Pas na plaży

kuba120 napisał 6 miesięcy temu
Witam, dziewczyna każe mi nosić pas do końca miesiąca, a prawdopodobnie do tego czasu zdarzy mi się być kilka razy na plaży. Noszę model CB 6000S, są jakieś sposoby żeby w kąpielówkach nie było nic widać?
Maik napisał 6 miesięcy temu
Załóż 2 pary kąpielówek lub spodenki i polecam przeczytać forum bo już się ten temat przewijał kilka razy..
varangian napisał 6 miesięcy temu
Kuba, jeżeli bardzo ci zależy na ukryciu klatki, to załóż po prostu luźne kąpielówki typu bermudy. W nich nie będzie nic widać. Poza tym nawet w bardziej opiętych kąpielówkach nikt nie zwróci pewnie na to specjalnej uwagi.
Uległybi napisał 6 miesięcy temu
Nie wiem czy woda z jeziora/basenu i piasek z plaży to dobry pomysł z cb6000s, o higiene trzeba dbać a w metalowym otwartym pasie  o to łatwiej.
varangian napisał 6 miesięcy temu
Po prostu po wizycie na plaży trzeba będzie klatkę umyć, zwłaszcza, jak sobie ptaka zapiaszczysz, bo wtedy może być naprawdę niemiło. Częścią noszenia klatki jest jej zdejmowanie dla celów higieny - powinieneś to wyraźnie zasygnalizować swej dziewczynie.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021