Zmiana serwera

LockedLion napisał 2 lata temu
Drodzy Użytkownicy, W dniu dzisiejszym rozpoczyna się migracja forum na nowy serwer co oznacza również przekierowanie domeny - z tego powodu przez najbliższe 24h mogą zdarzyć się problemy z dostępnością strony. Zmiana ma na celu poprawę szybkości działania forum a do tego przygotowuję kilka drobnych ulepszeń które pojawią się wkrótce. Za utrudnienia przepraszam ::)..i miłego zamykania :)
cb6000s napisał 2 lata temu
Myślę że super pomysłem a zarazem powiewem świerzosci bylo by wprowadzenie prostych ruletek na pierwszej stronie forum. Użytkownik (lub jego kobita) losował by czas na jaki zostanje zamkniety oraz druga ruletka czy po otwarciu bedzid mial orgazm czy ruined orgazm czy tylko chwila zabawy z małym i kolejne losowanie na jak dlugo zamkniety lub np. Losuje i trafia kare ze czas jaki wylosuje w zamknieciu x2/x3/x4. Dobre by bylo jak przy okazji wejscia w profil jakiegos użytkownika było by widac od kiedy do kiedy zamkniety oraz co bedzie miał po otwrciu i że nie da sie losowac kolejny raz przed uplywem poprzedniego czasu aby nie oszukiwał nikt. Pozdrawiam
r_a_m napisał 2 lata temu
Super pomysł . [hr] Jakbys jeszcze zrobil taką apke na telefon to juz by było superowo :)
cb6000s napisał 2 lata temu
[quote='r_a_m' pid='4468' dateline='1537146123'] Super pomysł . [hr] Jakbys jeszcze zrobil taką apke na telefon to juz by było superowo :) [/quote] O to, to. Na iOS i Android. Ja takie coś z dziewczyną już robiłem ale tam nie tylko klatka była, dużo innych fetyszowych i zboczonych rzeczy po takie banalne jak np. masaże. Ale my to robiliśmy tak że w wordzie była lista z numerkami dla każdej osoby osobna tabela z zadaniami i później w google "generator liczb losowych" losowaliśmy co dziennie kary/nagrody na następny dzień jak ktoś nie wykonał zadania wrzucał do słoika 5zł troszkę sie tam nazbierało ale mniejsza już o to. Chodzi o sam fakt że przyjemnym uczuciem jest to że los za nas decyduje. :D
LockedLion napisał 2 lata temu
Apkę nawet kiedyś zacząłem robić ale nie było forum a tym samym chętnych do jej używania. Nie ma problemu mogę nad czymś pomyśleć jeżeli będziecie chętni do przetestowania a później używania takiego wynalazku. Ale od razu uprzedzam że to nie będzie na jutro czy na za tydzień :)
r_a_m napisał 2 lata temu
Czyli za dwa tygodnie ??;)
cb6000s napisał 2 lata temu
Tylko jakoś trzeba by było dostosować albo w panelu zrobić tak na jaki okres czasu można być zamkniętym bo co nie którzy mają problem w klatce być 24h a inni nie mają problemu 1msc w niej być.
LockedLion napisał 2 lata temu
Nie widzę problemu żebyśmy coś poskładali wspólnymi siłami :) Jeżeli chodzi o wersję na iOS to potrzebna była by dodatkowa licencja na opublikowanie takiej apki która nie jest tania. Może na początek zaczniemy od mobilnej strony w trybie pełnoekranowym a jak będzie już temat bardziej zaawansowany i będą chętni na jego używanie to będę myślał w kierunku instanowanej apki. Założę wieczorem oddzielny wątek i podrzucę Wam kilka tematów do uzgodnienia i do roboty można się wtedy zabrać ?
r_a_m napisał 2 lata temu
No to czekamy
cb6000s napisał 2 lata temu
[quote='LockedLion' pid='4473' dateline='1537345729'] Nie widzę problemu żebyśmy coś poskładali wspólnymi siłami :) Jeżeli chodzi o wersję na iOS to potrzebna była by dodatkowa licencja na opublikowanie takiej apki która nie jest tania. Może na początek zaczniemy od mobilnej strony w trybie pełnoekranowym a jak będzie już temat bardziej zaawansowany i będą chętni na jego używanie to będę myślał w kierunku instanowanej apki. Założę wieczorem oddzielny wątek i podrzucę Wam kilka tematów do uzgodnienia i do roboty można się wtedy zabrać ? [/quote] Spoko, jestem jak najbardziej za ale myślę że osobna strona pełno ekranowa nie będzie zbyt dobrym pomysłem bardziej zastanawiam sie nad zrobieniem tutaj na forum takiej zakładki z ruletką lub przy nagłówku. Na anglo języcznych stronach rozwiązali to tak że jest zdjecie i numerki oraz litery Y/Z/X np. i każda ma coś przypisanego do siebie np. a) Y=3 b) Z=1 c) X=8 to a) klatka 5dni b) wraz z noszeniem przez ten okres rajstop c) ruined orgasm + przy następnym losowaniu Y które odpowiada za czas noszenia klatki razy 3.  Sam w sobie pomysł może i nie najgorszy bo banalnie prosty ale zbyt monotonny. Ja myślę troszkę przyszłościowo aby to było jak najbardziej dostosowane do wszystkich np. przez losowaniem i zabawą jednorazowo trzeba zaznaczyć czas klatki jaki ma losować od np. od 30min-6msc albo 1h-48h, Osobno ruletka od razu po czasie jakieś fetyszowe dodatki bo ludzie mają różne upodobania (Tutaj lista będzie pewno ogromna lub kto będzie chciał to sobie dopisze swoje propozycje) no i co po okresie noszenia klatki czy ruined czy wgl. ma do czegoś prawo, i dodatkowo losowanko dodatkowe które będzie polegało na tym czy albo od czasu wylosowanego odejmnie mu jakiś czas lub go pomnoży nawet x10. Taki właśnie mam na to pomysł przy wolnej chwili spróbuję też nad tym popracować ew. sam jakiś kod napisać do tego tylko gorzej by było z oprawą graficzną ale wszystko do zrobienia.  :blush:
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021