{myadvertisements[zone_1]}

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agnieszka i Zbyszek
#1
Agnieszka nie przepadała za „fanaberiami” Zbyszka. Tak naprawdę nie przepadała za seksem ogólnie . To nie tak, że była aseksualna – miewała przyjemność z seksu, miała orgazmy, jednak nigdy o figlach nie myślała. Nieraz odczuwała pretensje męża, gdy kolejny raz odmawiała wieczornego zbliżenia, jednak ten temat znajdował się na szarym końcu jej hierarchii ważności, wolała zakupy.
Zbyszek to już inna sprawa, jak to facet ciągle kombinował, jak urozmaicić i zintensyfikować doznania podczas rzadkich zbliżeń. Zaczęło się niewinnie, jakieś kajdanki, świeca i te sprawy, początkowo Zbyszek wiązał Agnieszkę podczas seksu, było nawet fajnie. Kiedyś jednak to Zbyszek poprosił o związanie i poczuł, że to jest to, czego pragnie. Później Zbyszek wprowadzał kolejne zabawki do łóżka, a Agnieszka jako dobra i wyrozumiała żona, próbowała kolejne akcesoria na Zbyszku zgodnie z instrukcjami, niemal mechanicznie. Zbyszek był zachwycony, a Agnieszka cieszyła się, że sprawia przyjemność mężowi. Oczywiście nadal twierdził, że za rzadko się kochają.
Pewnego piątku wieczorem Zbyszek pokazał coś nowego. Była to klatka z kłódką, zakładana na penisa – pas cnoty. Łamanym głosem tłumaczył Agnieszce, do czego to służy i jaka jest idea.
- Nie rozumiem… - dopytywała się – ciągle chcesz seksu, narzekasz że za mało, a teraz chcesz, żebym zamknęła Ci penisa w klatce, i żebyś nie mógł nawet sam sobie trzepać kapucyna?. O co Ci chodzi człowieku?
- Nie chcę mniej seksu, chcę więcej, ale chciałbym, żebyś kontrolowała moje orgazmy – tłumaczył Zbyszek, który sprawiał wrażenie, że sam nie wie o co mu chodzi.
Agnieszka westchnęła.
- No ale jak długo masz to nosić? Cały czas? Nie jest to niezdrowe przypadkiem?
Zbyszek tłumaczył, że przez kilka dni to już nosił i się przyzwyczajał. Bardzo długo wahał się, czy jak wyskoczyć z tematem, tłumaczył również, że chodzi o dominację i jakieś femdom czy coś, co wyczytał na Internecie. Zachowywał się niezrozumiale, ale widać było, że to dla niego ważne.
- No dobra, dla mnie to jest najdziwniejsze ze wszystkich rzeczy, które mi pokazałeś ale niech będzie. Ubierz to i daj mi ten klucz, widziałam że są dwa klucze, także dawaj obydwa.
Zbyszek zrobił taką minę, jakiej Agnieszka nie widziała nigdy przez 14 lat małżeńskiego współżycia. Zastanawiała się, co to były za emocje. Może zażenowanie, zawstydzenie, ale zarazem olbrzymie podniecenie, czego najlepszym dowodem było to, że nie był w stanie założyć tej dziwnej klatki przez dłuższy czas. Przypatrywała się z lekkim rozbawieniem, a mąż coraz bardziej trzęsącymi rękami próbował wepchnąć członka do klatki.
Po długich męczarniach Zbyszka, i udanym założeniu pasa, położyli się spać, jednak Agnieszka widziała, że mąż prawie całą noc kręci się w łóżku, ciągle wstaje do toalety. Na pytanie co mu jest odpowiadał zdawkowym „nic, nic”. Ostatecznie wstał o 6:00 rano – co było bardzo dziwne, bo Zbyszek miał zwyczaj wylegiwać w soboty do jedenastej.
Ona za to nie była przyzwyczajona do śniadania ze świeżym pieczywem do łóżka. A jednak pachnące pieczywo i kawa, to były pierwsze rzeczy, które ujrzała tego dnia po przebudzeniu. 

cdn..
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#2
W pierwszych dniach Agnieszka zauważyła 2 rzeczy. Przede wszystkim Zbyszek zaczął udzielać się w domu, wynosił śmieci, nawet obiad przygotował. Drugą rzeczą było ciągle przymilanie Zbyszka. Agnieszka starała się ignorować jego zalotów, nie miała ochoty na nic. Jednak bardzo chętnie skorzystała z wieczornego masażu stóp i zdziwiło ją to, że to ona na końcu powiedziała że już dosyć.
- Co tak patrzysz na mnie tymi baranimi oczami?” – nie wytrzymała w trzecim dniu -  Jakoś przypadkiem zawsze przebierasz się w mojej obecności, żebym zauważyła że masz pas założony. No to czego chcesz? Mam cię rozpiąć?
- Nie wiem – odparł Zbyszek z miną zbitego psa – Jak chcesz…
- No to przestań tak patrzeć i nie licz na nic!
