Przechlapane

MichałBytom napisał 7 miesięcy temu
Od dzisiejszego dnia mam docelowo być zamknięty przez rok. Żona stwierdziła że skoro wytrzymałem 65 dni w CB 6000s to wytrzymam i 365 dni. Dziś powiedziała że mam iść pod prysznic kiedy wróciliśmy od teściów, wykąpałem się i myślałem że jak zwykle będę ją zaspokajał ustami - nic bardziej mylnego. Zdjęła mi kaganiec, po mistrzowsku obciągnęła a po wszystkim wręczyła mi wyjętego z woreczka Holy Trainer'a. Kiedy go założyłem, a ona przekręciła i wyjęła kluczyk powiedział mi że to klatka po Radku. W momencie moje oczy nabrały rozmiaru pięciozłotówek kiedy uświadomiłem sobie że mam na sobie HT którego używał mój brat. Wybuchła awantura, wtedy dowiedziałem się że żona przy kolejnej butelce wina rozmawiając z szwagierką powiedziała jej o moim CB, tamta ponoć odparła że brat nosił HT ale zmienili właśnie na Cb 6000 i że może jej dać wspomniany kaganiec. Pisząc tego posta mam go na sobie.... kluczyk został złamany na moich oczach - " będziemy się martwić za rok jak to z Ciebie zdjąć ". Lubiłem mojego Cb, ale teraz chce mi się rzygać na myśl że klatkę którą mam na sobie nosił mój brat. O klatce wiedział tylko żona... teraz wie szwagierka, za chwilę dowie się pewnie brat. Ukochana stwierdziła że rok przerwy otworzy nam nowe perspektywy seksualne. To kobieta wyjątkowo charyzmatyczna i konsekwentna w swoich działaniach, skoro nie chce mnie w sobie przez rok - to pewnie tak będzie. Ma osobowość dominującą i uwielbia feminizację. Tylko zastanawiam się jak ona wytrzyma bez seksu ?
bdsmboy napisał 7 miesięcy temu
Ja się zaś zastanawiam na ile taki post jest prawdziwy bo miewam wątpliwości.
Onagoo napisała 7 miesięcy temu
Powiem tam. Różnie to bywa w tych domowych pieleszach, ale skoro sami się potraficie między sobą chłopaki wymieniać klatkami to jest ok. I w to uwierzyć mogę ale że klucz złamany to w to już nie uwierzę...
firmin napisał 7 miesięcy temu
Mam dziwne odczucia co do tej historii...
varangian napisał 7 miesięcy temu
Też mi się wydaje, że jest to raczej projekcja fantazji piszącego, niż rzeczywista sytuacja. Zbytnio przypomina mi to opowiadania erotyczne.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021