Znalezione przez moja Panią w necie, porady keyholderki

Szybko12345 napisał 1 rok temu
Moja dziewczyna gdzieś wyszperała z jakiegoś bloga angielskiego w necie, coś w rodzaju poradnika dla keyholderki, opis jakiejś laski co ma odrobinę wiedzy w temacie. Wrzucam wam w miarę jak przetłumaczyła na kolanie, sorry za literówki ale to na szybkości było robione.Nie jest też ona bynajmniej lektorką.                                                                       [color=#000000][font=Roboto, sans-serif]Cześć, poniżej przedstawię Ci poradnik dla keyholderki w pigułce. Myślę, że jesteś już po lekturze nie jednej książki o dominacji i trzymaniu swojego mężczyzny w pasie cnoty. Znasz już przyczyny, dla których Twój mężczyzna zaproponował Ci taka zabawę, być może to Ty byłaś inicjatorką tej perspektywy. Nie ważne, od teraz będziesz jego keyholderka, czyli posiadaczką klucza do jego najcenniejszego skarbu. Wiesz już, że kontrola jego orgazmu i ograniczenie mu możliwości jego osiągnięcia jest Twoim narzędziem do zmienienia go na lepsze, wszak każda kobieta lubi zmieniać swojego partnera. Przecież zawsze marzyłaś aby Twój facet był bardziej posłuszny, nie kłócił się z Tobą, nie narzucał swojego zdania, nie wymuszał na Tobie seksu, nie masturbował się w tajemnicy przed Tobą oraz bardziej angażował się w domowe obowiązki. Z każdym jego dniem zamknięcia zobaczysz jak zmienia się na lepsze, dostrzerzesz ogromne korzyści w tym dla siebie moja droga. Męski pas cnoty w tym Ci pomoże. Pamiętaj aby do samego zamknięcia doszło już z Twojej inicjatywny, najlepiej abyś sama zatrzasnęła kłódke od tego momentu masz być stanowcza i nieubłagana. Najlepiej zwiąż mu ręce i Ty załóż mu klatkę, zakryj ku oczy. Jedynym wyjątkiem, powodującym otowrzenie się zamka, może być przyczyna bezpieczeństwa - gdy coś go boli należy zrobić mała przerwę, poprawić ewentualnie ułożenie klatki oraz przyczyny techniczne i higieniczne. Pamiętaj, że od teraz może on przebywać bez klatki jedynie pod Twoim nadzorem. Może Cię prosić lub nawet błagać o zdjęcie jednak masz być nieubłagana! Rozumiesz to moja kochana? Masz być nieubłagana, on ma czuć definitywnosc zamknięcia tak jak więzień idący do celi. Potrafisz taka być często w związku gdy chcesz coś osiągnąć. Gdy go zamykasz, ustalcie przez jaki okres będzie zamknięty jednak nic nie stoji na przeszkodzie byś zmieniła zdanie, jednak zawsze na jego nie korzyść. Zaskocz go, do końca ma nie być niczego pewny. Pamiętaj, on jest zamknięty cały czas i nie może się wylogować z gry bez Twojej zgody. Najważniejsze w tym wszystkim abyś nie zapominała o Tym, że on jest zamknięty i abyś dawała mu do zrozumienia, że pamiętasz o tym. Powinnaś cały czas mu o tym przypominać kto go zamknął i wykorzystywać taką sytuację w każdej najbardziej zwykłej sytuacji. Niech Ci zrobi śniadanie czy też wyślij go do sklepu po dobre wino lub co tam sobie zapragniesz. Jak będzie w pracy lub daleko od Ciebie napisz mu SMS, np. Kup kawę albo szybko nie wyjdziesz!, Jak tam kochanie, myślisz o mnie?, chciałbyś dziś wejść we mnie? Zapomnij o tym, otworze Cię za tydzień! Mów o tym często, że jest zamknięty, śmiej się i przypominaj mu o jego położeniu. Bądź bardzo stanowcza, rzucaj mu rozkazy. Przypominaj na każdym kroku, że jest zamknięty, baw się tym faktem. Opowiadaj mu pikantne historie, mów o seksie, pytaj czy by chciał wyjść, drocz się z nim, jednak zaraz że śmiechem mów mu, że nie ma na to opcji. Teraz Ci powiem o kluczyku, on jest najważniejszym elementem tej zabawy! Symbolem Twojej władzy. Zawsze miej go przy sobie, w domu czy w luźniejszych miejscach jak np. plaża noś go oscentacyjnie na szyji, gdy idziesz w miejsce publiczne czy do pracy zmień go na bardziej dyskretne np. bransoletkę na nodze czy na ręce. Pokazuj mu go często, zaczepiaj go kluczykiem, pomachaj nim jemu przed oczyma. Pamiętaj, aby drugi kluczyk