Problem z rozmiarem / założeniem

makska napisał 7 miesięcy temu
Cześć wszystkim! Bardzo podoba mi się możliwość czasowego zamknięcia, a w szczególności przekazania komuś kluczyka :D Dodatkowo pas cnoty pomoże podczas noszenia pieluch :) Kupiłem sobie taką klatkę https://allegro.pl/oferta/meski-pas-cnoty-stalowa-klatka-na-penisa-z-klodka-9466779996 Niestety, mam problem z jej założeniem. Albo jest za mała, albo ja jestem jakiś niewymiarowy. Kiedy chcę go założyć, mój worek mosznowy zbliża się do ciała, co uniemożliwia mi przełożenie go przez ring. Nawet jak już się udało, to przez lubrykant, worek szybko z niego uciekał i nie doczekałem się wtedy by przełożyć kolegę do środka. Czy może to być za mały rozmiar, czy może po prostu zacząć od jakiś klatek plastikowych? np. https://allegro.pl/oferta/pas-cnoty-na-czlonka-sex-zestaw-5-ringow-klodka-9450565873
varangian napisał 7 miesięcy temu
Miałem ten sam problem z tym modelem klatki (też rozmiar 45 mm). Kupiłem ją jako pierwszą i gdy przyszło mi ją założyć, to za cholerę moszna przejść nie chciała, a jak przeszła, to wypadała z ringu gdy ptaka próbowałem wsunąć. Przyczyną było zbyt małe "rozciągnięcie" worka mosznowego. Gdy w końcu udało mi się klatkę założyć (trwało to chyba z kilkanaście minut) i parę godzin w klatce spędziłem, to moszna się tak jakby "rozciągnęła" i później coraz łatwiej się klatkę zakładało. Później dokupiłem do niej nawet ciaśniejszy pierścień (40 mm) bo była za luźna... ;) Ogólna porada - w klatkach z zamkniętym pierścieniem zawsze najpierw przekładasz jedno jądro, wyciągasz je za pierścień w dół lub na bok, przytrzymujesz palcami, przekładasz drugie, przytrzymujesz oba i wsuwasz penisa. Jak będziesz oba jądra pakował na raz do pierścienia, to będzie trudno.
makska napisał 7 miesięcy temu
Tamten pas chyba sobie odpuszczę - bez założenia ringa włożyłem do środka penis i górna ścianka niestety powoduje ściąganie skóry co powoduje mocny ból i ocieranie się o ubranie. Najbardziej chciałbym takie coś :D https://allegro.pl/oferta/meski-pas-cnoty-stalowe-majtki-z-korkiem-analnym-9201964486 Ale niestety, cena 400zł (jeszcze do przebolenia), ale "Najdłuższa talia 110 cm", gdzie mam jakieś 125cm :) Myślałbym nad kupieniem takiego czegoś: https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Może coś polecicie? Głownie chodzi mi o zabezpieczenie penisa aby nie "stawał", kiedy korzystam z pieluch - jest to bardzo uciążliwe, w szczególności w nocy.
gumis_giz napisał 7 miesięcy temu
Też zastanawiam się nad podobnym. Pozytywne opinie na forum zbiera kopia HT v3
bdsmboy napisał 7 miesięcy temu
[quote='makska' pid='7498' dateline='1596321844'] Tamten pas chyba sobie odpuszczę - bez założenia ringa włożyłem do środka penis i górna ścianka niestety powoduje ściąganie skóry co powoduje mocny ból i ocieranie się o ubranie. Najbardziej chciałbym takie coś :D https://allegro.pl/oferta/meski-pas-cnoty-stalowe-majtki-z-korkiem-analnym-9201964486 Ale niestety, cena 400zł (jeszcze do przebolenia), ale "Najdłuższa talia 110 cm", gdzie mam jakieś 125cm :) Myślałbym nad kupieniem takiego czegoś: https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Może coś polecicie? Głownie chodzi mi o zabezpieczenie penisa aby nie "stawał", kiedy korzystam z pieluch - jest to bardzo uciążliwe, w szczególności w nocy. Dlatego jak już założysz klatkę, to łapiesz w przedniej części za napletek i go ściągasz do przodu klatki. I wtedy nic się nie odsłania, nie ociera i jest gites. [/quote]
varangian napisał 7 miesięcy temu
