Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania / Propozycje
Exclamation 
Gdybyście mieli jakieś propozycje na nowe działy naszego forum albo inny sposób w jaki możemy usprawnić działanie to napiszcie proszę w odpowiedziach poniżej. Dzięki Smile
Odpowiedz
Idealnie byłoby jakby nasze Panie miały gdzie się wypowiadać, i żeby była opcja na zostawienie Opowiadań.
I może na początek zrób wszystko publiczne żeby przyciągnąć ludzi, niestety po to, żeby forum zaczęło żyć, należy napełnić treścią.
Odpowiedz
Ja myślę że fajnie by było wstawić swe fotki w pasach cnoty.

Ja myślę że fajnie by było wstawić swe fotki w pasach cnoty
Odpowiedz
Zrób dział jakoś zabezpieczony tylko dla zweryfikowanych forumowiczów. Jestem na tak.Smile
Odpowiedz
Adam to może w http://zamkniety.pl/forum-11.html ? Można ograniczyć wgląd do wątku tylko dla zarejestrowanych userów, chyba że chcemy ograniczyć tj napisał r_a_m tylko dla zweryfikowanych - decyzję pozostawiam Wam Smile
Odpowiedz
Ja myślę że fotki powinny być dostępne tylko dla zaufanych userów i o tym będzie decydował admin kto ma dostęp. To są raczej intymne fotki i chyba nie chcemy by oglądał je ktoś nazwijmy to niepowołany.  Dostęp dla aktywnych ludzi którzy wypowiadają się na forum i widać że są zaangażowani w temat. To jest moje zdanie.
Odpowiedz
hej, mam okazje byc w niedziele pierwszy raz zamknięty na dłużej, chyba ogarnąłem jakoś kwestie zebym nie mógł się uwolnic, mam propozycje, może chcecie każdego dnia relacje tutaj, tak jakby taki dziennik, sami pamiętacie te "pierwsze razy" na serio a ja nie chciałbym byc sam bo zwyczajnie się boje xd
Odpowiedz
Czekamy na twoje relacje w dziale : Kto jest zamknięty ;-) to chyba dobre miejsce. Pisz jesteśmy z Tobą.
Odpowiedz
Oczywiście wajnie by było stworzyć galerię z zamkniętym.
Odpowiedz

Skocz do: