piekne jubilerskie klucze-wisiorki

PawEee napisał 7 miesięcy temu
https://chastity-shop.com/collections/all Robi je holenderski złotnik, pierwszy był dla jego pięknej żony. Ma wzory z inicjalami, nowoczesne i staromodne, od razu z kłódką lub zamkiem wpuszczanym. Zrobi tez na indywidualne zamówienie. Zachwyca mnie to.
Onagoo napisała 7 miesięcy temu
Oj. Powiem wam, że śliczne te cudeńka.
Demags napisał 7 miesięcy temu
Jaka cena ;D
Jeny. Ceny są na stronie....
Demags napisał 7 miesięcy temu
Ja się śmieję z cen a nie pytam ile kosztuje ;)
No ceny są fajne. Każdy się ceni na tyle na ile jego "czytający" jest w stAnie zapłacić za "usługę, produkt". Kiedyś natrafiłam na stronę w USA przeglądając ich oferty klatek na rynku. Super asortyment, jakość, podejście do klienta, ceny powyżej 300$ 400$. Oglądam i w końcu nie wierzę własnym oczom. Firma z adresem w Polsce. Chcesz być orginalny to płać a jak nie to standardy. Pozdrawiam was łobuzy. Mniej i bardziej znanych mi. Tych co mają Pandę a i tych co mają Tesle. P.S. Kiedyś ktoś mi tu zarzucił smród pieniędzy jak wyszłam z propozycją opłat za keyholding na odległość. No tak. I powinnam to zrobić odrazu i się nie zastanawiać że kogoś nie stać czy też chce na chwilę a może chce spróbować. Opłata by was mobilizowała do trzymania się zasad. Tak samo jest z ceną klatki czy klucza. Skoro już dałem te 300 $ za klucz to będę się stosował. Bardziej pracował nad sobą.. jeśli coś przychodzi nam z trudnością i osiągniemy cel jesteśmy z tego dumni i pragniemy podążać dalej tą samą drogą by realizować nowe cele ( długość zamknięcia w czystości).
Maik napisał 7 miesięcy temu
Wiadomo nic za darmo keyholding jest wymagający nigdy nie korzystałem z takich usług ale wydaje mi się że nad osobą która sprawujesz władze trzeba dawać mu różne zadania dzienne- tygodniowe które on musi wykonać bo jak nie to kara. Zapewne taka osoba musi prowadzić coś na styl dziennika żeby się nie pogubić czasem :D temat rzeka jak polityka :P
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021