Zmiana layoutu forum

LockedLion napisał 1 rok temu
Hej, Od dzisiaj jest dostępny nowy layout naszego forum który wkrótce zastąpi obecny szablon. Przełączenie dla wszystkich nastąpi z końcem marca a dla niecierpliwych i chcących korzystać z niego już dzisiaj pozostawiam instrukcję jak dokonać zmiany :) - Otwieramy https://zamkniety.pl/usercp.php?action=options - Na samym dole po lewej stronie jest sekcja "Inne opcje" - Z listy "Styl forum" wybieramy opcję "Zamkniety.pl" - Klikamy "Aktualizuj opcje" ...i już :)
mj.ro napisał 1 rok temu
[quote='LockedLion' pid='6591' dateline='1583529706'] Hej, Od dzisiaj jest dostępny nowy layout naszego forum który wkrótce zastąpi obecny szablon. Przełączenie dla wszystkich nastąpi z końcem marca a dla niecierpliwych i chcących korzystać z niego już dzisiaj pozostawiam instrukcję jak dokonać zmiany :) - Otwieramy https://zamkniety.pl/usercp.php?action=options - Na samym dole po lewej stronie jest sekcja "Inne opcje" - Z listy "Styl forum" wybieramy opcję "Zamkniety.pl" - Klikamy "Aktualizuj opcje" ...i już :) [/quote] Przejrzystość tego nowego stylu na komputerze jest dużo mniejsza niż obecnego. Natomiast sprawdzi się na urządzeniach mobilnych. Nie może zostać do wyboru jedno albo drugie?
LockedLion napisał 1 rok temu
Jasne że może zostać. Co proponujesz poprawić w nowym aby był bardziej użyteczny?
Klateczka napisał 1 rok temu
Stary lepszy pozdrawiam
michelik napisał 1 rok temu
Przełączyłem na nowy wygląd i muszę zgodzić się z poprzednikami - stary wygląd jest bardziej czytelny, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.
LockedLion napisał 11 miesięcy temu
Ok dzięki za Wasze opinie - nie ma problemu, w takim razie akcja zmiany layoutu na ten moment zostaje wstrzymana aż najdzie mnie wena :)
mj.ro napisał 11 miesięcy temu
[quote='LockedLion' pid='6593' dateline='1583532746'] Jasne że może zostać. Co proponujesz poprawić w nowym aby był bardziej użyteczny? [/quote] Myślę, że dodanie marginesów od krawędzi ekranu powinno znacznie poprawić czytelność na ekranach laptopa/PC. Dla urządzeń mobilnych tego bym nie zmieniał. Jeśli sprawa nie jest pilna, do końca tygodnia usiądę i zerknę co by poprawiło wg mnie UX nowego tematu.
LockedLion napisał 11 miesięcy temu
Nic pilnego - ale defaultowy layout trąci trochę historią i stąd pomysł na tuning :) Ale dzięki @mj.ro za chęć pomocy - jak będziesz miał kiedyś chwilę żeby coś podpowiedzieć to chętnie przygarnę dobre rady od fachowca :)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021