Pytanie

Sznycel498 napisał 6 miesięcy temu
Takie pytanie do wszystkich zamkniętych przez swoje dziewczyny narzeczone żony. A pytanie jest takie Czy zamykają tylko was czy może dodatkowo jeszcze kogoś i na przykład czy ktoś w ogóle na czymś takim myślał i czy w ogóle by to przeszkadzało wam co o tym sądzicie
varangian napisał 6 miesięcy temu
U mnie to jest wyłącznie nasza zabawa i nie wchodziłoby w rachubę, by żona zamykała kogokolwiek innego. Podejrzewam, że u 99% innych małżeństw bawiących się w to będzie podobnie. Swoją drogą, ten wątek to chyba powinien być w dziale "doświadczenia", a nie "ogłoszenia", no chyba że szukasz keyholderki, czego jednak nie piszesz... ;)
[quote='varangian' pid='7700' dateline='1598858340'] U mnie to jest wyłącznie nasza zabawa i nie wchodziłoby w rachubę, by żona zamykała kogokolwiek innego. Podejrzewam, że u 99% innych małżeństw bawiących się w to będzie podobnie. Swoją drogą, ten wątek to chyba powinien być w dziale "doświadczenia", a nie "ogłoszenia", no chyba że szukasz keyholderki, czego jednak nie piszesz... ;) [/quote] No masz rację z tym działem w sumie nie nie szukam po prostu tak czytając na internecie różnych innych forach coś takiego występuje i po prostu chciałem wiedzieć czy tutaj u nas też jest tak podobnie i w ogóle żeby jakiś temat na tym forum poruszyć bo trochę coraz mniej Ludzie piszą i dodają i się robi nudno
Kluczyk19 napisał 6 miesięcy temu
Właśnie wczoraj z moją Panią rozmawialiśmy o tym że byłoby fajnie jakby mnie na jakiś czas zamknęła jeszcze inna keyholderka. Mogłoby być to fajne doswiadczenie
[quote='Kluczyk19' pid='7702' dateline='1598868535'] Właśnie wczoraj z moją Panią rozmawialiśmy o tym że byłoby fajnie jakby mnie na jakiś czas zamknęła jeszcze inna keyholderka. Mogłoby być to fajne doswiadczenie [/quote] Uwarzam to za bardzo dobry pomysł może ktoś na forum się zgodzi i wasze panie wzajemnie się wymienom kluczami
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021