Nowy pas

Przeeemus napisał 10 miesięcy temu
https://allegro.pl/oferta/czarny-pas-cnoty-zamykany-na-klucz-4-pierscienie-8107494741 Jakieś opinie o tym pasie? Liczę na szybkie odpowiedzi :)
varangian napisał 8 miesięcy temu
Szybka odpowiedź to raczej nie jest, ale skoro nikt do tej pory nie odpowiedział, to swoje 3 grosze dodam - może się przyda. Mam identyczną klatkę, tylko w kolorze białym. Jak na mój gust, jest to jedna z lepszych klatek - stosunkowo wygodna, bezpieczna i wytrzymała. Ogromną zaletą jest zestaw pierścieni pozwalający dobrać najwłaściwszy rozmiar. Kolejnym plusem jest brak kłódki, dzięki temu klatka jest "cichsza". Natomiast sugeruję kupić na Ali - tam jest 3 razy taniej niż we wskazanej aukcji... :)
firmin napisał 8 miesięcy temu
Moze ktos cos wiecej o tym modelu powiedziec? Jak sie go nosi?
Youngchast napisał 8 miesięcy temu
Kupiłem go jakieś 2msc temu, z tego co zauważyłem to otwór na wydalanie moczu ma dosyć ostre krawędzie+jest troche głęboki co utrudnia nakierowanie ptaka na otworek w celu oddania moczu. Oprócz tego jest wygodny, przesypiam całe noce. Ja go kupiłem ze względu na brak kłódki która w poprzednim pasie strasznie mnie irytowała, ciagle słyszałem jak mi się obija o pas.
Gdynianin napisał 8 miesięcy temu
To chyba tylko ja mam średnie wrażenia z nim związane.. Pas owszem jest wygodny, dwa najmniejsze ringi nie ma u mnie opcji, ten trzeci niby w sam raz ale jakoś po kilku godzinach noszenia obciera mi pod moszną, druga sprawa to to że przy każdym wzwodzie zsuwa się do połowy z penisa...
Toothpick napisał 8 miesięcy temu
To jest klon Holy Trainer 2, HT3 jest minimalnie lepszy.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021