Przewodnik dla Keyholderek - PL

Toothpick napisał 1 rok temu
Zgodnie z obietnicą  Niestety formatu e-book (.mobi) nie da się załadować.  Happy Locktober [attachment=119]
Brak podglądu
Przewodnik dla keyholderek.pdf
Vincu napisał 1 rok temu
Ohoho. Świetna robota. Moja żona już dostała linka i w wolnej chwili będzie czytać. Też zerknąłem i na prawdę fajna książka. Dzięki!
Toothpick napisał 1 rok temu
Dzięki Vincu, Tak po tygodniu na podstawie reakcji reszty społeczności stwierdzam, że albo tłumaczenie jest do kitu, albo zwyczajnie niepotrzebnie siedziałem nocami nad tym.
Vincu napisał 1 rok temu
Ja uważam że chyba jest dobre tłumaczenie, bo jak żona wczoraj zaczęła czytać to od dzisiaj rano znowu jestem zamknięty: P ogólnie podziwiam Cię że miałeś chęci żeby tyle sam tego tłumaczyć. I według mnie dobrą pozycję przetłumaczyłeś. Na prawdę książka na poziomie. Bez wulgaryzmu. Mądrze napisane. Rzeczywiście może pokazać kobiecy punkt widzenia. Dzisiaj pewnie z żoną będziemy rozmawiać na jej temat więc będzie informacja zwrotna.:D
r_a_m napisał 1 rok temu
Ja myślę również że bardzo dobra robota. Chylę czoła.
bieela14 napisał 1 rok temu
Moja narzeczona też na razie czyta tak więc odpowiem również w najbliższym czasie
Maik napisał 1 rok temu
Super robota gratuluje :)
Vincu napisał 1 rok temu
No to żona ja połknęła w jeden wieczór. Mówi że przełamało u niej kilka barier. Inaczej jest jak dowie się ode mnie że na prawdę chce dla niej nosić pas cnoty i mimo frustracji i poświęcenie dla niej będzie mi to sprawiać przyjemność, a jednak inaczej jest to przeczytać w książce. Chętniej też się będzie skupiać na swojej przyjemności i będzie to wykorzystywać. Także masz od mojej żony duży plus: D
malyPtaszek napisał 1 rok temu
Świetna robota. Żona narazie kazała sobie przesłać, i powiedziała, że w wolnej chwili zerknie i tyle narazie.
Datsun17 napisał 1 rok temu
Świetne tłumaczenie Tootpick !!! Moje uznanie za chęci i wytrwałość! Tekst i  przekaz bardzo czysty i zrozumiały  chyba dla każdego.  Naprawdę mało który facet potrafiłby lepiej opisać swojej żonie czy partnerce sens noszenia pasa cnoty własnymi slowami . Po przeczytaniu tego tłumaczenia chyba mało która Pani nie zdecyduje się na to by chociaż spróbować takiej zabawy , zwłaszcza że ona nic nie traci , a może zyskać wiele !!! Extra !!!
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021