Zamknę na kłódkę!

Ana.mst napisała 6 miesięcy temu
Hej Panowie, Chętnie zamknę kilku chętnych na swoich zasadach. Mam doświadczenie w temacie. Żeby nie robić tu spamu, zapraszam na prv, Ew. E-mail .
Onagoo napisała 6 miesięcy temu
Witamy konkurencję ?
Um33 napisał 6 miesięcy temu
[quote='Onagoo' pid='7576' dateline='1596900752'] Witamy konkurencję ? [/quote] Raczej osobę chytrą na kasę która po wpłacie wyparuje. Rozmawiałem chwilę z "nią"
Youngchast napisał 6 miesięcy temu
Nie zgadzam się z kolega wyżej, po rozstaniu z dziewczyna ta Pani świetnie się opiekuje moimi orgazmami, zdjęcia która od niej dostaje dodają pikanterii i z cała pewnością jest kobieta, nie musisz brać niczego w cudzysłów
ile płacisz? ja dostałem propozycje 500zł z góry... tak więc śmierdzi
Endriu96 napisał 6 miesięcy temu
[quote='Um33' pid='7682' dateline='1598566693'] ile płacisz? ja dostałem propozycje 500zł z góry... tak więc śmierdzi [/quote] Czytaj ze zrozumieniem. Każdy wykup kluczyka 500 a nie z góry
r_a_m napisał 6 miesięcy temu
Sluchajcie koledzy. Ucinam ta dyskusje. Pani jest w porzadku i znam ja osobiscie. Jezeli chcecie powymieniac jakies niestosowne uwagi to na privie sobie dyskutujcie.
Sznycel498 napisał 6 miesięcy temu
[quote='r_a_m' pid='7727' dateline='1599340551'] Sluchajcie koledzy. Ucinam ta dyskusje. Pani jest w porzadku i znam ja osobiscie. Jezeli chcecie powymieniac jakies niestosowne uwagi to na privie sobie dyskutujcie. [/quote] Dokładnie wkącu napisała Pani  kontakt na priw i każdy się dogaduje osobiscie Pani stawia warunki zawsze warto spróbować się potargowac jeżeli Pani jest skłona pasuje Ci warunki to podpisujesz umowę jeśli nie to muwisz ładnie dowidzenia i tyle . Wy się cieszcie że się takie panie znajdujom  bo Ci co nie majom partnerek majom możliwość ododania kontroli. I nie nazekajcie na takie panie bo jak ich niema to nazekacie że niema kto zamykać nie dogodzi wam. A to że oczekuję wynagrodzenia to normalka wkoncu poświęca swój czas dlawaz i tu mogom jacyś klijeci dopowiedziec ile czasu wsumie poświęca dlawaz w danym odstępie czasu na przykład 1 tygodnia podejrzewam że pewnie minimum 2 godziny jak by policzył wszystkie kontakty. A koszty też są wysyłanie kluczy,koszt znaczka koperty przesyłka śledzona. I tu znowu można doliczyć czas bo trzeba iść i to wysłać. Robi się z tego praca A że kasa za wykup klucza przed czasem ustalonym dobrze motywacja i selekcja czy to dlawaz wogule zabawa. A że Pani wpadła na biznes to swiatczy tyko o inteligencji jej A ma jak doborze zobaczyłem 23 albo 24 lata nie pamiętam. Prawa rynku jest potrzeba trzeba  jom zaspokoić. Chyba myślę że dobrze to przedstawiłem. Hejt pomnie spływa jak po kaczce tagrze można hejtowac mnie jak ma to komuś ulżyć. I ode mnie oby więcej takich Pani konkurencja prowadzi do obniżenia cen. [hr] I jesczcze dodam zanim oceniacie postawcie się wpierw po drugiej stronie medalu i przeanalizujcie myślenie nie boli [hr] Doborze panowie że ten temat ruszony bo weny dostałem. Wyobraźcie sobie jak by było jak by taka Pani była w każdym większym mieście jakby było łatwo ile problemu by znikło. Jakie by powstawały Nowe zabawy jak by Panie się wymieniały wiedzą, doświadczeniem, pomysłami jak by to wszystko się rozwijało. Tyko my zaklatkowani byśmy zyskali. Pewnie zbiegiem lat do tego dojedzie bo klimatycznych ludzi przybywa dlatego propagujcie podsuwajcie znajomym wmiare możliwości. Namawiajci partnerki do udzielania się na rzecz forum oczywiście wramach możliwości i chęci pomagajmy adminowi rozwijać forum przecież wszyscy Nat tym zyskamy. Ten dział tyko dla kobiet idea zamarła warto postarać o zbudowanie go dlatego trzeba też motywować Panie żeby były. Fascynujemy się zagranicznymi forami że to jest tamto A sami nie staramy się budować . Im więcej będziemy wkładać tym większe zyski osiągniemy.  Wiem że pewnie większość myśli że łatwo się muwi. Ale nie trzeba żeby każdy dawał miliony od siebie wystarczy grosz. (Przykład Jurek Owsiak co zbudował jak potrafił zjednoczyć tyle procent palskuw nie tyko mieszkających w Polsce A na całym świecie). Ile powstało by samych opowiadań prawdziwych fantastycznych i prawdziwofantastycznych do lektury ja uwielbiam czytać
[quote='Endriu96' pid='7725' dateline='1599312973'] [quote='Um33' pid='7682' dateline='1598566693'] ile płacisz? ja dostałem propozycje 500zł z góry... tak więc śmierdzi [/quote] Czytaj ze zrozumieniem. Każdy wykup kluczyka 500 a nie z góry [/quote] Kolego Endriu96 czy ty prowadziłeś ze mną korespondencję w jej imieniu że wiesz lepiej ? Fakt dyskusja sensu nie ma ale na jej definitywne zakończenie chciałbym dodać od siebie że ów Pani poprosiła 100zl za zabawę a potem 500 z góry Wybaczcie moje przypuszczenia ale ktoś ze świeżym kontem brakiem postów napisanych na forum budzi wątpliwości.  Nie chce by to forum stało się drugim BDSM.pl póki co mamy tu zaprowadzoną kulturę i niech tak pozostanie.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021