Miejsca publiczne

Zamknięty napisał 7 miesięcy temu
Witam wszystkich, jesteśmy z dziewczyną nowi w temacie chastity i mam pytanie, jak radzicie sobie w miejscach publicznych np siłownia, basen, chodzi mi o to czy się z tym ukrywacie czy was nie obchodzi co inni pomyślą, ja narazie staram się w miare ukrywać z tym i póki co tylko ja i moja dziewczyna wiemy, ale czasem staje się to dla mnie uciążliwe, np zmiana spodenek na siłowni i trochę przez bokserki widać, czasem nawet słychać jak kłódka lekko stuknie w klatkę (mam stalową), macie jakieś pomysły co zrobić ? czy po prostu nie zwracać na to uwagi ?, Pozdrawiam :)
varangian napisał 6 miesięcy temu
Twoje obawy są typowe dla osób zaczynających przygodę z pasami cnoty. Nie przejmuj się tym, że ktoś teoretycznie może dostrzec przez majtki twoją klatkę. W praktyce mało kogo obchodzi to, co masz w majtkach. Jeszcze mniej osób zrozumie, co ewentualnie przez twoje majtki widzi, bo dla 99 procent naszego społeczeństwa klatki są czymś kompletnie nieznanym. Nie przejmuj się też brzękiem kłódki - ty wiesz, że to kłódka od klatki, a dla osoby postronnej to tylko nic nie znaczące metaliczne brzękniecie. Żeby kłódka się mniej obijała można ją owinąć recepturką lub choćby trytką.
Zamknięty napisał 6 miesięcy temu
[quote='varangian' pid='7562' dateline='1596724258'] Twoje obawy są typowe dla osób zaczynających przygodę z pasami cnoty. Nie przejmuj się tym, że ktoś teoretycznie może dostrzec przez majtki twoją klatkę. W praktyce mało kogo obchodzi to, co masz w majtkach. Jeszcze mniej osób zrozumie, co ewentualnie przez twoje majtki widzi, bo dla 99 procent naszego społeczeństwa klatki są czymś kompletnie nieznanym. Nie przejmuj się też brzękiem kłódki - ty wiesz, że to kłódka od klatki, a dla osoby postronnej to tylko nic nie znaczące metaliczne brzękniecie. Żeby kłódka się mniej obijała można ją owinąć recepturką lub choćby trytką. [/quote] Bardzo dziękuje za odpowiedź
bdsmboy napisał 6 miesięcy temu
Pierwszy raz na basenie to miałem na sobie podwójne kąpielówki... ha. Ale później mi to minelo i nosze... klatka od 20 lipca jest na mnie i basen czy siłownia- nie kryje się... wydaje mi się że mało kto zauważył w ogole...
[quote='bdsmboy' pid='7565' dateline='1596737945'] Pierwszy raz na basenie to miałem na sobie podwójne kąpielówki... ha. Ale później mi to minelo i nosze... klatka od 20 lipca jest na mnie i basen czy siłownia- nie kryje się... wydaje mi się że mało kto zauważył w ogole... [/quote] Chyba macie racje, po prostu nie będę zwracał uwagi na innych, dzięki za odpowiedź.
Onagoo napisała 6 miesięcy temu
A ty na basenie patrzysz na twarz czy idziesz i szukasz kto ma jakiego... To samo na siłowni.... Mówi się że im więcej ktoś ćwiczy to ma mniejszego ptaszka.. więc tam też pewnie próżno patrzeć w dół. Hahahaha Kłódkę by ci nie stukała mocować można gumka receptutka np z natki pietruszki czy koperku.. podwójna korzyść z wizyty w jarzyniaku - pyszna zupa i gumka na klatce. Powodzenia w początkach zabawy.
[quote='Onagoo' pid='7569' dateline='1596747046'] A ty na basenie patrzysz na twarz czy idziesz i szukasz kto ma jakiego... To samo na siłowni.... Mówi się że im więcej ktoś ćwiczy to ma mniejszego ptaszka.. więc tam też pewnie próżno patrzeć w dół. Hahahaha Kłódkę by ci nie stukała mocować można gumka receptutka np z natki pietruszki czy koperku.. podwójna korzyść z wizyty w jarzyniaku - pyszna zupa i gumka na klatce. Powodzenia w początkach zabawy. [/quote] Dzięki za odpowiedź, pozdro :)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021