pełen pas cnoty

milian napisał 6 miesięcy temu
znalazłem ostatnio takie cudo na aukcji i jestem ciekawy czy ktoś używał i może mi coś powiedzieć, fajna sprawa czy lepsza klasyczna klatka [hr]
IMG_20200821_005202.jpg
varangian napisał 6 miesięcy temu
Ten model nazywa się Exobelt v1 i jest raczej mało popularny. Podejrzewam, że niewielu jego użytkowników na forum znajdziesz, o ile w ogóle. Tu masz test jego użytkowania: http://ruffledsheets.com/chastity-device/review-exobelt-v1-for-uberkinky/ Ciekawostka - jest to chyba nieliczny przypadek, gdy chińska wersja (produkowana masowo w fabryce) jest lepiej wykonana niż oryginał (wytwarzany niegdyś metodą chałupniczą gdzieś w UK - taki egzemplarz był testowany).
i tak myślałem o chińskiej wersji, a że nie jest zbyt droga w niedługim czasie kupię z czystej ciekawości, jeśli nie zapomnę, postaram się napisać o niej kilka słów
varangian napisał 6 miesięcy temu
Tej pierwotnej wersji chyba już w ogóle nie ma na rynku. Oczywiście, jak kupisz, to czekamy na recenzję... :)
Um33 napisał 6 miesięcy temu
Testowałem i odradzam, nie nadaje się to do niczego
[quote='Um33' pid='7645' dateline='1598036516'] Testowałem i odradzam, nie nadaje się to do niczego [/quote] dlaczego konkretniej, co w niej nie tak ?
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021