[quote='makska' pid='7498' dateline='1596321844'] Tamten pas chyba sobie odpuszczę - bez założenia ringa włożyłem do środka penis i górna ścianka niestety powoduje ściąganie skóry co powoduje mocny ból i ocieranie się o ubranie. Najbardziej chciałbym takie coś :D https://allegro.pl/oferta/meski-pas-cnoty-stalowe-majtki-z-korkiem-analnym-9201964486 Ale niestety, cena 400zł (jeszcze do przebolenia), ale "Najdłuższa talia 110 cm", gdzie mam jakieś 125cm :) Myślałbym nad kupieniem takiego czegoś: https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Może coś polecicie? Głownie chodzi mi o zabezpieczenie penisa aby nie "stawał", kiedy korzystam z pieluch - jest to bardzo uciążliwe, w szczególności w nocy. [/quote] Ten plastikowy jest dobry - tu masz trochę o nim napisane: https://zamkniety.pl/Thread-Szukam-nowej-klatki Co do metalowego typu "majtki". Mam podobny (też jest o nim trochę na forum w dziale "opisy i recenzje"). Jeżeli ma się podstawowe narzędzia (wiertarka, pilnik, śrubokręt) i choćby lekkie upodobanie do majsterkowania, to taką konstrukcję stosunkowo można łatwo "poszerzyć", dodając odpowiedniej długości element metalowy. Jeżeli pas ci potrzebny jest głównie do pieluch, to może powinieneś zastanowić się nad takim pokrowcem: https://www.etsy.com/pl/listing/628610294/lockable-diaper-cover-pants-anti-diaper Rzecz dosyć droga, ale dostaniesz produkt na swój wymiar. Co ciekawe, producentem jest polska firma... ;)
makska napisał 7 miesięcy temu
[quote="varangian" pid='7503' dateline='1596355302'] Jeżeli pas ci potrzebny jest głównie do pieluch, to może powinieneś zastanowić się nad takim pokrowcem: https://www.etsy.com/pl/listing/628610294/lockable-diaper-cover-pants-anti-diaper Rzecz dosyć droga, ale dostaniesz produkt na swój wymiar. Co ciekawe, producentem jest polska firma... ;) [/quote] Ale to zabezpiecza przed ściągnięciem pieluchy, a nie stawaniem kolegi w pieluchach :D
makska napisał 7 miesięcy temu
Czyli mówicie, że nie będę żałował zakupu tego plastikowego? :) https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Tamte 40zł ze stalowego jakoś przeżyję - chciałem mieć niezniszczalny :D Może kiedyś Ale kolejny zakup wolę z Wami skonsultować, by nie wydać kolejnej kasy w błoto :)
varangian napisał 7 miesięcy temu
[quote='makska' pid='7505' dateline='1596355880'] [quote='varangian' pid='7503' dateline='1596355302'] Jeżeli pas ci potrzebny jest głównie do pieluch, to może powinieneś zastanowić się nad takim pokrowcem: https://www.etsy.com/pl/listing/628610294/lockable-diaper-cover-pants-anti-diaper Rzecz dosyć droga, ale dostaniesz produkt na swój wymiar. Co ciekawe, producentem jest polska firma... ;) [/quote] Ale to zabezpiecza przed ściągnięciem pieluchy, a nie stawaniem kolegi w pieluchach :D [/quote] Pieluch nie noszę od 3 roku życia, więc nie mam doświadczenia zbytniego w temacie :D , ale jak ten pokrowiec ma pas idący przez krocze, to powinien dociskać ptaka pieluchą i przynajmniej utrudniać erekcję.  [quote='makska' pid='7506' dateline='1596359750'] Czyli mówicie, że nie będę żałował zakupu tego plastikowego? :) https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Tamte 40zł ze stalowego jakoś przeżyję - chciałem mieć niezniszczalny :D Może kiedyś Ale kolejny zakup wolę z Wami skonsultować, by nie wydać kolejnej kasy w błoto :) [/quote] Plastikowego mam i polecam, ale nigdy nie ma gwarancji, że dla Ciebie będzie on idealny, bo to jest sprawa bardzo indywidualna. Jak chcesz przyoszczędzić, to bierz go z Aliexpress - tam będzie za mniej więcej 30-40 zł z przesyłką, czyli mniej niż pół ceny u nas.  Metalowa klatka, jaką kupiłeś, jest akurat jedynym modelem klatki, który mi się zepsuł (ułamał się na spawie bolec łączący klatkę z ringiem), więc o "niezniszczalności" niestety nie ma mowy...  ;)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021