Agnieszka myślała że fantazja Zbyszka opiera się wyłącznie na zamknięciu go w pasie i braku wspomnienia nawet o tym fakcie. Kochała swojego męża, i nie chciała mu utrudniać odcięcia od własnego penisa.
Czwartego dnia Zbyszek  wrócił z pracy przybity, walnął się w fotel i nie odzywał się. Na pytanie co się stało co mu jest, odpowiadał tylko warknięciem „Nic mi nie jest”.
- No i co? Już Ci się zamknięcie znudziło? Koniec zabawy? – zdenerwowała się Agnieszka
- Nic nie rozumiesz… - mruczał pod nosem Zbyszek
- No to oświeć mnie! Bo ja nie rozumiem, chcesz żebym Cię zamknęła, potem zachowujesz się jak cham, i nie wiadomo o co Ci chodzi, to co ja mam teraz robić ?
- No żebyś kontrolowała, żebyś korzystała z tego… a nie że zostawiasz kluczyk na stole i nic się nie dzieje.  - Agnieszka zdenerwowała się, poszła do miejsca gdzie zostawiła klucze, zgarnęła i rzuciła nimi w niego.
- Masz tu moją kontrolę, jeśli masz mi robić takie jazdy, to ja nie biorę w tym udziału! – i wyszła z pokoju. Słyszała że Zbyszek szybko poleciał do toalety i zamknął drzwi na klucz. „Obrzydliwe – pomyślała – o niczym innym nie myśli”
Tego wieczoru zdążyli się jeszcze pokłócić o codzienne sprawy i o brak ochoty Agnieszki na seks.
Wszystkie fanaberie i pomysły Zbyszka poszły w zapomnienie, Pas i akcesoria do zabaw łóżkowych poszły na dno garażu. Zbyszek znów po pracy wylegiwał na fotelu, a Agnieszka wróciła do swoich spraw. Ich zbliżenia ograniczyły się do jednego szybkiego numerka w miesiącu. Tak się działo przez kolejne pół roku… aż do pogrzebu…
Agnieszka i Zbyszek byli na pogrzebie Mateusza, kolegi w wieku Zbyszka, którego w trzy miesiące zabrał rak. Na uroczystości żona Mateusza była jak zombie. Kobieta jakby postarzała się o 10 lat. Nie płakała, tylko patrzyła się przed siebie a rozmowy prowadziła jak człowiek, który co dopiero wstał z łóżka. Agnieszka próbowała się wczuć w jej miejsce, ale nie potrafiła -  „Żyjesz sobie codziennymi problemami a nagle BACH… nie ma Cię” -  pomyślała. Nas też to przecież w każdym momencie może spotkać.
Po powrocie siadła do komputera Zbyszka. Założyła specjalny program szpiegujący, który dostała od kolegi z pracy. Miała ten program, bo rok wcześniej bała się, czy mąż nie ma romansu z koleżanką z pracy, ale nigdy go jednak nie użyła. Dzięki programowi po tygodniu miała wszystkie strony, które Zbyszek przeglądał po kryjomu w trybie incognito. Po krótkim szoku i zniesmaczeniu co do niektórych stron, trafiła na pewne angielskojęzyczne forum. Przeczytała wszystko i ułożyła plan.

Plan był łatwy do wykonania, ponieważ Zbyszek wyjechał na kilka dni na delegację. Agnieszka wiedziała, że ta suka Marta też tam jest. Nie znosiła tego Zbyszka, w którego jej mąż się przemieniał w obecności Marty. Szkoda, że nie zdawał sobie sprawy, jakiego idiotę z siebie robi, gdy próbuje flirtować z Martą. „A ta pizda jeszcze go kokietuje, jakby mój mąż miał jakiekolwiek szanse u niej, żałosne…” – pomyślała ściskając pięści – „Ale to się niebawem skończy, i będzie miał swoją KONTROLĘ!”
Wracając do planu, był on prosty – niespodzianka na przyjazd męża i pewne zmiany w ich małżeństwie. Gdy Zbyszek przyjechał wieczorem, zastał cały dom w ciemnościach. Zdezorientowany odłożył walizkę i wołał za dziećmi. Usłyszał głos Agnieszki z góry
– Dzieci są u babci, rozbierz się i chodź na górę – krzyknęła z góry.
- Jest coś do jedzenia? Czemu tak ciemno?
- Jeśli chcesz zaspokoić swój głód, zapraszam na górę! – powiedziała tonem nauczającym, którego Zbyszek znał tylko z chwil kiedy tłumaczyła dzieciom co wolno i czego nie wolno.
Po wejściu na piętro widok, który go zastał, sprawił że oniemiał. Agnieszka ubrała ten strój z paskami skórzanymi z sexshopu, którego raz tylko ubrała na jego błaganie i zdjęła po dwóch minutach, twierdząc, że tak się paski wcinają że nie da się wytrzymać. Była seksowna i onieśmielająca, co prawda była tuż-tuż przed czterdziestką, ale jej ciało dalej było jędrne jak u kobiety przed trzydziestką. Powolnym krokiem podeszła do niego i chwyciła go za krocze.
