Lucy Fairborne: Male Chastity: A Guide for Keyholders

Toothpick napisał 2 lata temu
https://archive.org/stream/MaleChastityAGuideForKeyHolders/MaleChastityAGuideForKeyHolders-LucyFairbourne_djvu.txt
Jakby udało nam się zebrać z 5-7 osób, może poradzilibyśmy sobie z tłumaczeniem tej książki, dzieląc ją na raty? Samemu nie chcę mi się walczyć z całością. Jacyś chętni?
LockedLion napisał 2 lata temu
Hej Toothpick, chętnie podepnę się do tłumaczenia. Zaproponuj kto który kawałek ogarnie i może ktoś do nas dołączy :)
No to na razie będziemy zbierać "drużynę pierścienia", potrzebny będzie również redaktor - nie tłumacz - na końcu, który zadba o spójność językową.
Toothpick napisał 1 rok temu
Kurcze trzeba będzie zgrać wiele słów: Jak przetłumaczyć: - chastity - czystość? - chastened male - zamknięty mężczyzna - keyholder - może zostawić keyholderka? - device - urządzenie czy klatka
LockedLion napisał 1 rok temu
chastity - zależy od kontekstu bo albo będzie to "czystość", "cnota", "wstrzemięźliwość" albo "pas cnoty" chastened male - zamknięty/zniewolony/uległy mężczyzna keyholder - zostawiłbym bez tłumaczenia device - pas cnoty, klatka
Bl4in_m0nO napisał 1 rok temu
Cześć wam! Pomysł dość dobry, szczególnie, że na rynku polskim brak pozycji jest przygnębiający. Jestem po studiach filologicznych ze specjalizacją tłumaczeniową. Mogę przetłumaczyć fragment a na końcu pobawić się, przejrzeć i poskładać całość do kupy. Dobrze by było gdyby ktoś na końcu podjął się korekty ewentualnie, tylko w języku polskim. Mamy jakieś 80 stron tekstu. Jeśli zebrałoby się 8 osób to po 10 stron to powinna być betka. Jeśli będzie powiedzmy 4-5 to już dogadamy się kto ile jest w stanie udźwignąć. Ujednolicenie pojęć i ich tłumaczeń to bardzo dobry pomysł ;) Pozdrawiam!
pierwsze 10 gotowe.
Dzieło jest skończone, w końcu zdecydowałem się to sam zrobić. Tekst zawiera jeszcze masę błędów (literówki, dziwnie brzmiące zdania, przecinki) czy ktoś, kto ma dryg do tego niech się zgłosi na priv w celu redakcji ?
gwalbert napisał 1 rok temu
Masz zamiar udostępnić swoją pracę?
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021