Surowa narzeczona

Szybko12345 napisał 8 miesięcy temu
Jestem już zamknięty bez przerwy od  23 maja, czyli 23 dni już, miało być tradycyjnie tydzień lub dwa, ale ostatnio preferowaliśmy cykle tygodnie. Jednak na początku czerwca pokłóciliśmy się z narzeczoną i w nerwach powiedziałem jej parę słów. Powiedziała, że nie wyjdę do końca wakacji czyli do września. Myślałem, że jej minie, nawet byliśmy razem nad morzem, po kłótni nie ma już sladu, ale ona jest nieublagana. W ostni weekend nie wytrzymałem u prosiłem już ją na kolanach, ale nic to nie dało. Ona jednak minetke u wibrator ma regularnie. Teraz mi już mówi, że fascynuje ja w jaka stronę możemy przeciągnąć granice. Jestem bardzo zaskoczony, bo nuż się przyzwyczaiłem do cykli jedno lub dwu tyg. Boję się że ona tym razem nie żartuję. Bardzo chciałbym jednak aby mnie wypuściła, macie jakieś sprawdzone sposoby negocjacji z tak zawzięta kobita? :) mieliście podobne kary? :)
Youngchast napisał 8 miesięcy temu
Miałem ale moja się ugina przeważnie po kilku dniach, wiele bardziej woli mojego niż wibratory.
Toothpick napisał 8 miesięcy temu
No jeśli osiągnąłeś już swoją granicę wytrzymałości to tylko szczera rozmowa. Ewentualnie argumenty zdrowotne. Ja też nie jestem fanem bardzo długich cykli ale prawdopodobnie z innych powodów niż Ty.
r_a_m napisał 8 miesięcy temu
Jesli zasluzyles na kare to przyjmij z pokorą ;)
varangian napisał 8 miesięcy temu
[quote='Szybko12345' pid='7209' dateline='1592242951'] Jestem już zamknięty bez przerwy od  23 maja, czyli 23 dni już, miało być tradycyjnie tydzień lub dwa, ale ostatnio preferowaliśmy cykle tygodnie. Jednak na początku czerwca pokłóciliśmy się z narzeczoną i w nerwach powiedziałem jej parę słów. Powiedziała, że nie wyjdę do końca wakacji czyli do września. Myślałem, że jej minie, nawet byliśmy razem nad morzem, po kłótni nie ma już sladu, ale ona jest nieublagana. W ostni weekend nie wytrzymałem u prosiłem już ją na kolanach, ale nic to nie dało. Ona jednak minetke u wibrator ma regularnie. Teraz mi już mówi, że fascynuje ja w jaka stronę możemy przeciągnąć granice. Jestem bardzo zaskoczony, bo nuż się przyzwyczaiłem do cykli jedno lub dwu tyg. Boję się że ona tym razem nie żartuję. Bardzo chciałbym jednak aby mnie wypuściła, macie jakieś sprawdzone sposoby negocjacji z tak zawzięta kobita? :) mieliście podobne kary? :) [/quote] Nasuwa się pytanie - jaki jest powód, dla którego chcesz być uwolniony? Jeśli to kwestia wyłącznie braku zaspokojenia popędu, to nic strasznego ci się nie stanie, gdy zabawa potrwa nawet sporo dłużej. W takim przypadku powinieneś być jeszcze wdzięczny narzeczonej, że pomaga Ci przekraczać ograniczenia wynikające z Twoich przyzwyczajeń... :P Jeżeli zaś to sprawy zdrowotne (otarcia, opuchlizna, zakażenie cewki moczowej itp.), to oczywiście powinieneś kategorycznie zażądać uwolnienia, a w przypadku odmowy uwolnić się sam, bo nie oszukujmy się, w zasadzie każdą klatkę (zwłaszcza plastikową) można zdjąć bez używania klucza. Co najwyżej, nie będzie się nadawała do dalszej zabawy.
PawEee napisał 8 miesięcy temu
[quote='Youngchast' pid='7210' dateline='1592254039'] Miałem ale moja się ugina przeważnie po kilku dniach, wiele bardziej woli mojego niż wibratory. [/quote] I to jest fantastyczne. Bawi się w zamykanie, ale w sumie chce się kochać z Twoim penisem w pochwie. Czyli super układ.
Przyjmuje karę z pokorą, chociaż czasem proszę ją i otwarcie, bo wiem że odmawianie sprawia jej przyjemność :) teraz pełno pięknych kobiet skąpo ubranych, pokazujących swe wdzięki, na ulicach, bulwarach, plażach. Ona ostatnio widząc jak wodze po ulicy wzrokiem, szepnęła mi na ucho, "możesz sobie tylko popatrzyć, zapomnij o bzykaniu do końca wakacji" więc ona umie budować napięcie :) Coś czuję podświadomie, że jednak zrobi mi niespodziankę :)
Fajna gierka z jej strony :D czyli już ponad miesiąc w klatce bez wytrysku?
[quote='Youngchast' pid='7294' dateline='1593188369'] Fajna gierka z jej strony :D  czyli już ponad miesiąc w klatce bez wytrysku? [/quote] Dokładnie, i nie zanosi sie  póki co. Jest miła dla mnie, ma dobry humor ale jest nieubłagana :)
A z higiena jak?
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021