- Mam nadzieję że tęskniłeś. Bo wiesz, ja przemyślałam trochę sprawę tej kontroli. – szepnęła mu do ucha. A potem delikatnie otworzyła jego rozporek. Próbował ją chwycić i pocałować, jednak jego ręka została zbita z jej ciała. Powoli zsunęła się na dół i zbliżyła twarz do jego krocza, po czym delikatnie wyciągnęła jego członka a jej język delikatnie zaczął tańczyć na główce.
- Żebyś mi tu nie wystrzelił za szybko… dopóki nie powiem, że można… ok? – Zbyszek nie wiedział co się dzieje, żona nigdy nie zrobiła mu loda sama z siebie bez jego błagania. Zaczął się zastanawiać czy może umarł, i to jest przedsionek nieba? Doprowadzała go na skraj orgazmu, zawsze wyczuwając, kiedy ma przestać aby nie doszedł. Nawet nie wiedział, że Ona tak dobrze go zna i potrafi po jego reakcjach wyczuć ten moment. Chwyciła go za jądra, delikatnie masując jego penisa, po czym powoli zaczęła zaciskać ręce na jądrach, ciągnąć ich w dół.
- Auć… boli trochę – wyszeptał zaskoczonym głosem
- Mówisz, że boli? Myślałem, że jesteś bardziej wytrzymały. No to jak tak trzymam Cię za jaja, to możemy teraz porozmawiać. Chcesz porozmawiać?
- Auuuu … taaakk..
- No to teraz zapytam raz, i to jest ostatni raz kiedy pytam. Czy chcesz żebym przejęła kontrolę – jak to powiadasz – nad twoimi orgazmami? Ale tym razem na moich warunkach. Jedynie co Ci obiecuję, że nie pozwolę Ci zapomnieć o tym, że twój fiut jest pod moją władzą. Zastanów się dobrze, jeśli powiesz tak, usłyszysz warunki.
- TAK!!! -  wyjęczał podekscytowany
- No dobra, w takim razie do prysznica, bez gmerania koło fiutka. Wykąp się, potem załóż ten pas cnoty, kajdanki skórzane i obrożę. Ja na Ciebie czekam.
Zbyszek oniemiały i zszokowany poszedł do łazienki. Znalazł tam wszystkie akcesoria z garażu. Całe wyczerpanie i głód po podróży zniknęły w jednym momencie. Ostatni raz tak skołowany był za studenckich czasów, po całej nocy palenia trawki i oglądania horrorów klasy C. Ale ta dzisiejsza podróż odbywała się na trzeźwo i naprawdę. Prysznic częściowo zelżył jego wzwód, dzięki czemu mógł ubrać wszystko co mu kazano. Wrócił do pokoju i oślepił go flesz komórki żony.
- No to teraz kochanie objaśniam Ci zasady. Nie ma ich dużo, na pewno zapamiętasz.
1. Ja trzymam klucz i decyduję o twoich orgazmach. Poczytałam trochę i wiem, że można z nich uciec. Dlatego zrobiłam to zdjęcie. Bo DOWIEM SIĘ, jeśli onanizowałeś się bez mojej zgody, znam Cię na tyle. A kiedy się dowiem, to zdjęcie wyląduje u twojej ukochanej koleżanki z pracy – Martusi. Na pewno będzie miała ubaw i urośniesz w jej oczach.
2. Koniec z baranim wzrokiem, łażeniem za mną i proszeniem. Seks nie istnieje, dopóki nie powiem. Łamanie tej zasady będę surowo karała. Masz zachować się normalnie i czekać, aż nie przypomnę sobie o twoim marnym sprzęcie.
3. Będziesz dostawał różne zadania, których masz spełniać bez zwłoki. Koniec z leżeniem w fotelu, będziesz wykonywał prace domowe. Jeśli nie, patrz punkt jeden pod tytułem zdjęcie.
4. Oto jest mały dzwoneczek, jeśli nim zadzwonię, masz być ubrany jak teraz, i klęczeć przy mnie. To będzie oznaczać że chcę się tobą zabawić.
Nie zapytam czy akceptujesz zasady, bo już ich zaakceptowałeś. Od teraz twój mały fiut należy do mnie a Ty go tylko nosisz. Rozumiemy się? Kluczyk proszę …
- Tak, Pani. Mogę zadać jedno pytanie? – szepnął Zbyszek podając klucz patrząc na niego tęsknie
- Tak możesz, nie wymagam, żebyś mówił do mnie Pani, masz się zachowywać jak mój mąż. Ale pewne rzeczy będą od dzisiaj inaczej wyglądać. No pytaj!
- Skąd ten pomysł? Skąd Ci przyszła do głowy ta zmiana?
- Postanowiłam Cię uszczęśliwić, a nie tego chciałeś?
- Ale skąd wiedziałaś?
- Zajrzałam w twój komputer, i to głęboko. Widziałam wszystko, wraz z tym, co chciałeś ukryć. Jesteś obrzydliwy, nie podejrzewałam że masz takie brudne fantazje. Ale nie bój nic, część z nich się zrealizuje i dowiesz się czy warto było na to patrzeć i się onanizować. A może to tylko były fantazje, i nie chciałeś ich realizować? No nic, teraz już nie masz wyboru.
