Recenzja korki analne

cb6000s napisał 2 lata temu
A więc tak z moją dziewczyna stwierdziliśmy że już nadszedł czas na anal tzn. bardziej to ona się przekonała. Więc w końcu będę mógł ją penetrować w analną dziurkę i decyzja padła że kupujemy gruszkę do lewatywy oraz (patrz zdj.) ona będzie używała na początku dwa pierwsze oraz z czasem trzeci, postara się go nosić np. idąc na zakupy itp. aby być zawsze rozluźniona. Ale jej warunkiem było to że skoro ona ma rozszerzać swoją dziurkę i tak się poświęcać to oba korki po prawej stronie ja będę musiał nosić na sam pierw ten trzeci który z czasem ona będzie nosić a później mam nosić ten ostatni, już się trochę boję bo 8.5cm to sporo... Ale jak paczuszka przyjdzie będzie recenzja  :)
3222.PNG
r_a_m napisał 2 lata temu
Hej. Rozumiem że to są fajne zabawki ale to forum jest ukierunkowane na pewna tematykę raczej nie związaną z zabawami analnymi. Bardzo proszę o przemyślane wpisy. Pozdrawiam. ;)
Sznycel498 napisał 1 rok temu
I bardzo dobry pomysł Ja mam troszkę inne trzy rozmiary i największe jest 6,4 to powiem szczerze że po dwóch dniach do niego doszłem bardzo szybko człowiek jest w stanie się przygotować tylko trzeba zmieniać na początku było ciężko od ma najmniejszego ale później ten chwila na początku wiadomo większe już dużo większy i trzeba troszkę się pomęczyć najważniejsze nie na siłę dużo smaru ale jest okej polecam sam stosuje jest super
Sissy napisał 1 rok temu
To prawda wpis nie jest związany bezpośrednio z tematyką forum ale wydaje mi się że też fajnie jeżeli pojawiają się tematy zabaw towarzyszących zamykaniu w klatkach. :) Sama też mam małą kolekcję koreczków... Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i buziaczki dla Mamusi :*:*
masażysta napisał 1 rok temu
Musimy u nas takie wprowadzic :)
rubber boy napisał 10 miesięcy temu
Ja korzystam z tego samego zestawu korków co cb6000s i jestem bardzo zadowolony. Uczucie wypełnienia w tyłku i parcia z przodu które blokuje klatka - fenomenalne. Co prawda trzeba się trochę przygotować, ale po tygodniu w klatce to jest się tak napalonym, że nie stanowi to problemu. W sumie to jedyna stymulacja w takiej sytuacji, no może oprócz wibratora dostawianego do klatki. Co do ostatniego korka - dla mnie to dość duży agresor. Zazwyczaj noszę trzeci, ten ostatni biorę czasami. Największy problem to stanowi ta kulka, ale jak przejdzie to trzyma się tak że nie wypadnie ;)
Datsun17 napisał 10 miesięcy temu
Wszystkie mięśnie można wycwiczyc , podobnie jak na siłowni, potrzebny jest tylko smarowanie i trening . 8,5 jest osiągalne, a nawet więcej...a jak partnerka, daje radę, spodobało się??
[quote='Datsun17' pid='6932' dateline='1588318468'] Wszystkie mięśnie można wycwiczyc , podobnie jak na siłowni,  potrzebny jest tylko smarowanie i trening . 8,5 jest osiągalne,  a nawet więcej...a jak partnerka,  daje radę, spodobało się?? [/quote] Z Panią kontaktuje się tylko przez internet, mieszka daleko, ale domaga się zdjęć po wykonaniu poleceń - połączenie korka i klatki bardzo jej odpowiada. Nad dużym korkiem będziemy pracować przy najbliższej okazji  :D Ja już go miałem w sobie nie raz, ale tak jak mówisz, jak się zaniedba praktykę to potem jest kłopot bo nie chce wejść. Chciałbym żeby to był mój standardowy korek a nie tylko od święta hy
Datsun17 napisał 10 miesięcy temu
No to tylko nosić regularnie , a po czasie spróbuj korka pompowanego ! Extra doznania !!
[quote='Datsun17' pid='6941' dateline='1588328708'] No to tylko nosić regularnie , a po czasie spróbuj korka pompowanego ! Extra doznania !! [/quote] No właśnie, jak to jest z pompowanymi? Bo Pani mi taki sugerowała, ale do tej pory byłem sceptyczny, bo bałem się czy jego noszenie nie jest np bolesne, tzn to powiększanie się kiedy pompujemy? Ale skoro są ok, to muszę kiedyś przetestować. Będę pracować nad tym największym żeby nosić regularnie, bo do tej pory noszę regularnie ten przedostatni, nawet na dłużej.  Co do korków, to jeszcze mam taką zabawkę: https://i.imged.pl/a24-stalowy-korek-anal-okazja.jpg   Ciekawa zabawka polecam. Jedna wada - kule mogłyby być większe, choć ta ostatnia jest całkiem przyzwoita.
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021