją o odtworzeniu forum, bo nie każdy pewnie sprawdza, czy ono powróciło.  Też nie mogłem zalogować się na stare konto (varangian) więc założyłem nowe.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021