- Czy mogę się spuścić ostatni raz?! – spytał drżącym głosem, zdając sobie sprawę, że przerwa w orgazmach nie będzie dwudniowa.
Agnieszka zaśmiała się pierwszy raz prawdziwym rozbawieniem, przecież trochę musiała grać rolę, żeby stuprocentowo spełnić marzenie swojego męża. Jednak coraz bardziej się wczuwała i bezczelna prośba naprawdę ją rozbawiła. A potem rozgniewała.
- Gdzie masz spodnie, przynieś mi je. – Zbyszek zmieszany podszedł do krzesła i przyniósł spodnie. Po czym Agnieszka wyciągnęła pas i kazała mu uklęknąć na łóżku. – Przed chwilą wyjaśniłam zasady a ty już nie możesz się opanować. Ale nic… nauczysz się. – po czym uderzyła go w tyłek pasem raz, potem jeszcze raz mocniej. Trzeci raz poczuła, jak rozchodzi się w jej ciele krew, emocje i podniecenie przyspieszają jej oddech. Czwarty i piąty raz już zostawiły czerwone pręgi na jego tyłku.
Zbyszek był w kolejnym szoku. „Kurde to boli wcale nie jest tak podniecające jak na filmach. Kurwa to zwyczajnie boli.” – pomyślał.
- No! – powiedziała Agnieszka lekko zdyszana, bardziej z powodu podniecenia niż ze zmęczenia – To sobie wyjaśniliśmy, a teraz ja się położę, a ty zrobisz minetkę twojego życia. Ale najpierw wymasuj mi plecy, bo miałam ciężki dzień. Kremy masz obok, chciałam Cię jeszcze popieścić, ale twoja bezczelność mnie zdenerwowała. No szybciutko! – szepnęła miłym głosem i położyła się na brzuchu. – Aha i zdejmij ze mnie tę kieckę. Wkurwia mnie i się wcina.
Masował ją długo i namiętnie, jednak uważając, żeby nie odebrała masażu jako zalotów. Jego członek w klatce za nic nie chciał się pomieścić, a jego jądra ciągnęły.
Ale był szczęśliwy, dawno nie był taki szczęśliwy.
Po półgodzinnym masażu obróciła się na plecy, rozwarła nogi, chwyciła go za obrożę i przyciągnęła do krocza jego głowę. Poczuł zapach wygolonej cipki, poczuł też, że jest bardzo mokra. Tak jak kazała, zrobił minetę swojego życia choć trwała ona bardzo krótko. Odleciała niemal natychmiast. Kiedy jej oddech się uspokoił, znów chwyciła za obrożę i podciągnęła do swoich ust. Namiętnie się całowali przez dłuższy czas, po czym odwróciła się na bok i zasnęła jakby nigdy nic.
Zbyszek czuł się dziwnie, jakby mu ktoś w pysk dał. Był podniecony i długo nie mógł zasnąć, ale przynajmniej miał czas się zastanawiać. Próbował poukładać sobie w głowie całą sytuację i wydarzenia wieczoru. Co się stało z moją żoną, i kim jest ta cudowna kobieta śpiąca nago obok mnie?
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#3
Noc była ciężka, Zbyszek co chwilę budził się i chodził do toalety, żeby obniżyć ciśnienie w klatce. W końcu wstał o 5:30. Poszedł po świeże pieczywo, aby zrobić śniadanie swojej pani. Zamiast budzika, Zbyszek obudził Agnieszkę masażem stóp i zapachem świeżej kawy i jajecznicy. Agnieszka otworzyła oczy i spojrzała na niego i chwyciła za dzwoneczek na komodzie delikatnie potrząsając. Zbyszek położył tackę ze śniadaniem i poszedł ubrać kajdanki i obrożę. 
Kiedy wrócił Agnieszka była w połowie śniadania. 
- Nie stercz tak, masuj dalej! - rzuciła z zalotnym uśmiechem - hahaha ... widzę że chciałbyś sterczeć, ale twój mały nie ma jak!  Tak sobie myślałam, że jeśli ty umiesz takie minetki robić, po co mi w ogóle twój mały? Dzieci już mam, a widzę, że tobie nie służy jak masz dostęp do niego. Małe penisy zawsze powinny być w klatkach, sam to napisałeś na forum w internecie. -
Myśl o tym, że ona naprawdę nie chce go więcej wypuścić kołatała mu po głowie. Zbyszek zaczął się bać, że sprawy mogą przyjąć tak poważny obrót, ale czuł zarazem że napręża mu się klatka z podniecenia.
Po skończeniu śniadania, kazała całować swoje stopy kilka minut.
- Dobra wystarczy, teraz przynieś rękawice gumowe i oliwkę. 
Gdy Zbyszek wrócił, kazała mu położyć się na plecach i usiadła mu na twarzy. Kręcąc lekko biodrami co chwilę przyduszał Zbyszka wilgotną cipką. 
