Podróbka HT3 recenzja

cb6000s napisał 1 rok temu
A więc po paru przenoszonych dniach i paru przespanych nocach w nowej zabawce czas na podzielenie się z wami recenzją o dokładnie tej klatce [color=#0072bc]https://allegro.pl/oferta/pas-cnoty-bdsm-sex-cb6000-femdom-fetish-dominacja-7272996328 [/color]Czas dostawy to około 10dni.  Klatka sama w sobie solidna wykonana z grubego plastiku który bardzo dobrze absorbuje drgania strasznie ciężko w niej dojść przy użyciu porządnego połączanego do gniazdka masażera. Jeśli chodzi o komfort to według mnie 9/10 nawet nie musiałem smarować zbytnio niczym nawilżającym ponieważ nigdzie nie ocierała ani nie uwierała klateczka, pierwsza noc minęła bez ani jednego przebudzenia wręcz nie możliwe ale tak jest. Problematyczne jest wysuwanie się do połowy klatki penisa podczas jego wzwodów mimo dobrze dobranego pierścienia, klatka dosyć dyskretna układa nasze genitalia prawie pionowo w dół przez co nie odznacza się na spodniach jakoś szczególnie. Ogólnie polecam i nie żałuję zakupu :D
Toothpick napisał 1 rok temu
Czy przypadkiem na aukcji to nie jest Holy Trainer 2? https://unchasteray.com/review-holy-trainer-v3/
sokolik04 napisał 1 rok temu
[quote='cb6000s' pid='5001' dateline='1560114983'] A więc po paru przenoszonych dniach i paru przespanych nocach w nowej zabawce czas na podzielenie się z wami recenzją o dokładnie tej klatce [color=#0072bc]https://allegro.pl/oferta/pas-cnoty-bdsm-sex-cb6000-femdom-fetish-dominacja-7272996328 [/color]Czas dostawy to około 10dni.  Klatka sama w sobie solidna wykonana z grubego plastiku który bardzo dobrze absorbuje drgania strasznie ciężko w niej dojść przy użyciu porządnego połączanego do gniazdka masażera. Jeśli chodzi o komfort to według mnie 9/10 nawet nie musiałem smarować zbytnio niczym nawilżającym ponieważ nigdzie nie ocierała ani nie uwierała klateczka, pierwsza noc minęła bez ani jednego przebudzenia wręcz nie możliwe ale tak jest. Problematyczne jest wysuwanie się do połowy klatki penisa podczas jego wzwodów mimo dobrze dobranego pierścienia, klatka dosyć dyskretna układa nasze genitalia prawie pionowo w dół przez co nie odznacza się na spodniach jakoś szczególnie. Ogólnie polecam i nie żałuję zakupu :D [/quote] jak dla minie to też w punktacji 9/10 , zdążają się chwile że nic nie czuje , ale ważne jest żeby dopracować pierścień . a z sikaniem trzeba skupić się żeby opróżnić pęcherz , gorzej jak jest zwód :) . [hr] [quote='Toothpick' pid='5002' dateline='1560124022'] Czy przypadkiem na aukcji to nie jest Holy Trainer 2? https://unchasteray.com/review-holy-trainer-v3/ [/quote] [color=#333333][size=small][font=Tahoma,Verdana,Arial,Sans-Serif]jest trosz[/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma,Verdana,Arial,Sans-Serif]kę inny zauważ ,pierścień[/font][/size][/color][color=#333333][size=small][font=Tahoma,Verdana,Arial,Sans-Serif] jest bardziej wypuszczony do przodu , może to być duza ruznica przy noszeniu szczególnie jak siedzisz za kierownicą i przyjdą ci "kudłate myśli "  ;) [/font][/size][/color]
cb6000s napisał 1 rok temu
Ja mam wersję normalną przy czym jest wielkości cb6000s. Raz miałem tego typu problem co Ty ale wystarczyło docisnąć ring do ciała aby nie naciskał tak na drogi moczowe. Możliwe że masz za mały ring tylko :)
hhadidaa napisał 1 rok temu
Wszystkie HT da się kształtować po podgrzaniu. Można nawet pod kranem a nawet jak masz ją zamkniętą pod gorącym prysznicem. Dopasowujesz jak chcesz i polewasz zimną wodą. Można ją zdejmować Kiedy się tylko chce
Gdynianin napisał 11 miesięcy temu
Witam. Wczoraj dotarła do mnie taka klatką i... Niespodzianka. Czy penis stoi czy w stanie spoczynku bez problemu a nawet do połowy sam wychodzi... Pytanie moje czy ktoś z Was próbował zwracać taki sprzęt no właśnie na nieskuteczność? Wydaje mi się że skoro w tytule jak i opisie aukcji jest to nazywane pasem cnoty to fakt iż absolutnie w żadnym wypadku tej funkcji nie spełnia jest wystarczającym powodem do rezygnacji? Pozdrawiam.
Maik napisał 11 miesięcy temu
Mysle ze z pasem cnoty jest jak z bielizna- nie zwrocisz tego :)
michelik napisał 11 miesięcy temu
Spróbuj wystawić na lokalnych serwisach typu OLX czy Gumtree i czekaj cierpliwie. Na pewno ktoś to kupi od Ciebie.
Gdynianin napisał 11 miesięcy temu
Kupić kupią ale biorąc pod uwagę że dostanę może z 20zl a dałem 100 to trochę lipa... Jutro jak znajdę chwilę napiszę do sprzedającego i zobaczę co odpowie choć pewnie szans dużych nie ma... Takie moje szczęście... :)
michelik napisał 11 miesięcy temu
To wystaw też za 100 zł. W czym problem? Ja tak sprzedałem klatki, które okazały się wg mnie niewypałem. Nigdy nie sprzedałem ich poniżej ceny, za jaką je nabyłem  :) A chętnych za zakup z odbiorem osobistym nie brakowało.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021