Krem do depilacji

pasek94 napisał 7 miesięcy temu
Witajcie. Czy korzystał ktoś z takiego kremu? Możecie jakiś polecić?  Znalazłem taki na allegro KREM DO DEPILACJI BLITZ BLANK - DUŻA TUBA 125 ML 8875320238 - Allegro.pl i nie wiem czy to warto bo nigdy takiego w sklepie nie widziałem :) Pozdrawiam
Maik napisał 7 miesięcy temu
Ja używam kremu do depilacji zwykły z rossmana i styka :)
Sznycel498 napisał 7 miesięcy temu
[quote='Maik' pid='7468' dateline='1595881996'] Ja używam kremu do depilacji zwykły z rossmana i styka :) [/quote] Ja również jest spoko
pasek94 napisał 7 miesięcy temu
Możecie powiedzieć jak się nazywa? Gdzie go tam znaleźć? :D
Onagoo napisała 7 miesięcy temu
Kremy do depilacji znajdzie ci obsługa. Zawsze można skłamać że chcesz dla kobiety...
Maik napisał 7 miesięcy temu
Serio ? Czasami rozwalają mnie takie pytania.. idziesz do rosmanna szukasz kremów do depilacji i czytasz czy jest to do intymnych miejsc czy całego ciała..
Onagoo napisała 7 miesięcy temu
Chyba założę wam sklep. Produkty do kupienia na zamówienie.... Składasz zamówienie a ja go realizuje. Cóż towar dotykany przez jedyną keyholderke na tym forum... Podobnie z pasami cnoty czy zakupami spożywczymi.... Oj nawet bieliznę wam kupię a co... Eh. Kto się na to pisze? Dostawy paczkomatem. Koszt realizacji 50 zl minimum lub więcej a to już będzie zależeć od waszej hojności.
firmin napisał 7 miesięcy temu
Calkiem ciekawy pomysl. W dzisiejszych czasach warto pomyslec. Moze chwyci:)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021