Szukam nowej klatki

firmin napisał 7 miesięcy temu
Zastanawiam się co zrobić. Prawda jest taka, że szukam dla siebie nowej klatki. CB6000s się nie sprawdziło. Metalowa klatka jak w awatarku niby dobra, ale przy dłuższym noszeniu robi się zbyt ciężka a przez to ciut niewygodna. Może doradzicie jakieś rozwiązanie... Nad jakimi modelami się zastanawiać i brać pod rozwagę.
varangian napisał 7 miesięcy temu
Wszystko zależy od tego, ile chcesz kasy zainwestować w nowy sprzęt. ;)  Jeżeli z niższej półki cenowej, to oczywiście plastikowy klon Holy trainer i jakieś "solidniejsze" metalowe chińskie produkty za około 100 zł, np. taki jak mam ja ( poszukaj w grafikach, bo nie mam jak teraz wrzucić zdjęcia). Jeżeli dysponujesz na zakup kasą nieco większa ( o jedno zero) i znasz dobrze swoje wymiary, to proponuję pomyśleć o jakiejś bardziej "pełnej" klatce robionej na zamówienie (takiej jak wrzucałem w poście o pełnych klatkach).
gumis_giz napisał 7 miesięcy temu
https://allegro.pl/oferta/klatka-na-penisa-z-zapieciem-na-klucz-pas-cnoty-8107490430?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Zastanawiamy się nad taką, jak powyżej. Aktualnie w użyciu mam https://allegro.pl/oferta/wytrzymaly-stalowy-meski-pas-cnoty-na-klodke-8734209267?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Przy dłuższym zastosowaniu zamkniety pierścień potrafi przyszczypnąć mosznę zawiasem powodując ostry gwałtowny ból.
eunuch napisał 7 miesięcy temu
Ja od marca noszę tą pierwszą plastikową jestem bardzo zadowolony tylko trochę trzeba poszlifować zadziory na plastiku. Klatka ma 48 mm  teraz rozglądam się klatką 25-35mm. Małe klatki są lepsze bo ptaszek nie próbuje stanąć. Polecam plastiki bo mają 4 pierścienie i łatwiej jest dopasować swój rozmiar.
Dzieki chłopaki. Najbardziej kusi mnie ta klatka z pierwszego linku. Ktos moze cos o niej napisac?
eunuch napisał 7 miesięcy temu
W mojej to na plażę nawet chodzę
Zamowilbym juz ale nie wiem czy nie za mala bedzie na mojego...
benny22 napisał 7 miesięcy temu
[quote='firmin' pid='7458' dateline='1595836023'] Dzieki chłopaki. Najbardziej kusi mnie ta klatka z pierwszego linku. Ktos moze cos o niej napisac? [/quote] To jest chińska wersja (w sensie replika  ;) ) modelu Holy Trainer v2. Jest generalnie ok. Ja ją kupiłem w tym sklepie https://www.aliexpress.com/item/32910122153.html, jak na Aliexpress to nawet dość szybko przyszła. Kupiłem w wersji Small - czarną. Ogólnie - jestem zadowolony.
varangian napisał 7 miesięcy temu
Ta z pierwszego linku to właśnie chińska kopia Holy trainer ( nie wiem której wersji). Nieźle wykonana. Użytkuje się ją całkiem dobrze. Zaletą jest komplet ringów które pozwalają dobrać właściwy rozmiar. Co do długości - sadzę, że się zmieścisz bez większego problemu, chyba że jesteś bardzo chojnie przez naturę obdarzony... :P. Ogólnie polecam.
Zamowione:) Czekam na przesyłkę..
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021