Bardzo wygodna klatka

-1750 napisał 9 miesięcy temu
Po długim poszukiwaniu i różnych przymiarkach w końcu trafiłem na można powiedzieć idealną. Po siedmiu dniach czasami zapominam że jestem zamknięty. i jakby zniknął problem erekcji. [color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][attachment=286][/font][/size][/color]
Toothpick napisał 9 miesięcy temu
A nie masz problemu ze spodniami? Ja miałem ten problem że za bardzo jaja wypycha na boki i normalnie ocierały się o spodnie.
Nie tylko czasami wystawiam przez rozporek jak chodzę w dresach, prawie nic nie widać. ostatnio byłem dwa dni w garniturze i wszystko było ok. Ostatnio biegałem i tylko było widać kanciaste zarysy, ale chyba nikt na to nie zwracał uwagi, chyba ze zainteresowani. [hr] tak wygląda nawet w bokserkach i bez
benny22 napisał 9 miesięcy temu
A co to jest za model / producent?
[quote='benny22' pid='7145' dateline='1591007225'] A co to jest za model / producent? [/quote] Prawdopodobnie a337 taki symbol ma metalowa. My kupiliśmy ja na Allegro, trochę droga ale wg mnie było warto.
[color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]A to fotki mojej klatki zdjętej na mycie[/font][/size][/color] [attachment=292][attachment=293][attachment=294][attachment=295]
Longin24 napisał 9 miesięcy temu
Dasz link do aukcji?
wysłane na PW [hr] Dzień 11 tylko raz otwarty wczoraj na mycie i mierzenie (zrobione foty z miarką). [color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][attachment=297][/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][attachment=298][/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][attachment=299][/font][/size][/color]
karamusibyc napisał 9 miesięcy temu
Mam taką metalową, niestety nie nie trafilem z rozmiarem. Jsk ktoś jest chętny to chętnie odsprzedam może komuś akurat podpasuję bo aby leży i sie marnuje :)
bdsmboy napisał 9 miesięcy temu
Dasz jakieś foto?
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021