Ażurowa klatka stalowa S095 z opcjonalnym stalowym cewnikiem

varangian napisał 5 miesięcy temu
Klatka "S095" (oznaczenie producenta używane na Aliexpress). Na początek zdjęcia: [attachment=501][attachment=502][attachment=503][attachment=504][attachment=505] Klatkę posiadam już pół roku, więc mogę trochę o niej napisać.  ZALETY:
  • Lekka. Nie ważyłem jej, ale jest niewiele cięższa od plastikowej HTv2. Noszenie jej przez cały dzień nie męczy jąder ciężarem. Klatka nie ma też tendencji do zsuwania się z penisa pod wpływem własnej masy.
  • Solidna. W porównaniu do 2 modeli tandetnych drucianych klatek sprzedawanych przez polskich sprzedawców na Allegro w cenach zaczynających się od nieco ponad 40 zł, jest to produkt ze sporo wyższej półki. Jest wykonana z grubszego drutu i lepiej zespawana. 
  • Przewiewna. Dzięki temu, że jest to konstrukcja druciana, ptak "oddycha" i się nie kisi w pocie i resztkach moczu, jak ma to często miejsce w klatkach pełnych. Nie ma w niej problemu z brzydkim zapachem.
  • Wygodna w noszeniu. Dzięki swej szerokości klatka nie wpija się zbyt mocno w członka, nawet gdy próbuje się on wyprężyć (choć pierścień wtedy potrafi boleśnie ciągnąć za jądra). Wykonywałem w niej też różne prace fizyczne i nie stanowiła jakiegoś szczególnego utrudnienia. 
  • Dyskretna. Klatka jest krótka i dzięki temu mało widoczna w spodniach.
  • Z demontowanym cewnikiem. Daje możliwość dodatkowej zabawy, jak ktoś lubi cewniki. Ja nie jestem zbytnim fanem tego, ale kupiłem by spróbować (próby były 2 i średnio udane, delikatnie ujmując...).
  • Bezpieczna. Trudno wysunąć z niej penisa (bez cewnika). Z cewnikiem nie wiem czy jest to w ogóle możliwe, bo nie próbowałem tego robić.  
  • Przystępna cenowo - kupiłem ją za 85 zł (wliczając dostawę)
WADY:
  • Trudna w zakładaniu. Noszę stosunkowo mały pierścień (rozmiar 2 z 4). Jest on idealnie dopasowany, by klatka pewnie siedziała na przyrodzeniu, ale zapięcie takiego pierścienia to prawdziwa udręka. Jednocześnie trzeba bowiem spasować ze sobą 3 elementy - klatkę i dwie ruchome połówki pierścienia. Dużo łatwiej założyć stały (nie rozwierany) pierścień.
  • Niedopracowana. Spasowanie klatki z pierścieniem nie jest idealne, w miejscu gdzie końcówki pierścienia dotykają haczyka klatki są szpary, w które potrafi wejść skóra penisa. Wówczas skóra bywa boleśnie przyszczypywana.
  • Trudne siusianie bez cewnika. Sikanie na stojąco w tej klatce to prawdziwa ruletka. Wszystko zależy od tego, jak cewka moczowa ustawi się względem prętów klatki - można sobie spodnie mocno polać... ;)
Podsumowując. Naprawdę fajna klatka za umiarkowane pieniądze. Aktualnie mój ulubiony model (pomijając pas typu majtki, ale to jest zupełnie inna kategoria sprzętu). W mojej (mocno subiektywnej) ocenie zdecydowanie lepsza niż HTv2 i praktyczniejsza niż A338.
Hcbc31080b9c4491d83a11c175c3b746fi.jpg
Hc285642473eb4da1aba246a1c4583e3dP.jpg
H89affb17197d4e70a98e6536ef3ece1eF.jpg
H46b85541d8284cdb98cf912e30653142i.jpg
klatka.jpg
w_klatce napisał 5 miesięcy temu
Dzięki za szczegółowy opis! Ja właśnie zamówiłem: Chaste Bird 304 stainless steel Cock Cage Chastity Device Sex Toy A259 https://a.aliexpress.com/_msK2OwL Pierścień nie jest otwierany, więc odpada problem ze szczypaniem, chociaż może go być trudniej założyć. Zobaczymy...
varangian napisał 5 miesięcy temu
Model "A259" jest fajny i też się nad nim kiedyś zastanawiałem, ale pomny złych doświadczeń z moją pierwszą stalową klatką, która również miała tak cienkie "nóżki" wchodzące w pierścień (jedna z nich mi się ułamała; identyczny efekt widziałem też u innego forumowicza) nie zdecydowałem się na niego.
w_klatce napisał 5 miesięcy temu
Faktycznie - nie zwróciłem uwagi, że te nóżki są znacznie ciencze niż w klatkach z ktorymi miałem do czynienia do tej pory. Ale paczka już w drodze, więc pozostanie tylko zobaczyć jak się będzie sprawować. Szukam czegoś kompaktowego i w miarę lekkiego, bo dłuższe chodzenie z założonym bon4m to jednak nie dla mnie...
Kluczyk19 napisał 5 miesięcy temu
Ja właśnie posiadam taka klatkę od około trzech miesiecy I mogę powiedzieć że jak dla mnie jest wygodna. Przez swoje nie za duże rozmiary nie jest za bardzo widoczna przez spodnie. Wygodna nawet do długotrwałego noszenia. Sikanie tak samo jak w S095 dość kłopotliwe i na stojąco nie ma możliwości Z wad to dość duży luz na łączeniu zamka przez co klatka "lata" co skutkuje czasem uciekaniem jąder przez co można z niej uciec
Screenshot_20200908-204344.jpg
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021