Aplikacja Zamkniety.pl

LockedLion napisał 2 lata temu
Temat zaczęliśmy w innym wątku ale w skrócie: chodzi o aplikację która pozwalała by na zapisywanie swoich postępów w zamknięciu oraz ewentualne dodatki w postaci gier, ruletki itp.  Nie ma problemu żeby stworzyć oddzielną podstronę z takimi funkcjonalnościami pytanie tylko ile osób będzie chętnych aby z takiego rozwiązania korzystać? I czy macie jakieś pomysły na to co powinno się tam pojawić a co nie?
cb6000s napisał 2 lata temu
I jak tam, myślisz że jest sens robić to?
LockedLion napisał 2 lata temu
Przy 4 osobach ...to nawet za mało żeby zrobić dokładne testy czy wszystko działa jak należy. Ale temat jak najbardziej aktualny. Tylko sądząc po ankiecie nie jest jakoś bardzo palący i pilny dlatego odłożę to dopiero na początek przyszłego roku.
Inga napisała 1 rok temu
[quote='LockedLion' pid='4476' dateline='1537390985'] Temat zaczęliśmy w innym wątku ale w skrócie: chodzi o aplikację która pozwalała by na zapisywanie swoich postępów w zamknięciu oraz ewentualne dodatki w postaci gier, ruletki itp.  Nie ma problemu żeby stworzyć oddzielną podstronę z takimi funkcjonalnościami pytanie tylko ile osób będzie chętnych aby z takiego rozwiązania korzystać? I czy macie jakieś pomysły na to co powinno się tam pojawić a co nie? [/quote] Tylko że są już takie strony, np. http://emlalock.com czy też http://chastitylocked.com i jeszcze kilka innych. Nie sądzę że w Polsce będzie aż tylu odbiorców, żeby tworzyć kolejną stronę. Ja osobiście polecam obie strony. Emlalock jest bardzo rozbudowana i fajna, z kolei Chastitylocked jest prosta, ale w prostocie niesamowita i zrobiona bardzo na poważnie.
PaVulonowsky napisał 1 rok temu
Temat chastity w Polsce rozwija się powoli, ale przy odpowiednim nastawieniu i rozpowszechnianiu może to całkiem szybko się rozwinąć :)
Sznycel498 napisał 1 rok temu
Ja myślę że taką aplikację warto zrobić bo jeżeli my Polacy korzystamy z zagranicznych to dlaczego zagraniczni ludzie nie będą korzystać z polskiej Kwestia tylko reklamy mi się wydaje tak samo można udostępnić to na zagranicznych forach że jest coś takiego Dlatego warto ją zrobić jeśli na przykład w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021