Dla wtajemniczonych bardziej i mniej

Onagoo napisała 1 rok temu
Dziś international chastity Day. http://www.male-chastity-day.com/
LockedLion napisał 1 rok temu
:heart: :rolleyes:
Datsun17 napisał 1 rok temu
Keycholderka z krwi i kości!!! Brawo !!!! Nic tylko podziwiać , naśladować i oby Takich Pań było więcej !!! EXTRA !!!
Sissy napisał 1 rok temu
Ciekawe ile osób zostało dziś zamkniętych:)
[quote='Sissy' pid='6148' dateline='1579026851'] Ciekawe ile osób zostało dziś zamkniętych:) [/quote] Hahaha, niektórzy się chyba dobrowolnie zamykają w myśl zasady - oddaj dziś klucz do swojej klatki.... Pozdrawiam Moje psiaczki....                                   Wasza KH
Maik napisał 1 rok temu
[quote='Onagoo' pid='6150' dateline='1579027051'] [quote='Sissy' pid='6148' dateline='1579026851'] Ciekawe ile osób zostało dziś zamkniętych:) [/quote] Hahaha, niektórzy się chyba dobrowolnie zamykają w myśl zasady - oddaj dziś klucz do swojej klatki.... Pozdrawiam Moje psiaczki....                                   Wasza KH [/quote] Onagoo przyjmij klucze od tych biednych samotnych naszych forumowiczow :D
Datsun17 napisał 1 rok temu
Oddaj i Ty .. ?
Maik napisał 1 rok temu
[quote='Datsun17' pid='6153' dateline='1579029552'] Oddaj i Ty ..   ? [/quote] Ja juz dawno oddalem ale swojej kh :)
bdsmboy napisał 1 rok temu
No to i ja dziś dołączam w to "święto" do grona zaklatkowanych. Od 3 miesięcy nie miałem na sobie klatki. ;( na tydzień postanowiłem mieć. A co z tego wyjdzie? Nomen omen -> muszę zamykać się sam. Może kogoś poznam kto będzie dyrygował... Poki co nikt nie dyrygował jeszcze. ;)
[quote='bdsmboy' pid='6155' dateline='1579034793'] No to i ja dziś dołączam w to "święto" do grona zaklatkowanych. Od 3 miesięcy nie miałem na sobie klatki. ;( na tydzień postanowiłem mieć. A co z tego wyjdzie? Nomen omen -> muszę zamykać się sam. Może kogoś poznam kto będzie dyrygował... Poki co nikt nie dyrygował jeszcze. ;) [/quote] Zapraszam na priv , ale z góry zaznaczam że klucza nie oddam do walentynek ...
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021