Szukam sklepu

sowa napisał 7 miesięcy temu
Cześć, chciałbym się doradzić Znajoma poleciła mi model, mianowicie Set Small V4 "HolyTrainer" Nie wiem jednak jak go ściągnąć do Polski, są gdzieś u nas w sprzedaży te modele? Co w ogóle o tym modelu Wy sądzicie? Pozdrawiam ;)
benny22 napisał 7 miesięcy temu
[quote='sowa' pid='7392' dateline='1594779618'] Cześć, chciałbym się doradzić Znajoma poleciła mi model, mianowicie Set Small V4 "HolyTrainer" Nie wiem jednak jak go ściągnąć do Polski, są gdzieś u nas w sprzedaży te modele? Co w ogóle o tym modelu Wy sądzicie? Pozdrawiam ;) [/quote] Holy Trainer to generalnie bardzo dobra klatka, ma wielu fanów. Oryginalna do kupienia choćby tu https://www.holytrainer.com/chastity-lifestyle/device-chastity-shop.asp  jedyne $177 z dostawą do Polski. Niemniej jednak - czy możesz przybliżyć okoliczności, w których Twoja znajoma poleciła Ci ten model? To raczej dość niecodzienna sytuacja :)
sowa napisał 6 miesięcy temu
Udało mi się kupić wersję V3 na allegro, pewnie kopia chińska bo nieco taniej, ale nadal leży wygodnie, jak na drugi zakup pasa jest całkiem spoko ;) Co do okoliczności nie powiem :D Pardon. Anyway, ponawiam pytanie, tak na przyszłość. Znacie sklepy w Polsce gdzie znajdę odpowiednie pasy dobrej jakości? Może polska marka jakaś?
varangian napisał 6 miesięcy temu
Sowa, w mojej ocenie jedynym dobrym "sklepem" w Polsce jest Aliexpress... :P Wybór ogromny, ceny super i masz tam każdą nowość na rynku klatek dostępną od zaraz, a nie tak jak u nas, że wszystko z opóźnieniem, o ile w ogóle dany model się w Polsce kiedykolwiek pokaże. Jedyny minus, to że trzeba poczekać na dostawę z reguły jakieś 2 tygodnie. Allegro. jak ktoś z Chin coś zaimportuje, to potem sprzedaje 3 razy drożej na Allegro, no chyba, że import był bardziej masowy, to i cena robi się bliższa chińskiej (jak ma to miejsce przy kopiach CB-6000 i podstawowych metalowych klatkach). W polskich sexshopach, nawet tych specjalizujących się w towarach w klimacie BDSM, wybór jest po prostu żałosny, a ceny porażają. Chińszczyzna, tyle że w ładnym pudełeczku i z nadrukiem, kosztuje 5 razy tyle co na Ali. Polska marka klatek? Manufaktura Rigid Chastity z Otwocka (http://www.rigidchastity.com/). Jest ona niestety smutnym dowodem na to, jak mały jest u nas rynek klatek, bo nawet stronę internetową mają wyłącznie po angielsku.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021