Przyzwyczajenie do klatki

Szybko12345 napisał 9 miesięcy temu
Witam, noszę klatkę od grudnia, regularnie, ściągana jest co tydzień lub dwa, rekord to blisko 3 tygodnie. Na początku miała być to kolejna zabawka, ale mojej narzeczonej tak się spodobało, że w końcu mnie zamknęła i zapowiedziała, że nie ma już od tego odwrotu, za bardzo jej to odpowiada. Powiem, że do klatki naprawdę można się przyzwyczaić, na początku było to niewygodne dla mnie, ale teraz to jest jak np. Z noszeniem okularów czy innego stałego elemtnu. Jakie są wasze doświadczenia, czy też już przyzwyczailiście się do klatki i nie odczuwacie żadnego dyskomfortu z nią związanego? Tu szczególnie chciałbym poznać opinie użytkowników, którzy mają do czynienia z pasem cnoty już od wielu lat. Czy będąc zamykanymi na długie okresy widzicie na jak dużym poziomie jest wasze libido i czy dzięki temu zauważacie, że macie więcej energii na codzień do działania? :)
MichałBytom napisał 9 miesięcy temu
Cześć. Nie jestem aż tak doświadczony jak koledzy z forum, ale z mojej perspektywy można się przyzwyczaić. Klatki używam na co dzień, leci już trzeci tydzień. Kąpię się codziennie, ale zdejmuję ją tylko na chwilą co trzy dni żeby zachować tam należytą higienę - wiadomo że z klatką dokładnie się tam nie umyjesz. Na początku było dziwnie i nie powiem - boleśnie. Dobrałem sobie za mały pierścień i nie opuszczało mnie uczucie ucisku, dodatkowo pojawiły się obtarcia i odparzenia w dolnej części moszny. Po zmianie na odpowiedni jest ok, myślę że będzie już towarzyszyła mi na stałe ponieważ kiedy dobierzesz sobie odpowiedni model i pierścień będzie wygodnie. Przez większość czasu nawet nie czuję że ją mam na sobie. Nie jestem zamknięty aż tak długo więc o libido i energii się nie wypowiem :)
r_a_m napisał 9 miesięcy temu
Ja nosze juz prawie 3 lata. Mozna sie przyzwyczaic.
Szybko12345 napisał 6 miesięcy temu
Dopowiem, że po prawie roku noszenia pasa, zupełnie się do niego przyzwyczaiłem, nawet nie czuje, że go mam a noszę ostatnio metalowy. Zapomniałem już co to jest masturbacja, mam rzadko okazję być wypuszczany na orgazm a jak już to się dzieje to jest intensywny i wspaniały. Często też go mam podczas masażu straponem przez moja kochaną.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021