- Rozłóż nogi! O tak, teraz to zmienią się role. Ponieważ Ty nie możesz mnie doprowadzić do orgazmu ze swoim marnym kutaskiem, zaczniemy pracować nad tym, żebym to ja Cię doprowadziła do orgazmu - oczywiście posuwając od tyłu. 
Ubrała rękawice i rozprowadziła oliwkę wokół odbytu Zbyszka. Delikatnie masując, wsunęła środkowy palec. 
- Czy ja kazałam przestać mnie lizać? - krzyknęła podniesionym tonem - Jeśli choć na chwilę przestaniesz, będzie bolało, jak mi będzie dobrze to i tobie też. -
Zaczęła powoli palcem posuwać anus Zbyszka. Drugą ręką ściskając go za jaja w klatce.
Zbyszek starał się z całych sił, żeby nawet na chwilę nie przestawać, soki żony pokrywały mu całą twarz. W międzyczasie Żona coraz mocniej go posuwała palcem, nie sprawiała bólu, robiła to delikatnie. 
Nagle wyciągnęła rękę z otwory Zbyszka. 
- Przestałeś! A mówiłam, żebyś nawet na chwilę nie przestawał! 
Chwyciła go za jądra i zaczęła pstrykać palcem drugiej ręki. Zbyszek wił się pod nią, co poskutkowało tym, że mocniej usiadła mu na twarzy. 
- Pracuj tym językiem... pracuj bo będę pstrykać mocniej! 
Po chwili doszła, ściskając jego jądra chyba mocniej niż zamierzała. Padła na bok z wyczerpania, a Zbyszek wreszcie złapał oddech. 
Po chwili drzemki po wielkim orgazmie, przebudziła się. 
- Ubieraj się i do roboty bo się spóźnisz! Jeszcze popracujemy nad twoją dziurką!

Zbyszek tego dnia miał ważne spotkanie z dyrektorem regionalnym. Za cholerę nie mógł się skoncentrować cały czas myśląc o zmianie jego żony. 
Zastanawiał się czy ludzie widzą wybrzuszenie na spodniach garnituru, dla pewności - choć to był gorący letni dzień - nie zdejmował marynarki. 
Jakoś się pozbierał i przygotował prezentację o wynikach zamknięcia kwartału. W międzyczasie okazało się, że nie tylko dyrektor będzie na spotkaniu, ale również sam prezes. Zestresowany wreszcie zapomniał o bolących jądrach z porannej sesji. 

Ledwo się rozpoczęła prezentacja, która miała decydować o jego awansie, do sali weszła Marta z telefonem w ręku. 
- Przepraszam panie prezesie ale żona Zbyszka dzwoni i mówi że to jest bardzo pilne.
Zbyszek był w szoku - skąd Ona ma numer do Marty? 
- Przepraszam Panie Prezesie. Sekunda! - powiedział Zbyszek widząc jak prezes skwaszoną miną patrzy na zegarek. 
- Tak słucham, co się stało Agnieszka!
- Cześć, wiem że masz ważne spotkanie, ale ja sobie przypomniałam że cię nie skontrolowałam! Masz 45 sekund żebyś mi wysłał zdjęcie zapiętego kutasa. Jeśli nie dostanę zdjęcia, wieczorem czeka Cię jesień średniowiecza i nie licz na to że go w tym roku zobaczysz. Radzę się pośpieszyć!
Zbyszek zbladł, zastanawiał się czy ludzie na sali siedzieli wystarczająco daleko, żeby nie słyszeć co powiedziała żona. 
- Przepraszam na chwilę! - powiedział wychodząc z sali szybkim krokiem. Bał się spojrzeć na prezesa, gdy go mijał w drodze do wyjścia z sali.
Za salą już prawie biegł. Marta szła za nim i patrzyła jak biegnie do toalety. 
Wpadł do toalety i szybko ściągnął spodnie i wysłał MMS.
"Zdążyłem ok... ale co ja teraz tym ludziom powiem? I na dodatek Marta mnie widziała jak lecę do kibla. Kurwa...!" - pomyślał - "Co ja wyprawiam?"
Spróbował jakoś się pozbierać. Dopiero wtedy zauważył, że toaleta obok była zajęta i osoba w niej siedząca słyszała pstryk zdjęcia z telefonu. 
Już nie miał siły się tym przejmować.
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#4
Sprawa z dyrektorem przycichła po jakimś czasie, choć zauważył, że współpracownicy traktują go z większą rezerwą po tym incydencie. Marta też przestała przychodzić na regularne pogawędki - Zbyszkowi nawet to pasowało.

Za to w domu w następnych dniach sporo się zmieniło w życiu Agnieszki i Zbyszka. Odkryła nowe metody podniecania Go przy minimalnym wkładzie pracy. Zbyszek zaczął udzielać się w pracach domowych, wreszcie Agnieszka miała czas poczytać książkę wieczorami. Nawet zajmując się kilkanaście minut wciągu dnia podniecaniem Zbyszka i tak oszczędzała sporo czasu na obowiązkach domowych.
