Pełna klatka

varangian napisał 7 miesięcy temu
Czy ktoś z Was ma może klatkę zbliżoną konstrukcją do tych ze zdjęć (pełna tuleja zakończona jedną lub kilkoma małymi dziurkami): [attachment=408][attachment=409] Jeśli tak, to poproszę o opinię odnośnie higieny użytkowania oraz mycia założonej klatki.
Z5.jpg
Z2.jpg
bdsmboy napisał 7 miesięcy temu
Też się chętnie dowiem... :D
chastityslave napisał 7 miesięcy temu
Jest to chyba ta klata: https://www.steelworxx.de/Steelheart-45-38 Tutaj jest porównanie do cb6000 - https://denyingthumper.com/chastity-devices/steelheart-vs-cb6k/ Również przymierzam się do zakupu ;)
Lubię blog Thumpera, ale jakoś zapomniałem, że pisał o tym - dzięki za linka :) Ja niestety na razie kupować tej klatki na pewno nie będę, bo 800 zł to trochę sporo...
Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ;) CB6000 jest dla mnie za mała szczególnie rano podczas wzwodów  :s
benny22 napisał 7 miesięcy temu
Miałem chińską kopię CB6000 z AliExpress i generalnie - to była lipa. Może oryginały są lepsze - nie wiem. Raczej bym wybrał chińską wersję HolyTrainera.
[quote='chastityslave' pid='7540' dateline='1596560587'] Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ;) CB6000 jest dla mnie za mała szczególnie rano podczas wzwodów  :s [/quote] Zasadniczo klatka powinna być tak dobrana rozmiarem (na tyle ciasna), by w ogóle nie pozwalać na wzwód...
[quote='varangian' pid='7547' dateline='1596608919'] [quote='chastityslave' pid='7540' dateline='1596560587'] Ja się właśnie zastanawiam nad kupnem ;) CB6000 jest dla mnie za mała szczególnie rano podczas wzwodów  :s [/quote] Zasadniczo klatka powinna być tak dobrana rozmiarem (na tyle ciasna), by w ogóle nie pozwalać na wzwód... [/quote] Mam taki kłopot że jak tylko pomyślę o klatce, mój penis od razu staje co bardzo utrudnia mi założenie klatki  :s przy cb6000 nawet po 14 dniach ciągłego noszenia poranne wzwody są bardzo duże co przekłada się na ściskanie jader przez ring, dlatego chcę zamówić nieco większą - większa średnica do 38mm i ok 0,5-1cm dłuższą. Chcę się zamknąć na bardzo długi czas, tak bym nie musiał ściągać klatki do czyszczenia. Nieco większa pozwoli lepiej utrzymać higienę  :) Może z czasem uda mi się dojść do rozmiaru klatki wtulonej między jądra  :D
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021