był w bezpiecznym miejscu, ma być dostępny też dla niego, ale tak aby nie mógł bez Twojej wiedzy z niego skorzystać. Może być np. w zaklejonym pudełku, zapieczętowany tak abyś wiedziała, że został użyty. Po za tym wyjątkiem, klucz ma być poza jego zasięgiem, nie ma prawa trafić w zasięg jego ręki nawet na chwilę. Powiem Ci teraz o istocie Twojej dominacji oraz jej wpływie na jego lepsze zachowanie i dobro waszego związku. Każdy mężczyzna zazwyczaj musi pełnić bardzo odpowiedzialne role w pracy, zarabiać utrzymać dom i rodzinę, być silnym, podejmować ważne decyzję i dbać o wasze bezpieczeństwo. Należy mu się dlatego odpoczynek psychiczny, oddanie dominacji Tobie w domu oraz nad życiem imtymnym będzie dla niego wspaniałą odskocznią. Przecież i tak dalej będzie musiał być silny i martwić się o utrzymanie rodziny. Dlatego zdejmij z niego możliwość dominacji na codzień i przejmij rolę dominującą. Od teraz kontrolujesz jego orgazmy, rządzisz w domu i w łóżku. Bądź w tym bardzo zdecydowana i w razie nieposłuszeństwa wykorzystaj fakt zamknięcia. Skoro zdecydowałaś się na zabawę w keyholderke, napewno masz w sobie ukryte skłonności do dominacji, zresztą każda kobieta lubi rządzić, kobiety od zawsze wykorzystywały seks do dominowania nad mężczyznami. Od momentu gdy masz klucz, jego penis jest już Twoim penisem i tak o nim mów. Pamiętaj, że kto ma penisa ten rządzi i mając go zamkniętego w klatce ty tak naprawdę masz go w waszym związku. Bądź zdecydowana, pewna siebie, zdominuj go w domu i w łóżku, jego to bardzo podnieca a Tobie da wiele korzyści. Bądź bardzo konsekwenta w dominacji. Zazwyczaj z inicjatywą zabawy wychodzą mężczyźni jednak, w momencie gdy to Ty przejmiesz kontrolę, zabawa wchodzi na swoje właściwie tory. On zapewne ma jakies wyobrażenia i fantazję o byciu zamkniętym przez swoją piękna kobietę jednak Twoja rola jest go zaskoczyć i pokazać mu, że to Ty od dzisiaj piszesz scenariusz. Z pewnością sporym zaskoczeniem będzie dla niego jak mu oznajmisz, że już z tej klatki szybko nie wyjdzie. Może myślal on, że to on będzie Tobą rządził i że kiedy będzie chciał zdejmiesz mu klatkę. No to go zaskocz, i zamknij go bez możliwości wyjścia, nich poczuje, że już nic nie będzie zależało od niego. (jedynie w razie bezpieczeństwa,, gdy poczuje ból lub coś będzie nie tak) Pamiętaj, że każdy facet jest wzrokowcem, więc w czasie jego abstynencji ubieraj się w seksowne ciuchy, miniówki, spódniczki, rajstopki, szpilki itp. Jeżeli macie też jakieś lateksowe stroje, załóż je w domu, nie tylko w łóżku i trochę go podrażnij. Wysyłaj mu niespodziewane zdjęcia z kluczykiem na szyji. Gwarantuje Ci, że będzie zachowywał się jak na waszych pierwszych randkach a motyle zagoszczą ponownie w waszych brzuchach. Rozpal jego zmysły, zabierz go zamkniętego na zakupy do galerii, niech pomaga Ci w przymierzaniu cichow, faceci tego nie lubią tym bardziej pokażesz mu kto tu rządzi. Innym fajnym pomysłem, jest wasze wspólne pójście na imprezę do klubu lub na domówke, gdzie jest pełno pięknych dziewczyn, będzie szalał będąc zamknięty. Dyskretnie puknij go w klatkę i szelmowsko się zaśmiej. Bardzo podniecajce dla was będzie też spotkanie wasze z Twoja przyjaciółka, gdy tylko w oboje będziecie wiedzieli o tym, że on jest zamknięty. Aby wzmóc pikanterię oraz aby go ustawić pod siebie, zaszantażuj go ze jak będzie niegrzeczny to powiesz o tym swojej koleżance. Oczywiście nie będzie to najlepszy pomysł, obawiam się, że szybko nie zrozumie ona waszej zabawy i może to być niezręczne dla Ciebie. On o tym wiedzieć nie musi więc możesz go ściemnić i droczyć się z nim że wygadasz tajemnice swoim koleż[/font][/color][font=Roboto, sans-serif]ankom.Mozesz[/font][color=#000000][font=Roboto, sans-serif] też zagrozić, że jak będzie nieposłuszny pójdziesz z kluczem wywalonym na widoku do pracy i powiesz dziewczynom, że jest