poradnik Sierry Parker, ... niezwykłe podejście do męskiego oddania/zamknięcia się..

PawEee napisał 9 miesięcy temu
Dzięki #[color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=medium][color=#0072bc]dla_Pani_M[color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][poznałem książkę mogącą być najlepszym wprowadzeniem dla par z "waniliową" panią do zamykania mężczyzny w klatce. Książka autorki podpisanej jako[color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] Sierra Parker [/font][/size][/color]"Restart Intimacy A Unique Approach To Male Chastity [co możnaby tłumaczyć jako: Odnówcie Intymność, czyli wyjątkowe podejście do męskiej wierności], jest niezwykła, bo proponuje wykorzystanie męskiego pasa cnoty jako niezrównanej pomocy w przywróceniu parze bliskości, jako środek wyzwalający "narzeczeńską" uwagę mężczyzny dla kobiety, chęć dialogu, powrót do wzajemnej uwagi i atrakcyjności, tego wszystkiego na czym zazwyczaj najbardziej zależy w związkach kobietom. Autorka nie traktuje pasa cnoty czy klatki, zamykającej penisa, jako fetysza, elementu gry BDSM, czyli nie akcentuje tego co odstręcza od naszych praktyk "waniliowe" partnerki. Książka naprawdę ma na celu terapię par, w których osłabło wzajemne zainteresowanie, pożądanie, fascynacja seksualna, a nade wszystko codzienna bliskość. Klatka według Autorki ma być przyjemnym i pożytecznym [color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]narzędziem terapeutycznym[color=#333333][color=#333333][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=small][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] [/font][/size][/size][/font][/color][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]dla[/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif] par, które są gotowe [/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]odmienić przygasły [/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]związek. Zamknięcie klatki ma być działaniem [/font][/size][/color]podjętym wspólnie, po namyśle, zgodzie, ustaleniu zasad, warunkiem sprzyjającym przełamaniu zimnej[/font][/size][/color] codzienności, zobojętnienia, zamknięcia się partnerów w swoich sferach, izolacji, samotności w parze. Autorka opisuje jak dialog doprowadzić ma do przełomowego w terapii momentu, gdy decyzją partnerów klucz zamyka fizyczną seksualność mężczyzny, oddając penisa w wyłączne wladanie kobiety, co jest środkiem uwalniającym męską energię i świadomość dla poznania uczuć, potrzeb, emocji, myśli partnerki. Oddanie partnerce decyzji o czasie i sposobie użycia penisa, jego dotyku czy waginalnej penetracji, daje niezwykłą siłę odnowy bliskości w związku, rozwoju wspólnoty potrzeb seksualnych, szansę odkrycia piękna i dobra z innych spełnień niż "szybki numerek". [/font][/size][/color][/color][/size][/font][/size][/color] [color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif][size=medium][color=#0072bc][color=#333333][size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Spróbuję w jakimś wolnym czasie Państwu przetłumaczyć charakterystyczne fragmenty tej kilkusetstronicowej książki. Sam dotarłem dopiero do 1/3 obszernego poradnika. Jest bardzo amerykański w duchu, niewolny od powtórzeń, bo to najprawdodpobniej konspekt zajęć terapeutycnzych, prowadzonych przez autorkę, ale ta surowość jest też pewną zaletą książki. Takiej książki potrzebowałem w swojej parze, bo wciąż nie znalazłem sposobu na wytłumaczenie tak ważnej dla mnie potrzeby zamknięcia najbliższej mi kochanej osobie. Może Pani Sierra Parker [terapeutka, albo domina, bo i tak się przedstawia w jednym z wydań] przekaże dobro jakie można czerpać z zamknięcia na penisie i jądrach tego odstręczającego "waniliowiczów" urządzenia? [/font][/size][/color][/color][/size][/font][/size][/color]
keysafe02 napisał 9 miesięcy temu
A podaj linka do tej książki do pobrania
[quote='keysafe02' pid='7102' dateline='1590756983'] A podaj linka do tej książki do pobrania [/quote] jest w "skarbnicy wiedzy wszelakiej", do której link dał w tym dziale "artykuly, ksiazki, blogi..." użytkownik #dla_Pani_M
Datsun17 napisał 9 miesięcy temu
Super opis już na samym początku. Może jeśli znajdziesz trochę więcej czasu mógł byś przesłać tłumaczenie choć w kilku częściach??? Ciekawe podejście kobiety . Myślę że wielu paniom odwiedzającym to forum spodobało by się trochę inne spojrzenie na temat zamknięcia...
[quote='Datsun17' pid='7106' dateline='1590767494'] "Super opis już na samym początku.  Może jeśli znajdziesz trochę więcej czasu mógł byś przesłać tłumaczenie choć w kilku częściach??? Ciekawe podejście kobiety..." [/quote] Przeczytałem to do końca. Nie jest tak dobre jak się zapowiadało, bo zawiera liczne powtorzenia, jest po prostu przydługa i malo treściwa. Największą zaletą pozostaje traktowanie klatki jako narzędzia terapeutycznego, mającego slużyć przełamaniu wyobcowania, samotności, uttacie kontaktu w parze, a to dzięki silnemu bodźcowi, wybijajacemu z rutyny, jakim jest wspólnie podjęta decyzja o zamknięciu mężczyzny w klatce i przekazanie wlądzy nad fizycznym centrum jego  męskości w ręce kobiety. Dla par, które mają kłopoty w kontakcie, zrobiebie tego jako formlanej terapii z nadzorujacym coachem, albonawet po prostu według procedury opisanej wtej książce może to być po prostu dobre, dać bliskość, przywrócić chemię, kontakt, radość z bycia razem. To jest bardzo dobry pomysł. Gorzej z realizacją, bo książka powinna być skrócona, napisana porządnie. Napewnonie nadaje się do tłumaczenia w tym stanie rzeczy. Może jakiś polski terapeuta przyjąłby tę metodę za swoją i napisał taki podręcznik? Tłumaczyć tego w całości na pewno nie warto. Książka Lucy Fairbourne jest dużo lepsza, inteligentnie napisana, otwarta na różne sytuacje czytelniczek i czytelników. Właśnie ją doceniłem po spokojnym przeczytaniu w całości. Jest nawet miejscami dowcipna.
1q2w3e napisał 9 miesięcy temu
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021