Ból jajek

Szybko12345 napisał 10 miesięcy temu
Witam, chciałbym zapytać was i początki noszenia pasa oraz związany z tym ból jadrer. Ja nie miałem z tym większych problemów, ale ostatnio z takim problemem zderzyła się przyjaciółka mojej dziewczyny i jej mąż, którzy za głównie namową nasza zaczęli bawić się w to. Mianowicie po kilku godzinach bolą go jądra mocno, i to jest nie zależne czy ma duży ring czy mały. Czy są na to jakieś sposoby, może rozchodzenie? Czy trzeba to poprostu przeczekać? U mnie ten ból szybko minął, ale wie że u różnych osób może być całkiem inaczej
Maik napisał 10 miesięcy temu
Mnie bolaly jadra jak mialem za maly ring + duze podniecenie. Ale skoro go bola po kilku godz to mysle ze niech poczeka az ustanie i obserwuje stan ;)
Toothpick napisał 10 miesięcy temu
To jest efekt blue balls, przechodzi z czasem, po prostu jest zbyt podniecony, i wtedy krew trafia do genitaliów, niech robi pompki przysiady i przejdzie. Naprężenie mięśni sprawi że krew przejdzie w inne miejsce i jeśli od dużego wysiłku (podnoszenie ciężkich rzeczy) przechodzi po jakimś czasei, to znaczy że nic groźnego. Jeśli nie przechodzi, to będzie to problem z ringiem.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021