zamknięty. Uruchom swoją fantazje. Przeprowadzaj częste inspekcję klatki. A teraz powiem Ci o najwaznieszym... Z pewnością pamiętasz jak wiele razy wymuszał seks, jak on dochodził a Ty nie lub robiłaś mu szybkiego lodzika. Gdzie w tym Twoja przyjemność? Oczywiście możesz też lubić robić mu loda, jednak założę się że nie pogardziłabys przy tym o swoim orgazmie. Teraz powiedz mu, że idzicie uprawiać seks, możesz go nawet ściemnić że jak zrobi Ci dobra minete to go uwolnisz. Niech Ci zrobi, jednak Ty go nie otwieraj! Możesz zabawić się sama z dildo, jednak za nic w świecie go nie otwieraj! Niech nauczy się czerpać radość z Twojego orgazmu, tyle razy on doszedł a Ty nie! Pora na wyrównanie rachunków. Drocz się wtedy, poliż mu penisa przez klatkę, masuj jądra ale nie wypuszczaj. Z każdym dniem abstynencji facet będzie robił się bardziej posłuszny. Będzie on bardziej pracowity i milszy w obyciu. To naprawdę działa! On nie ma możliwości zrobić teraz sobie dobrze bez Twojej [/font][/color][font=Roboto, sans-serif]wiedzy. Jego[/font][color=#000000][font=Roboto, sans-serif] masturbacja odbierała mu dużo energii, a każdy facet mniej lub więcej się masturbuje. Od teraz położysz mu na to szlaban! Pamiętasz jak po seksie przestawał być dla Ciebie miły? Właśnie temu ma służyć jego abstnynencja. Jak już stwierdzisz że pora go wyposcic, wtedy będzie miał piękny intensywny orgazmu. Wiadomo, że może szybko dojść, jednak za drugim mi trzecim razem i da Tobie dużo przyjemności swoim twardym penisem. Moja droga keyholderka, sama gdy zaczynałam zabawę z pasem cnoty z moim ukochanym tak jak ty nie dostrzegałam jak duże korzyści może to przynieść mi i jemu. Powiem, ci jednak, że władza zawsze uzależnia i taka kontrola nad ukochanym przypadnie Ci do gustu. Będzie on bardzo zdziwiony jak obudzą się w Tobie dzikie instynkty, i jego wyobrażenia o byciu zamkniętym zderza się z rzeczywistościa i zaskoczysz go tym do czego jesteś skłonna. Mój kiedyś został zamknięty na 3 tygodnie, pod koniec każdego dnia kazałam robić mu minete oraz dobrze dildo. On był już bardzo nagrzany po tylu dniach abstynencji, błagał mnie otworzenie byłam nie ugiętą. Obiecałam mu że pojedziemy na weekend w góry i tam dojdzie. Jednak ostatecznie kazałam rzucić monetą, jednak przegrał. Oglądaliśmy cały wieczór ostre filmy , pilismy wino i robił mi dobrze, on dzielnie trwał w abstyncji. Kiedy już go wyposcilam był niesamowity. Mężczyzna, który doświadczy abstyncji, bardziej doceni seks z Tobą i będzie się jeszcze bardziej starał. Pamiętaj, że to dy dominujesz w łóżku i nie tylko i prowadź zabawę. Możesz go w łóżku związać, zasłonić mu oczy. Pamiętaj o swoim ograzmie i skup się na tym by dość parę razy. On ma być zamknięty. Był uczynny, nie klocil się że mną oraz dostrzegał rzeczy, których nie udało mu się wcześniej dostrzec. Od wielu lat zajmuje się ta tematyką, często spotykam się i rozmawiam z dziewczynami, które stały się keyholderkami,jest co coraz bardziej popularna zabawa. Jednak warto od razu nie rzucać się na głęboka wodę i wydłużać stopniowo okresy zamknięcia. Coraz więcej par urozmaica swoje związki pasem cnoty, świadczy to o ogromnej ilości klatek dostępnych w sprzedaży w Internecie. Wiele dziewczyn dostrzegło uroki tej gry i z powodzeniem zamyka peniski swoich facetów. Faceci uwielbiaja gdy ich dziewczyny są dominujące i przejmują inicjatywę w łóżku ale i nie tylko. Wszak nie od dzisiaj wiadomo, że cnota i abstybencja seksualna ma ogromne korzyści. Życzę wam przepięknej zabawy i dużo dużo pikanterii jak na waszych pierwszych rankach, aby taki był każdy dzień :)[/font][/color]
Onagoo napisała 1 rok temu
Uważam że to powinno się zamknąć i nie dopisywać więcej. NIE KOMENTOWAĆ. KTO CHCE SKORZYSTA. Pozdrawiam Wasza KeyHolderka.
Datsun17 napisał 1 rok temu
Piękny opis trzeba przyznać!!!
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021