Każdy ranek zaczynał się od tego, że Zbyszek wstając godzinę przed Agnieszką przygotowywał kawę i śniadanie. Zbyszek codziennie budził Agnieszkę delikatnym masażem nóg i pleców (regularne masaże rano i wieczorem były ulubionym aspektem Agnieszki w związku ze zmianą dynamiki ich związku). Gdy Agnieszka w łóżku jadła śniadanie, Zbyszek dostawał klucz do klatki i przez 20 minut miał nakaz masturbować się na stojąco. Oczywiście bez pozwolenia na spuszczanie się.
- Jeśli się spuścisz, ja Ci spuszczę.... porządne lanie! - powtarzała.
Odkryła też, że ważne jest regularnie przypominać Zbyszkowi o zamknięciu, podniecając Go, czy to masując klatkę, czy słownie strasząc go o przedłużeniu okresu zamknięcia. Wystarczyło dosłownie kilka minut dziennie, żeby Zbyszek "chodził jak w zegarku". Poczuła się bardziej komfortowo w swojej nowej roli, zaczęła chodzić po domu w seksownych ciuchach doprowadzając Zbyszka na skraj szaleństwa.
Raz na kilka dni planowała sesję: Zbyszek dostawał zadanie przygotowania sypialni na wieczór: szampan, truskawki i świece. Najpierw zapinała jego ręce w kajdanki potem zdejmowała klatkę, oczywiście dbała o to, żeby drzwi były zamknięte na klucz. Trochę olejku na rękę, a w drugą rękę ulubiona książka. Delikatnie masując jego jądra i czubek penisa zanurzała się w lekturze.
- Pamiętaj, nie wolno Ci nawet kropelki wypuścić, jeżeli strzelisz, kończymy z tym wszystkim. Masz to kontrolować!
Zazwyczaj po 20 minutach Zbyszek zaczynał błagać, czy może jednak dostanie zgodę na spuszczenie się. Po 30 minutach błagał już żeby przestała. Przestawała po okołu 40 minutach gdy Zbyszek prawie już płakał, powodując diabelski uśmiech Agnieszki, którego nigdy wcześniej nie widział.

Po około dwóch tygodniach na jednej z sesji wydarzył się wypadek. Na jednej z regularnych spotkań z książką, Zbyszek po pół godzinie zaczął się trząść i cofnął się, ale za późno. Sperma z jego penisa wolnym ciurkiem kapała, a kilka kropel trafiło na gołe nogi Agnieszki.
- Co to jest?!!!! Przecież znasz zasady, nie wydałam zgody na żadne orgazmy, nawet zrujnowane! Co tak patrzysz? Że wiem, co to jest zrujnowany orgazm? Widzę że ty się dopiero dowiedziałeś jak to jest! Wiem że jesteś dalej podniecony, a ja mam nogi zapaskudzone. Zliż to!
Zbyszek walcząc ze sobą, w końcu zmusił się, i mając ręce w kajdankach klęknął przy Agnieszce i zaczął lizać jej nogi.
Agnieszka najpierw patrzyła z obrzydzeniem, nie lubiła smaku spermy, zastanawiała się jak bardzo poniżające może to być dla Zbyszka. Po chwili myśl o tym, do czego jest w stanie doprowadzić swojego męża, mocno ją podnieciła. Rozchyliła nogi.
- Jak skończyłeś, możesz zasmakować lepszy smak... liż wyżej!.
Wystarczyło kilka chwil i również zaczęła się trząść. Kiedy ostatnie spazmy jej minęły, opadła w fotelu i zasnęła na kilka minut. Gdy się przebudziła, otworzyła oczy i przypomniała sobie, gdzie jest. Leżała w fotelu dalej z rozłożonymi nogami a Zbyszek dalej stał obok niej w kajdankach, nie wiedząc co ma robić. Kilka kropel spermy dalej wisiało na jego penisie.
- Ojej... stoisz sobie? Właśnie taka będzie kara, ja teraz wezmę książkę a ty będziesz stał.
Nalała sobie szampana, zagryzła truskawką i wróciła do czytania. Ponieważ w jej książce akurat czytała o akcie miłosnym głównych bohaterów, podniecenie powoli wracało. Zaczęła dotykać swoje krocze i piersi, nie robiła tego od lat. Co jaki czas zerkała na Zbyszka, który zaczynał się pocić, jego fiut również stał jak maszt, nie wierzył w to, co widzi.
Wyjęła pasek ze spodni Zbyszka i masując swoje krocze co jakiś czas drugą ręką uderzała paskiem w jego sterczącego penisa. Nie zawsze się udało trafić, niektóre uderzenia - choć nie były mocne, trafiały w jądra. Zbyszek zginał się przy każdym takim uderzeniu.
- Mówiłam .... (trzask).... mówiłam .... (trzask) .... że nie wolno się spuszczać..... (trzask).
Agnieszka znów poczuła przypływ fali orgazmu, ostatnie uderzenie wykonała szczytując... i chyba trochę przesadziła z siłą. Zbyszek skomlał i dyszał jak wóz parowy.
Kiedy wszystko już opadło i uspokoiła się, spojrzała na zegarek .. ojezu jest już 1:00 w nocy. Rozpięła kajdanki i kazała natychmiast zamknąć klatkę.
