Strapon

bieela14 napisał 2 lata temu
Witam serdecznie wszystkich ;) Mam do Was takie pytanie , czy ktoś z was ma doświadczenie z masażem prostaty podczas noszenia pasa cnoty ?  Ciekawi mnie to czy jest to przyjemne czy nie bo moja narzeczona zaczęła się interesować milkingiem ;) Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi ;) Jeżeli nie macie doświadczenia w tym to czy chcielibyście coś takiego spróbować ?
cb6000s napisał 2 lata temu
[quote='bieela14' pid='4754' dateline='1548697537'] Witam serdecznie wszystkich ;) Mam do Was takie pytanie , czy ktoś z was ma doświadczenie z masażem prostaty podczas noszenia pasa cnoty ?  Ciekawi mnie to czy jest to przyjemne czy nie bo moja narzeczona zaczęła się interesować milkingiem ;) Bardzo proszę o jakieś odpowiedzi ;) Jeżeli nie macie doświadczenia w tym to czy chcielibyście coś takiego spróbować ? [/quote] Ogólnie polecam każdemu, jak to się mówi nic co ludzkie nie jest mi obce więc według mnie masaż prostaty nie jest "pedalski". A co do samego milkingu po 15min (bez strapon) zabawy wibratorem przez Panią byłem bliski orgazmu ale to uczucie jest przepiękne sam się dziwiłem jakie to cudne, uczucie jak byś był przez parę minut był w tym najprzyjemniejszym stanie przed samym wytryskiem. Mimo że nie doszedłem wtedy to klatka i prześcieradło dosłownie było zalane prejakulatem. Ogólnie to czasem zdarza mi się nosić klatkę z koreczkiem analnym :D
Mario napisał 1 rok temu
Potwierdzam jest to bardzo przyjemne
26latekk napisał 1 rok temu
Ja nosilem korek cały dzień ale jakoś nie jestem fanem tego
Maik napisał 1 rok temu
Mega sprawa ja po 3 tygodniach noszenia klatki zostalem "wymasowany" doszedlem przez sam masaz prostaty! Najlepszy orgazm jaki mnie spotkal w zyciu
Datsun17 napisał 1 rok temu
A jakie konkretnie masażery polecacie , bo słyszałem że są takie które potrafią same wypaść ?
bieela14 napisał 1 rok temu
Ja używam z narzeczoną strapona ;)
sokolik04 napisał 1 rok temu
tez próbuje z silikonowym od czasu do czasu jest wygodny i nie przeszkadza jest do noszenia ciagłego , jest problem z wsadzeniem ale później jest ok bo wole czuć zamkniecie z przodu a nie zatkanie z tyłu :) i musze uważać żeby pani nie zauważyła bo było by to zboczenie dla niej .mam nadzieje że moja abstynencja za skutkuję w momencie seksu , chcę wytrzymać dwa tygodnie , bez szczytowania .
Szybko12345 napisał 1 rok temu
Od niedawna jestem zamknięty, ostatnio moja partnerka wynalazła temat masażu prostaty straponem i coraz mocniej mnie podgaduje że marzy się jej podczas mego zamknięcia w ten sposób mnie potraktować. Jakie są wasze doświadczenia i czy warto się na to zgodzić?
gwalbert napisał 1 rok temu
Ja (a właściwie moja żona, bo to Ona preferuje takie zabawy) również próbowałem. Rzeczywiście sam moment gdy już się trafi w strefę erogenną jest bardzo przyjemny -chociaż nie przepadam za samymi zabawami analnymi- i udało mi się osiągać wytrysk jednak ptaszek zawsze półmiękki był i nie czułem po tym zaspokojenia w sensie nie ulżyło w napięciu seksualnym. Nawet ostatnio po ponad miesięcznym celibacie (brak jakiegokolwiek orgazmu) byłem po tym wciąż tak jak by niezaspokojony.. plan jest (żony plan) aby to stosować w celach czysto higienicznych/zdrowotnych dla zdrowia prostaty właśnie raz na miesiąc lub dwa miesiące bo innych "orgazmów" już dla mnie nie przewiduje.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021