Gdzie kupujecie pasy cnoty

Szybko12345 napisał 9 miesięcy temu
Zapewne większość z nas kupuje, kupowało swoje pasy cnoty przez internet. Ciekawi mnie bardzo ilu z nas wybrało się do tradycyjnego sexshopu sami bądź z partnerka aby kupić klatkę w tradycyjny sposób hehehe :) Moja narzeczona ostatnio na szatański plan aby pójść i sprawdzić ofertę osobiście. Wybraliśmy się do dość sporego sexshopu w dużym polskim mieście :) oferta pasów może nie była powalająca, ale udało nam się kupić metalowy pas do naszej kolekcji. Nie to jednak w tym najciekawsze, zamysłem mojej Pani było wywołanie u mnie dreszczyka emocji związanego z bezpośrednim kontaktem ze sprzedawcą. Tego dnia za lada stała na oko 40-letnia Pani. Ku naszemu zdziwieniu nie była w całe zaskoczona, moje speszenie szybko minęło. Powiedziała nawet że z mężem próbowała zabawy z pasem cnoty, ale tylko okazyjnie i, że zazdrości mojej partnerce że mamy układ, że jestem zamknięty na stałe. Opowiadała, że kiedyś miała parę młoda dziewczynę i chłopaka dwudziestolatków, w której to dziewczyna uparła się aby chłopak taki pas nosił i zaciągnęła go do sklepu. Ten nie był zadowolony za bardzo ale nie miał wyjścia :) Mówiła też że pasy cnoty cieszą się coraz większą sprzedażą. A wy, czy wy mieliście okazję dobierać klatkę w sklepie niczym garnitur w galerii hehe?
Datsun17 napisał 9 miesięcy temu
Chyba jak większość, ja kupiłem przez Internet na alli....i tak jak większość, z pierwszym nie trafiłem , drugi był o niebo lepszy , a 3 to już strzał w 10 . A jeśli chodzi o sex shop, to dla mnie nie ma problemu wejść i coś kupić. Lubię te sklepy ...
Vincu napisał 9 miesięcy temu
Byłem w Poznaniu w sexshopie z żoną, pytaliśmy się ale wybór był bardzo mały i nic nie kupiliśmy. Tak więc aliexpress poszedł w ruch
PawEee napisał 9 miesięcy temu
"Ten przedmiot nie może zostać wyświetlony na mocy lokalnych przepisów prawa i regulacji" czy macie taki komunikat przy probach wyswietlenia klatki przez alieexpress? Wyglada na to, ze Aliexpress jest praktycznie zablokowany przy próbach kupienia klatki z polski.
r_a_m napisał 9 miesięcy temu
[quote='PawEee' pid='7128' dateline='1590929625'] "Ten przedmiot nie może zostać wyświetlony na mocy lokalnych przepisów prawa i regulacji" czy macie taki komunikat przy probach wyswietlenia klatki przez alieexpress? Wyglada na to, ze Aliexpress jest praktycznie zablokowany przy próbach kupienia klatki z polski. [/quote] Tak tez tak mam.
MichałBytom napisał 9 miesięcy temu
A ja swoją aktualną klatkę którą mam na sobie kupiłem na allegro. Zapłaciłem 40zł +kw. Cena niska jak za ten model ponieważ jej poprzedni właściciel jej używał. W sumie najlepsza klatka jaką miałem z kilku które przerabiałem.
Vincu napisał 9 miesięcy temu
[quote='r_a_m' pid='7129' dateline='1590930669'] [quote='PawEee' pid='7128' dateline='1590929625'] "Ten przedmiot nie może zostać wyświetlony na mocy lokalnych przepisów prawa i regulacji" czy macie taki komunikat przy probach wyswietlenia klatki przez alieexpress? Wyglada na to, ze Aliexpress jest praktycznie zablokowany przy próbach kupienia klatki z polski. [/quote] Tak tez tak mam. [/quote] Też miałem ten problem, ale jak zacząłem odpalać w aplikacji stronę ali to problem zniknął.
benny22 napisał 9 miesięcy temu
[quote='PawEee' pid='7128' dateline='1590929625'] "Ten przedmiot nie może zostać wyświetlony na mocy lokalnych przepisów prawa i regulacji" czy macie taki komunikat przy probach wyswietlenia klatki przez alieexpress? Wyglada na to, ze Aliexpress jest praktycznie zablokowany przy próbach kupienia klatki z polski. [/quote] Dokładnie tak jak napisano powyżej - z poziomu aplikacji wygląda, że jest blokada na towary 18+ (jeśli można tak powiedzieć), której nie ma jak się loguje przez stronę. Ja na Ali kupiłem 4 klatki, mój ulubiony sklep - może nie najtańszy ale rzetelny i dość szybko wysyła towary - to Happygo Official Store.
Toothpick napisał 9 miesięcy temu
Tak potwierdzam, Happy Go jest ok, jeszcze mogę polecić Chaste Bird.
varangian napisał 8 miesięcy temu
Happygo i Chaste Bird są spoko - dobre ceny i szybka wysyłka. :) Co do aplikacji - też kiedyś miałem w niej taki komunikat, ale gdzieś tak od jesieni roku ubiegłego normalnie mogę wszystko w apce przeglądać i kupować. Nie wiem czym ta zmiana jest spowodowana.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021