Łódź - integracja

Soryn napisał 11 miesięcy temu
Noszę klateczkę 4 tygodnie i zajebiście się wkręciłem. Chciałbym, żeby moja narzeczona nie była taką konserwą :/ Czy Łódź byłaby chętna na spotkanie integracyjne w temacie?
LockedLion napisał 11 miesięcy temu
Pan Minister powiedział że wszystkie imprezy masowe odwołuje więc będzie chwilowo trudno ;) A co do narzeczonej - znalazłeś w klatce coś co kręci Ciebie, teraz pomóż jej znaleźć coś z czego ona będzie miała korzyść dzięki temu, dalej pójdzie już z górki :)
Onagoo napisała 11 miesięcy temu
Lepsza ta konserwa w obecnych czasach niż flaki z olejem. Hahaha
[quote='Onagoo' pid='6649' dateline='1583961394'] Lepsza ta konserwa w obecnych czasach niż flaki z olejem. Hahaha [/quote] Uwierz mi... Zajebiście jest się kryć z tym, chociaż nie wiem jak to jest mieć dominę
Datsun17 napisał 11 miesięcy temu
Nie spróbujesz to nie będziesz wiedział...
Słaby okres jest na spotkanie, ale w dalszej perspektywie jacyś chętni się znajdą?
benny22 napisał 11 miesięcy temu
A nawet jeśli w dalszej perspektywie - czy ktoś ma wizję jak taka integracja miałaby wyglądać? Nie wiem - wynajęcie jakiegoś lokalu, impreza z alkoholem, coś innego? Plener? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co na takiej imprezie miałoby się dziać. No ale może mam ograniczoną wyobraźnię w tej materii...
Napić się pogadać. A co ma się dziać? Przecież nie będziemy siebie dymać. No jak tak w chastity
Onagoo napisała 8 miesięcy temu
Jak to jak będziecie się dymać??? Każdy ma palce... Hahah i otworek.... Oj już płacze że śmiechu... Zaraz się zacznie hejt.????
Datsun17 napisał 8 miesięcy temu
Onagoo weź strapona na spotkanie to pokażesz jak można się dymać !!! ;÷)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021