Lidokaina, kontrola orgazmów

gwalbert napisał 1 rok temu
Ma ktoś dłuższe lub krótsze doświadczenia z specyfikami znieczulającymi? Ja stosuję kremy z lidokainą gdy zakładam klatkę - ona ma rurkę która wchodzi do cewnika i jest zakończona kulką bez znieczulenia przy wyjmowaniu szczególnie jest spory ból.. Ostatnio przeszliśmy - no żona przeszła - na opcję polegającą iż ja nie mam już zupełnie orgazmów. Do tej pory trafiały się dość rzadko ale tylko zrujnowane (raz na miesiąc może) lub takie "suche" czyli bez wytrysku ale odczuwalna przyjemność jak tuż przed. Wczoraj po 2 tygodniach zupełnej abstynencji i zdjęciu klatki wyraziłem obawy co do tego czy wytrzymam podczas seksu na który miała ochotę.. powstał pomysł użycia kremu, a mam właśnie nowy z 25% lidokainy dość mocny (używany m.in. przy tatuowaniu). Po nałożeniu na ptaszka odczekałem jakieś 40 minut i dokładnie go umyłem aby i żony nie znieczulić, gdy leżałem potem obok żony dosłownie nie czułem przyrodzenia.. dziwna sprawa, nawet jak w nią wchodziłem to praktycznie prawie nic nie czułem nie było mowy o jakimkolwiek skończeniu chociaż ptak był twardy i żona się świetnie bawiła. Zastanawiam się czy w ogóle jest w takiej sytuacji możliwy orgazm bez świadomości.. bo być może się mylę ale to chyba też w głowie się musi zadziać? W każdym jeszcze przez prawie godzinę mnie trzymało. Żona miała ubaw gdy widziała moją minę podczas krótkiego czasu jaki mi dała na próbę samodzielnego zakończenia po jej zadowoleniu.. kazała od razu zamówić więcej kremu na zapas. Gdyby wymyślili specyfik na zasadzie on/off np. pigułki to by klatki nie były potrzebne ;)
Naklucz napisał 1 rok temu
Jakiego kremu używasz?
Maik napisał 1 rok temu
Polecam krem "elma" jest na recepte ale jak pojdzie sie do apteki i powie sie ze potrzebuje sie na tatuaz to raczej nie powinni robic z tym problemu :)
Masz na myśli Emla? on jest dostępny bez recepty w sklepach internetowych. Ja używam teraz PROAEGIS Z LIDOKAINĄ 25% i mam ciut słabszy bo 11% LIDOOXIN.
Maik napisał 1 rok temu
O wlasnie emla a nie elma :P
Demags napisał 1 rok temu
Jak długo utrzymuje się taki efekt po zastosowaniu kremu? Kiedy wszystko wraca do normy?
Zaczyna działać z reguły po 20-30 minutach już tak porządnie i w sumie i najmocniej trzyma jeszcze potem przez kolejne tyle a potem słabnie.. ale może to zależy od człowieka.
Youngchast napisał 7 miesięcy temu
I to smaruje się tylko po żołędziu czy po całym prąciu ?
gwalbert napisał 7 miesięcy temu
[quote='Youngchast' pid='7422' dateline='1595278705'] I to smaruje się tylko po żołędziu czy po całym prąciu ? [/quote] Po całym dokładnie w miarę gruba warstwa, można też założyć potem np. lateksową rękawiczkę na ptaszka to lepiej złapie efekt.
Nowy napisał 6 miesięcy temu
Witam Od jakiegoś czasu chodzę zapięty w klatce. Co jakiś czas moja żona mnie otwiera i wypuszcza mnie Na wolność tak żeby sama mogła się zaspokoić. Jednak podczas seksu mam zakaz orgazmu i nie mogę się spuścic. Im dłużej jestem w klatce tym bardziej Muszę uważać. Jest to dość trudne. Wczoraj po wyjściu z klatki nasmarowala mojego Penisa tym kremem i założyła prezerwatywę. Powiedziała że teraz się że mną zabawi i kazała się Dobrze zerznac. Wrażenie dość dziwne. Byłem bardzo Podniecony penis mi stał jak oszalaly ale z powodu maści Nie odczuwałem podniecenia. Po całej akcji kazała mi się umyć i schowała mnie z powrotem do klatki.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021