Pas cnoty a zmniejszanie się przyrodzenia

cb6000s napisał 2 lata temu
Spotkaliście się z zjawiskiem kurczenia się penisa? na jednym z anglojęzycznych forum widziałem post w którym gosciu pokazywał swojego penisa jak się zmieniał z czasem noszenia pasa. W po pierwszych 3mieś z 18cm w cb6000 miał już 15cm, później nowa klatka mniejsza na 6mieś z 15cm do 12cm, znów mniejsza z 12cm po 8mieś do 7cm i na sam koniec klatka bardzo mała ledwo mieszcząca żołądź z 7cm po roku na 2cm. Oczywiście wszystkie pomiary w czasie wzwodu. I się zastanawiam czy temu człowiekowi penis powróci kiedykolwiek do poprzednich rozmiarów czy nie :huh: . U siebie zauważyłem że w ciągu 2lat (pas czasem używany) w zwodzie penis z 17cm zrobił się na ok 14cm :s . Pozdrawiam  ;)
tumblr_o3e4cmkos21v833nao2_1280.jpg
1q2w3e napisał 2 lata temu
No som 2 teorie; jedna mówi, że chastity wzmacnia erekcję, ale do tego chyba trzeba regularnie uwalniać członka. Druga mówi, że zdrowy mężczyzna ma 4 erekcje w czasie nocy, natomiast pas ogranicza dopływ krwi, a nieużywany ,,mięsień'' zanika.
flami43 napisał 2 lata temu
tez kiedys zastanawialem sie nad tym. u mnie poki co nie zaobserwowalem jakis roznic a nosze juz 4 miesiac pas. wypuszczany raczej rzadko
Bardziej mi chodzi o to czy jesli sie zmniejszy penis z czasem bo to na pewno nastąpi czy wróci do swoich normalnych rozmiarow :)
1q2w3e napisał 2 lata temu
Może przy pomocy pompki podciśnieniowej, innego sposobu nie znam
LockedLion napisał 2 lata temu
Myślę że wiele zależy od samego pasa i jego dopasowania. Jeżeli ledwo się upychasz a do tego pomimo np > 10cm długości pakujesz go w klatkę rozmiaru S to rzeczywiście z czasem można pewnie zaobserwować taki efekt. Przy rozsądnym podejściu do tematu nie powinno nic się wydarzyć :) Zgadzam się też z 1q2w3e że profilaktycznie można by się wesprzeć pompką :)
r_a_m napisał 2 lata temu
Ja jestem już zamknięty dość długi czas i nie obserwuje żadnych zmian. Myślę że takie rzeczy nie mają miejsca.
Nie wiem czy można tutaj wklejać linki ale o tym mówię https://faggotfarm.tumblr.com/post/166731314609/my-husbands-shrinking-cock a tutaj przy okazji inny trochę słabszy przykład http://chastitymalebdsm.tumblr.com/post/172529780403/one-year-in-chastity-how-to-shrink-your-cock
r_a_m napisał 2 lata temu
No faktycznie trochę szokujące ale ja nic takiego nie obserwuje. Jestem już zamknięty od ponad roku. Klatkę mam w miarę dopasowaną i przy silnej erekcji występuje duży dyskomfort. Myślę że tak jak pisze kolega wyżej nie należy z niczym przesadzać :-)
Szybko12345 napisał 1 rok temu
Moja keyholderka mi powiedziała, że jednym z celi zamknięcia jest zmniejszenie mojego ptaszka bo uważa że jest zdecydowanie za duży i jak troszkę się zmniejszy to będzie bezpieczniejszy dla niej. Mówi, że trzeba troszkę zmniejszyć moja pewność siebie :)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021