Agnieszka położyła się w łóżku i kazała masować stopy Zbyszkowi, aż nie zaśnie. Zbyszek bez słowa wykonał polecenie, ale długo nie mógł zasnąć po tym wszystkim.
Dotąd nie poznawał swojej żony, ale teraz zaczął się jej bać... czy będzie jakaś dalsza kara?
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#5
Uwielbiam to opowiadanie. Dobra robota i czekam na więcej.:-D
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#6
Opowiadanie extra !!! Nic tylko pisz dalszą część! Muszę przyznać że nie brakuje Tobie fantazji ...A może część z tych wszystkich opowiadań na forum jest tak naprawdę przeżyciem nas noszących pasy  .... może czas opisać nasze przeżycia łóżkowe  z udziałem  naszych Pan i ich pomysłów jak urozmaicają zabawy wieczorem czy może w ciągu dnia...Czekamy
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#7
Super !!
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#8
Mijały dni i noce tygodnie, Agnieszka coraz rzadziej pozwalała Zbyszkowi chodzić bez klatki. Zauważyła, że jeśli pozwala mu na pełny orgazm, Zbyszek staje się na dwa dni chamem i „głupim samcem”. Nagle naczynia nie pozmywane, nie chce mu się masować stópek i trzepie się do komputera znów do drugiej w nocy. Żeby było śmieszniej – znowu sprawdziła jego historię – ciągle oglądał filmiki z dominacją kobiet nad mężczyznami. Agnieszka zastawiała się, co dalej z tym zrobić? Kiedy jest zamknięty, skomli żeby go wypuścić, a jak jest wolny to ogląda klatki na komputerze. Dlatego postanowiła, że musi go uszczęśliwić.
„Faceci są jednak pojebani” stwierdziła, i postanowiła, że musi mu dać wreszcie nauczkę, jeśli ma marzyć o jakiejś dominacji to ma być to jej dominacja. Po tygodniu spędzonym w klatce, Agnieszka właśnie zażywała swoją kąpiel, a Zbyszek przyszedł z prośbą o wypuszczenie w celu umycia się. Agnieszka siedząc w wannie kazała sobie przynieść szampana i świece. Zbyszek grzecznie wszystko przygotował. Kiedy w łazience zapanował nastrój, Agnieszka kazała Zbyszkowi, aby ją delikatnie wykąpał.
- Rozbieraj się do naga! – Kazała – co byś powiedział, jakbym Ci zrobiła drucika? – pytała bawiąc się jego klatką. – Jak bardzo fiutek chce już wyjść?
- Proszę, Agnieszko już tydzień minął, bardzo mi się chce!
- A potem grzecznie, bez dyskusji wrócisz do klateczki? Zamkniesz się?
- Tak oczywiście, od razu po orgazmie. Tylko proszę zrób mi dobrze…
- No dobra, niech to będzie Twój dzień. – powiedziała, zdejmując naszyjnik z kluczykiem.
Rozpięła go, i zaczęła delikatnie masować, Zbyszek momentalnie zaczął głęboko oddychać i wydawać z siebie ciche jęki. Nie trzeba było dużo czasu, podniecenie zrobiło swoje, ledwo wzięła go do ust, On zaczął chlapać spermą jęcząc na cały głos. Agnieszka z niesmakiem patrzyła na niego, kiedy przeginał się w pół. Kiedy już skończył, wstał i poszedł się położyć bez słowa. Oczywiście całe jego podniecenie spadło i wszelka chęć na zamykanie się. Na przypomnienie co miał zrobić burknął jedynie że „Zaraz”.
Agnieszka nie zdenerwowała się, wiedziała że tak będzie. Znowu musi spędzić 1-2 dni z tym bucem. Jak życie z Dr. Jekyll i Mr. Hyde. Oczywiście nie trzeba było długo czekać, jedynie 7 dni, aż Zbyszkowi znowu wróciła ochota. Po dokładnie tygodniu, Zbyszek przyszedł do kuchni i nieśmiało zapytał Agnieszkę, czemu nie kazała mu się zamknąć.
- Kazałam, nie pamiętasz?
- Nooo wiesz… że mi spada ochota po orgazmie, ale wiesz też że to dla nas jest lepiej, jeśli jestem pod kluczem.
- Nie kolego, to tobie jest lepiej. Dla Ciebie to tylko taka gra wstępna. A potem strzelisz w 30 sekund. Co ja z tego mam. Twój penis do niczego mi się nie przydaje. Ale może jednak go zamknę, jeśli tak prosisz. Chcesz?
- Tak, proszę
- Ale będzie już w seksie po moich warunkach, na pewno tego chcesz? Nie bój się nie zapomnę o Tobie, ale ma być na moich warunkach. Jeśli się zgadzasz z tym, to zamknij klatkę i przynieś mi klucz nago i wypowiedz słowa: „Mój penis jest Twoją własnością.”
- Tak proszę, Mój penis jest Twoją własnością Pani – rzekł Zbyszek po chwili, kiedy wrócił z kluczem stojąc nago w kuchni w samej klatce.
