Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łódź - integracja
Noszę klateczkę 4 tygodnie i zajebiście się wkręciłem. Chciałbym, żeby moja narzeczona nie była taką konserwą :/

Czy Łódź byłaby chętna na spotkanie integracyjne w temacie?
Odpowiedz
Pan Minister powiedział że wszystkie imprezy masowe odwołuje więc będzie chwilowo trudno Wink A co do narzeczonej - znalazłeś w klatce coś co kręci Ciebie, teraz pomóż jej znaleźć coś z czego ona będzie miała korzyść dzięki temu, dalej pójdzie już z górki Smile
[Obrazek: lockedlion]
Odpowiedz
Lepsza ta konserwa w obecnych czasach niż flaki z olejem. Hahaha
Odpowiedz
(2020-03-11, 10:16)Onagoo napisał(a): Lepsza ta konserwa w obecnych czasach niż flaki z olejem. Hahaha
Uwierz mi... Zajebiście jest się kryć z tym, chociaż nie wiem jak to jest mieć dominę
Odpowiedz
Nie spróbujesz to nie będziesz wiedział...
Odpowiedz
Słaby okres jest na spotkanie, ale w dalszej perspektywie jacyś chętni się znajdą?
Odpowiedz
A nawet jeśli w dalszej perspektywie - czy ktoś ma wizję jak taka integracja miałaby wyglądać? Nie wiem - wynajęcie jakiegoś lokalu, impreza z alkoholem, coś innego? Plener? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie co na takiej imprezie miałoby się dziać. No ale może mam ograniczoną wyobraźnię w tej materii...
Odpowiedz
Napić się pogadać. A co ma się dziać? Przecież nie będziemy siebie dymać. No jak tak w chastity
Odpowiedz