Początki w zamknięciu

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu. Zupełnie niewinnie w trakcie przeglądania asortymentu sklepu erotycznego który prowadziła nasza znajoma. Żona zobaczyła zabawną plastikową zabawkę w kształcie penisa. Kiedy otworzyła szczegóły produktu okazało się że to nowość na rynku – pas cnoty z serii CB, jeden z nielicznych i pierwszych które pojawiły się na naszym rynku. Obejrzeliśmy wymieniliśmy się kilkoma zdziwionymi spojrzeniami bo oboje pierwszy raz takie „cudo” widzieliśmy i tak zostało na kilka kolejnych dni.

Któregoś wieczoru siedziałem w nocy przy komputerze pracując i nadrabiając zaległości. Przypomniały się mi nasze ostatnie poszukiwania. Postanowiłem zgłębić nieco bardziej temat bo wydawał się być dość intrygujący. Zawsze lubiliśmy urozmaicenia w sypialni – dlaczego nie spróbować tego?

Na próżno było szukać informacji po polsku. Znikoma ilość for czy blogów była raczej zbiorem fantazji i opowiadań niż informacji o praktycznej stronie femdom i pasa cnoty. Osoby które trafiły pod ten adres (https://zamkniety.pl) kilka lat temu mogły korzystać z forum, będącego przez dłuższy czas miejscem wymiany doświadczeń, pomysłów i zyskania nowych znajomości wśród ludzi których interesuje tematyka chastity. Niestety ze względów finansowych, zawodowych zupełnie nie miałem kiedy się tym zajmować przez co forum „padło” a adres pozostał. Z tego co wiem to pod podobnym adresem działa klon. Całkiem dobrze sobie radzi i zrzesza sporą część dawnej ekipy 🙂

Szkoda by było tego co się dowiedziałem, nauczyłem i wyszukałem w czeluściach Internetu żeby zostawić tylko dla siebie. Chciałbym się tym z Wami podzielić.

Opiszę w kolejnych artykułach swoje przemyślenia z kilkuletniej praktyki, jak dobrać odpowiedni pas, zadbać o higienę oraz recenzje pasów które osobiście przetestowałem. Niektórych z nich używamy do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *