Nowy rok, nowy zamkniety.pl

LockedLion napisał 2 lata temu
Jest pomysł, potrzebne dopracowanie i testerzy! :) Drodzy Zamknięci, trzeba trochę to wszystko rozruszać. Jakiś czas temu @cb6000s wspomniał że fajnie by było dodać np jakąś loterię itd. Pomysł zacny, zwolniło mi się trochę zasobów czasowych dlatego należy przejść do planowania i realizacji. Najważniejsza uwaga to taka że będzie to oddzielna podstrona do zamkniety.pl bo obecny skrypt forum nie nadaje się na taką rozbudowę. Dostęp będzie wymagał autoryzacji ale zostanie ona połączona z naszym forum. Proponowane apki: - Userbar - pasek graficzny z nickiem forum i licznikiem od kiedy jest się zamkniętym, można dokleić sobie do stopki w postach albo na innych stronach - Koło fortuny - losowanie kar/nagród które będzie każdy mógł samodzielnie zdefiniować. - Nowe forum - do połowy roku 2019 nastąpi migracja na dedykowane do naszych potrzeb forum gdzie będzie można wdrożyć nowe funkcjonalności. Czy są jakieś pytania, propozycje, sugestie, co powinno być, czego nie chcemy, jak powinny apki działać? Uprzedzam od razu pytania o aplikacje mobilne - jako taka raczej nie powstanie ale za to wszystkie aplikacje i forum zostanie dostosowane do mniejszych ekranów tak żeby wygodnie można na nich korzystać ze wszystkich funkcjonalności :)
cb6000s napisał 2 lata temu
Ja jestem za spopularyzowaniem nowej strony jak powstanie, więcej udzielania się i promowania na innych forach, zachęcania innych użytkowników do wchodzenia właśnie tym że cały czas coś się będzie działo, fajnie by było też jeśli ktoś ma taką możliwość i chęć po zagraniu w ruletkę i wylosowaniu np. 1-3msc założyć klatkę z numerem identyfikacyjnym (bardzo tania sprawa) i zrobić zdj. w klatce z numerkiem po założeniu (oraz z datą np. z gazety lub posta forum) i to samo po czasie kary zrobić :D
Maik napisał 2 lata temu
Bardzo dobry pomysl, fajnie jakbu to sie mega rozbudowalo nowe pomysly, opowiadania etc :) oby poszlo w dobrym kierunku !
cb6000s napisał 2 lata temu
@LockedLion Siema byku, działamy coś na nowej domenie? bo myślę że nowa strona troszkę bardziej dopracowana, między innymi z lepszą galerią zdjęć/gifów z kategoriami pozwoli się bardzo rozwinąć forum. Nawet naszła mnie myśl aby unikać trolli zrobić jak na "ujarani" że aby założyć konto potrzebny specjalny kod którzy mają tylko zalogowani forumowicze przez co może się pojawiać tam wiele rzeczy na które normalnie by nie można było sobie pozwolić. Pozdrawiam serdecznie ;)
LockedLion napisał 2 lata temu
Cześć, Przepraszam że dopiero teraz odpisuję ale mam ostatnio urwanie wszystkiego w pracy i dopiero się odgrzebuję. Święta i za dużo wolnego rozjechało wszelkie harmonogramy i plany dając "fantastyczny" początek roku . Powoli ogarniam kod nowej wersji pisanej od zera na potrzeby naszego forum. Myślę że do końca miesiąca powstanie jakaś pierwsza klikalna wersja. Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to na pewno niektóre wątki pozamykamy tylko dla "swoich" i zaufanych użytkowników. Nie ma nas wprawdzie dużo ale również liczę na to że w bezpiecznym miejscu bez troli i innych podglądaczy będzie można się wymienić ciekawszymi informacjami. Podsumowując: prace w toku :)
mj.ro napisał 2 lata temu
Może da radę zrobić aktualizację certa? Bo taka rozjechana strona logowania wprowadza odrobinę dysharmonii i niepokoju ;)
LockedLion napisał 2 lata temu
Hej mj.ro, Certyfikat odnowiony na taki prawilny :)
mj.ro napisał 2 lata temu
[quote='LockedLion' pid='4737' dateline='1547575763'] Hej mj.ro, Certyfikat odnowiony na taki prawilny :) [/quote] Zuch, na rok spokój :)
LockedLion napisał 1 rok temu
Na pierwszy strzał poprawione logo które chciałbym wdrożyć na dniach tak żeby nam się "opatrzyło" ::) Wszelkie uwagi mile widziane! :)  [attachment=51]
logo_zamkniety_new.jpg
bdsmboy napisał 1 rok temu
Git :P kłódka na końcu napisu dodałaby pikanterii :D
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021