- No to teraz przestawiam Ci moje warunki, olałeś mnie i to co Ci kazałam zrobić. Miałeś się zamknąć od razu po tym jak się poświęciłam dla Ciebie, i zostawiłeś mnie w łazience. Minęło siedem dni, nim się zreflektowałeś. Dlatego te 7 dni zamieniam na 7 tygodni w zamknięciu bez orgazmu.
- Ale tak długo nigdy nie było, nie wiem czy wytrzymam. To za długo… chociaż zrujnowany będzie?
- Cicho … mam dosyć skomlenia!!! – krzyknęła rzucając w niego kluczem - masz tu kluczyk, rób co chcesz, nigdy więcej nie wezmę go od Ciebie. – Zbyszek stał jak wyryty gapiąc się na ziemię gdzie spadł klucz.
- Albo… bierzesz w zęby i kładziesz mi na rękę. – powiedziała Agnieszka, ledwo powstrzymując diabelski uśmiech. „Dobrze że gapi się w podłogę i nie widzi mnie, bo bym się na pewno roześmiała” pomyślała, „no klękaj klękaj, przecież oboje wiemy, że tak to się skończy”.
Zbyszkowi chciało się prawie płakać, miał sam na sobie wykonać wyrok. W końcu zawstydzony, nago w klatce, klęknął na ziemi, wziął klucz w zęby i jak piesek podał jej do ręki.
- Dobrze… Zostań na dole na czworakach i odwróć się tyłem do mnie.
Zbyszek posłusznie wykonał polecenie, całkiem zrezygnowany jeszcze myśląc o 7 długich tygodniach odwrócił się do niej tyłem. Agnieszka czuła że poczucie władzy rozpływa się po całym jej ciele wzbudzając podniecenie, jakiej dotąd nie znała. Jej serce zaczęło szybciej bić, a krocze zrobiły się mokre, ale to poczucie nie było dla niej tylko seksualne, było czymś więcej, czego nie potrafiła nazwać. Powoli wysunęła nogi z pantofli i zaczęła kopać go po jądrach. Sama nie wiedziała dlaczego, ale autorytarność nad jego członkiem i fakt, że jego orgazm to tylko jej kaprys, coraz bardziej ją podniecała. Doszła do wniosku, że już nie tylko jemu to sprawia przyjemność. Ona też nie chce, żeby było inaczej, lubiła wpływ jaki wywierała na Nim samymi słowami, widziała, że w tym momentach Zbyszek odrywa się od rzeczywistości i jest w innym świecie.
- Połóż się na plecach!
Kiedy Zbyszek położył się na plecach, zobaczyła mocno przekrzywioną klatkę wypychaną przez jego kutasa, który nadaremnie próbuje urosnąć w zamknięciu ale nie ma gdzie. Ściągnęła już mokre majtki i siadła na jego twarzy. Zbyszek poczuł, jak mokro jest i prawie się dusząc zagłębił swój język w szparce. Agnieszka z czułą że jest Panią sytuacji i mocno przycisnęła kroczę na jego twarzy rytmicznie ujeżdżając jego język. Zbyszek ledwo łapiąc powietrze starał się z całych sił doprowadzić kochaną Żonę do orgazmu, ale Agnieszka nie skończyła na Nim. Po kilku minutach wstała i odeszła od zdziwionego Zbyszka, który z całkiem przemoczoną twarzą nadal leżał na podłodze.
- Potrzebuję czegoś konkretnego, a nie jednostrzałowca. 7 tygodni to długi czas, i będę potrzebowała coś konkretnego. Niestety na twojego małego fiutka nie mam co liczyć, ale na razie jako substytut użyjesz to. – powiedziała, trzymając pudełko ze sztucznym penisem na uprzęży. – To jest Strap-on, choć Ty o tym dobrze wiesz, i na razie to Ty go ubierasz.
Zbyszek ubrał grzecznie, strap-on, pod spodem mając penisa w klatce. Jakie dziwne uczucie – pomyślał.
- Nooo… wreszcie jakiś rozmiar. – powiedziała Agnieszka diabelsko się uśmiechając – bierz mnie od tyłu.
Zaprowadziła go do sypialni, i klęknęła na łóżku. Zbyszek wprowadził sztucznego członka do jej bardzo mokrej pochwy i zaczął rytmicznie ją posuwać. Gdy Agnieszka wiła się w spazmach, Zbyszek czuł się upokorzony a zarazem bardzo podniecony. Oto posuwa swoją Żonę i nic nie czuje. A do tego jeszcze wie, że nie poczuje jej Cipki aż prawie dwa miesiące. Nigdy też nie czuł się tak uległy ale i spełniony. Świat naprawdę przestał istnieć.
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#9
sorry pełno błędów ale nie mogę edytować.
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}
#10
(2020-05-12, 05:41)Toothpick napisał(a): sorry pełno błędów ale nie mogę edytować.

Za to samo opowiadanie godne naśladowania przyszłych keycholderek
Odpowiedz
{myadvertisements[zone_3]}{myadvertisements[zone_2]}