Kto opisze swoje początki i udzieli rad

Otazet napisał 10 miesięcy temu
Hej, jestem młodym chłopakiem i interesuje się tematem chastity. Od dłuższego czasu szukałem informacji na ten temat aż trafiłem na to forum. Chciałbym się zapytać jakie były wasze początki (zdaje sobie sprawę że ciężkie). Chciałbym także poznać wasze rady co robić alby noszenie było jak najwygodniejsze np: czy się ogolić lub czy stosować jakieś specyfiki. Z góry dzięki, możecie się tez pochwalić jakie klatki nosicie chętne zobaczyłby ich zdjęcia   ;)
bdsmboy napisał 10 miesięcy temu
Początki to tak w wieku 18 lat a mam 25 ;) Najważniejsza sprawa, to by co 2-3 dni oliwką smarować wokoło ringu i trochę do klatki, wtedy gdy nosisz np. poliwęglanową.... Reagować na otarcia + bdb higiena. To tak na początek.... A tak całkiem na początek to chyba odpowiedni dla siebie model trzeba samemu znaleźć. Generalnie dużym powodzeniem cieszą się klatki HolyTrainer v2 i v3. Obie wersje mają wielu użytkowników w tym także mnie... :)
karamusibyc napisał 10 miesięcy temu
Ja ciągle szukam i nie wiem co dobieram źle bo z każdym pasem jaki zamówię mam jakieś problemy: w nocy klatka bardzo uciska podczas wzwodu i powoduje nieprzyjemny ból(chyba za mała klatka?) czyli dwie lub trzy pobudki, otarcia na jadrach(za ciasny ring?, ale jak dam większy często potrafi z niego wyskoczyć jedno z jąder czyli też zle). Ogólnie po 2 dniach skore na jajkach mam można powiedzieć że dobrze poobcierana, a caly penis obolały hehe szkoda bo żona zaczyna fajnie się bawić tym moim zamknięciem, a ja czuje duży dyskomfort przez te nieprzespane noce, ktore mnie wykańczają - oliwki tez za dużo nie wnoszą do komfortu :) Jak na razie pasy których próbowaliśmy to cb6000, ht2 plastki i jeden stal 316l ciężki. Może jakieś podpowiedzi jak dobrze to zgrać żeby wyeliminować to wszystko?
Otazet napisał 10 miesięcy temu
A golicie jajka i włosy łonowe przed założeniem klatki czy nie robi to żadnej różnicy
cheeetny napisał 10 miesięcy temu
Zdecydowanie, żeby włosy się nie wracały
subboyworld napisał 10 miesięcy temu
Ja tez gole. To tez pewna forma uleglosci.
mlodygosc napisał 10 miesięcy temu
Ja lubię a żona woli jak jestem ogolony i nie wiem jak to być w klatce z włosami na jajkach
Datsun17 napisał 10 miesięcy temu
Jak są ogólnie to raz że ładnie wygląda, a dwa że łatwiej zachować higienę i estetyka sama w sobie zachęca partnerki do zabawy ...
varangian napisał 8 miesięcy temu
[quote='Otazet' pid='6852' dateline='1586302578'] Hej, jestem młodym chłopakiem i interesuje się tematem chastity. Od dłuższego czasu szukałem informacji na ten temat aż trafiłem na to forum. Chciałbym się zapytać jakie były wasze początki (zdaje sobie sprawę że ciężkie). Chciałbym także poznać wasze rady co robić alby noszenie było jak najwygodniejsze np: czy się ogolić lub czy stosować jakieś specyfiki. Z góry dzięki, możecie się tez pochwalić jakie klatki nosicie chętne zobaczyłby ich zdjęcia   ;) [/quote] Z własnego doświadczenia polecić mogę 2 modele klatek (obie z Aliexpress):  1) Chiński klon Holy Trainer. Za około 30 zł dostajesz całkiem solidny i praktyczny pas cnoty, który w dodatku ma zestaw pierścieni w różnych rozmiarach.    2) Stalowy chiński "no-name" jaki obecnie noszę (jego zdjęcie jest na awatarze i w dziale fotek). Przy odpowiednio dobranym pierścieniu bardzo stabilnie trzyma się podstawy penisa. Dzięki temu nie zsuwa się, jest bezpieczny i trudno wyciągnąć przyrodzenie z niego. Ma to jednak pewien minus - jak się dostanie erekcji w nim, to o mało jaj nie urwie :P  Golenie przyrodzenia - jak najbardziej tak. Włosy lubią wchodzić w szpary klatki i potem klatka boleśnie za nie ciągnie, więc lepiej gdy jest ich jak najmniej. Specyfiki, lubrykanty - w zasadzie nie używam, choć były momenty, że zmasakrowane przez HT jaja musiałem nasmarować kremem (zwykłym do rąk), żeby mniej bolało ;)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021