Plaża nudystów i klatka

Szybko12345 napisał 1 rok temu
Moi drodzy w tym roku mamy z dziewczyną zaplanowane wakacje w Hiszpanii, jak co roku zresztą. Moja ukochana wpadła na pomysł, że tym razem odwiedzimy plaże naturystów i pójdziemy tam oczywiście bez ubrań jednak ja będę miał na sobie pas cnoty. Budzi to we mnie dreszczyk emocji, co prawda samo pójście na taką plaże wymaga odwagi, jednak będąc w klatce będę jednak się zdecydowanie wyróżniał i zwracał na siebie uwagę.Ona twierdzi, że nie mam czego się wstydzić i będę mógł zamanifestować wszystkim swoją uległość wobec niej :) W necie jest dużo zdjęć takich par na plaży nudystów, on w klatce ona dumnie z kluczykiem na szyji. Zdecydowalisbyscie się na taką wizytę? Co w ogóle i tym sądzicie :)?
Datsun17 napisał 1 rok temu
Moim zdaniem świetny pomysł !!! Sam bym pojechał i pokazał swój pas jako oryginalność i a nuż spodobało by się Hiszpankom i same wybrały by swoich facetów. Poza tym kto Cię tam będzie znał ??? !!!
Pewnie nikt, ale sam fakt, że będę tam pewnie jedyny nieszczęśnik w klatce działa na mnie strasznie podniecajaco, no ale czego się nie zrobi dla swojej Pani, zresztą wiem że nie mam nic do gadnia i ona mnie tam zaciągnie :) to jest już nieuniknione
Shadow napisał 1 rok temu
Nie zostaniesz mile tam widziany. W idei takich plaż nie ma podtekstu erotycznego natomiast klatka jest mocno nacechowana...
Tak, tylko, że klatka to już dla nas normalność. Moja partnerka czytała na zagranicznych forach, o tym jak dominujące Panie zabierają swoich partnerów zamkniętych w pas cnoty na takie właśnie plaże i to całkiem normalnie funkcjonuje, raczej nikt nie ma pretensji o to. Wszyscy widzą, że jesteś w klatce w tym pełno atrakcyjnych kobiet i wszystkie wiedzą, że należysz tylko do jeden Pani :) to pewna forma dominacji
Maik napisał 1 rok temu
zgadzam sie z tym co napisal shadow, ale jesli masz taka ochote to sprobuj potem napisz jak bylo :D
benny22 napisał 11 miesięcy temu
To nie jest dobry pomysł. Chyba niezbyt dokładnie czytaliście zagraniczne fora dyskusyjne. Plaża naturystów to plaża jak każda inna z tą różnicą, że ludzie przebywają na niej / opalają się bez kostiumów. Na takich plażach są też rodziny z dziećmi - bo mają taki styl życia w rodzinach - innymi słowy ludzie traktują taką plażę aseksualnie mimo tego, że są nadzy. Pójście w takiej klatce jest mocno demonstracyjne jeśli chodzi o swoje praktyki seksualne, a przynajmniej tak będzie odczytane przez osoby postronne, które w tematach chastity zazwyczaj są laikami (choć trudno mieć o to do nich pretensje). Owszem - są plaże prywatne, hotele tylko dla dorosłych z wydzielonymi plażami, tudzież plaże gejowskie gdzie wielu chodzi w bardzo konkretnym celu i zapewne w takich miejscach przebywanie w klatce nie będzie budzić żadnych kontrowersji, wręcz przeciwnie - zapewne możecie z małżonką liczyć na zainteresowanie, niemniej jednak na "klasycznych" (jeśli można tak powiedzieć) plażach naturystycznych to raczej nie spotka się z akceptacją.
Szybko12345 napisał 6 miesięcy temu
A więc byliśmy na takiej plaży i to w Polsce, wiadomo teraz jest zły czas na wyprawy zagranicze. Była to skromna plaża nad jednym z polskich jezior. Na całej plaży tłumów golasów nie było, a dokładnie to dwie młode ok 25-30 lat, w tym jedna tylko topless, druga całą naga, starsze małżeństwo po 50 nago, oraz grupka znajomych 25-30 5 osób też nago, dwie kobiety i trzech panów. Powiem ze rozebranie było ekscytujące, głównie uwagę zwracilo małżeństwo ale nic nie mówili. Natomiast z dwiema dziewczynami udało się nawiązać relacje, głównie mojej Pani. Moja trochę im powiedziała o istocie pasa cnoty, były pod wrażeniem, jedna z nich opowiadała, że miała chłopaka który regularnie się masturbowal i to popsuło ich związek, i mówiła że w takich przypadkach to świetna sprawa. Tak więc można :), zwłaszcza że jak ktoś jest nago tak samo jak my to jest skłony i zrozumieć nasz pas :)
Sznycel498 napisał 6 miesięcy temu
[quote='Szybko12345' pid='7588' dateline='1597123350'] A więc byliśmy na takiej plaży i to w Polsce, wiadomo teraz jest zły czas na wyprawy zagranicze. Była to skromna plaża nad jednym z polskich jezior. Na całej plaży tłumów golasów nie było, a dokładnie to dwie młode ok 25-30 lat, w tym jedna tylko topless, druga całą naga, starsze małżeństwo po 50 nago, oraz grupka znajomych 25-30 5 osób też nago, dwie kobiety i trzech panów. Powiem ze rozebranie było ekscytujące, głównie uwagę zwracilo małżeństwo ale nic nie mówili. Natomiast z dwiema dziewczynami udało się nawiązać relacje, głównie mojej Pani. Moja trochę im powiedziała o istocie pasa cnoty, były pod wrażeniem, jedna z nich opowiadała, że miała chłopaka który regularnie się masturbowal i to popsuło ich związek, i mówiła że w takich przypadkach to świetna sprawa. Tak więc można :), zwłaszcza że jak ktoś jest nago tak samo jak my to jest skłony i zrozumieć nasz pas :) [/quote] Możesz powiedzieć co to za jeziorko
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021