Dlaczego nosimy klatki

varangian napisał 6 miesięcy temu
Spróbuję wstawić małą ankietę, ale ponieważ robię to pierwszy raz, z góry uprzedzam że może nie wyjść ;)
Drobne wyjaśnienie w odniesieniu do "niedobrowolności" noszenia klatki - chodzi mi tu o sytuacje, gdy jej noszenie spowodowane jest w przeważającej mierze naciskami ze strony partnerki (partnera), a nie wynika z własnej chęci.
Po 2 dniach funkcjonowania ankiety dostrzegam ciekawą tendencję, której początkowo się nie spodziewałem. Jakkolwiek zdecydowana większość panów nosi klatki dobrowolnie (co było do przewidzenia), to jednak jest też całkiem spora grupa (18 odpowiedzi na chwilę obecną) wskazująca na niedobrowolność noszenia klatki. W tej sytuacji gorąco zachęcam osoby, które udzieliły takiej odpowiedzi, by podzieliły się tutaj swoją historią. Dla ułatwienia pytania-podpowiedzi: Z jakiego powodu noszą klatkę? Czy klatka była ich własnym pomysłem? Czy początek noszenia był dobrowolny, a jeśli tak, to kiedy nastąpiła zmiana w tej kwestii? Jak długo już noszą klatki? Kto trzyma klucz? Jak często doznają zaspokojenia seksualnego i w jakiej formie? Czy gdyby mieli taką możliwość, to zrezygnowaliby z noszenia klatki?
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021