Basen lub plaża

pawel napisał 2 lata temu
Hej, macie może jakiś pomysł jak z klatką pójść na basen lub na plaże by nie było widać?
Nyrion napisał 2 lata temu
Zrob odwrotnie, idz na plaze nudystow i niech bedzie widac :) A jak nie to zaopatrz sie w skodenki kapielowe w amerykanskim stylu
pawel napisał 2 lata temu
ma ktoś jeszcze jakieś pomysły oprócz szerokich spodenek? za niedługo wyjazd nad morze i już wiem że zostaję w zamknięciu. Nie chciałbym cały czas leżeć na brzuchu bo plecy sobie spale :)
cb6000s napisał 2 lata temu
Nie wstydź się tego, po prostu na to nie zwracaj uwagi. Uwierz mi ze na 99% nikt po za spojrzeniem się nie będzie miał odwagi nic powiedzieć a z drugiej str to i tak nikt Cię tam nie zna więc z tego zawstydzenia możesz czerpać przyjemność :D
Datsun7 napisał 2 lata temu
Nie kazdy ma w nosie czy ktos widzi że coś nie gra w kroczu czy nie ale chyba w końcu o to chodzi by ten dreszczyk emocji był na codzień w pasie ...
Maik napisał 2 lata temu
Wlasnie jesli ktos ma jakis tip jesli chodzi o basen prosze o odp. Bo np niektore baseny zakazuja takich spodenek :/ moja dziewczyna mowi zebym zakladal 2 pary kapielowek i rzeczywiscie mozna wtedy ukryc no ale znowu troche dziwnie jak ktos spojrzy xd
Vincu napisał 2 lata temu
Najlepiej zdjąć jak się idzie na basen.:P chociaż u niektórych taka opcja odpada, bo kobieta na to nigdy nie pozwoli.:D ja na szczęście tego problemu nie mam.:D
cb6000s napisał 2 lata temu
Maik widzę że masz ten sam pas co ja cb6000s. Pro tip to popatrz sobie na założoną klatkę (Sam na to wpadłem) jeśli wyciągniesz oba "bolce" i zostawisz ten jeden na którym jest kłódka to będziesz w stanie oddzielić pierścień od klatki i normalnie wyjąć ptaszka. Spowrotem robisz to samo nasuwasz klatkę zakładasz ring i przekładasz boczne bolce bez naruszania kłódki i klatki ;)
Maik napisał 2 lata temu
Oh to tez jakies rozwiazanie :D tylko ze te 2 bolce kiedys odchodzily i moja je skleila na amen takze nie ma mozliwosci :( a sciagnac nie ma mowy nawet na basen.. :/ czesto robie tak ze poprostu lece do wody jak najszybciej sie da i modle ske zeby nikt nie zauwazyl :P
Nikodeon napisał 2 lata temu
[quote='Nyrion' pid='4252' dateline='1526629027'] Zrob odwrotnie, idz na plaze nudystow i niech bedzie widac :) A jak nie to zaopatrz sie w skodenki kapielowe w amerykanskim stylu [/quote] Dokładnie, jak na załączonym obrazku :)
Już dziś zarejestruj konto i dołącz do największej społeczności chastity w Polsce.
Zarejestruj konto
Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone
Zamkniety.pl © 2021