Captions - krótkie historyjki ze zdjęciem

Um33 napisał 8 miesięcy temu
Hej, troszkę tu ostatnio cicho. Kobiet w temacie na tym forum jakoś... hmm brakuje :( Może by umilić pobyt/zmotywować do założenia klatki lub w innym niecnym celu założyć temat gdzie będziemy wrzucać ciekawe historie ze zdjęciem w języku polskim? Mogą to być własne historyjki, spolszczone lub przerobione. To ja zacznę na początek...
caps1.jpg
Klateczka napisał 8 miesięcy temu
Portfel*
rubber boy napisał 8 miesięcy temu
Fajny pomysł, historia także, myślę żeby coś od siebie dorzucić.
Um33 napisał 8 miesięcy temu
[quote='rubber boy' pid='7185' dateline='1591916879'] Fajny pomysł, historia także, myślę żeby coś od siebie dorzucić. [/quote] [attachment=311]
36.jpg
rubber boy napisał 8 miesięcy temu
Coś ode mnie, nie wiem jak to wyszło  :D
ważne.jpg
Sznycel498 napisał 8 miesięcy temu
[quote='Um33' pid='7179' dateline='1591831885'] Hej, troszkę tu ostatnio cicho. Kobiet w temacie na tym forum jakoś... hmm brakuje :( Może by umilić pobyt/zmotywować do założenia klatki lub w innym niecnym celu założyć temat gdzie będziemy wrzucać ciekawe historie ze zdjęciem w języku polskim? Mogą to być własne historyjki, spolszczone lub przerobione. To ja zacznę na początek... [/quote] A co będzie jak siostra zgubi telefon
Chastity Man napisał 8 miesięcy temu
[quote='rubber boy' pid='7193' dateline='1591964001'] Coś ode mnie, nie wiem jak to wyszło  :D [/quote] Kozacki obrazek z opisem  ;)
firmin napisał 8 miesięcy temu
Moja propozycja:)[attachment=314]
caps1.jpg
varangian napisał 7 miesięcy temu
Moja radosna twórczość ;) [attachment=351] [hr] [attachment=352] [hr] [attachment=353]
d4.jpg
S3.jpg
d8.jpg
varangian napisał 7 miesięcy temu
[attachment=355][attachment=354]
wytrysk.jpg
pegging.jpg
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021