Zamknięty
Jak odpowiednio dopasować pas - Wersja do druku

+- Zamknięty (http://zamkniety.pl)
+-- Dział: Pasy cnoty (http://zamkniety.pl/forum-4.html)
+--- Dział: Dla początkujących (http://zamkniety.pl/forum-5.html)
+--- Wątek: Jak odpowiednio dopasować pas (/thread-3.html)

Jak odpowiednio dopasować pas - LockedLion - 01-29-2018

Chciałbym się z Wami podzielić tematem chyba dość istotnym - jak wszystko wymierzyć i dopasować żeby pas cnoty mógł nam służyć przez długi czas bez niepotrzebnych komplikacji zdrowotnych i nie tylko. Dosłownie kilka zdań bez wchodzenia w detale.

Podstawowa sprawa, pas cnoty najczęściej składa się z dwóch elementów: obręczy i klatki. Właściwe dopasowanie obu części sprawi że Wasza Pani będzie mogła bez obaw zabezpieczyć swoją własność na bardzo bardzo długi czas.

Obręcz
Bez względu na wybrany materiał (silikon, metal, plastik), wygląd czy dodatkowe urozmaicenia - należy rozpocząć od pomiarów. Niektóre pasy mają obręcz zamykaną - co ułatwia szczególnie na początku zakładanie - inne są jednoczęściowym pierścieniem. Zamykane zakładami za moszną obejmując podstawę penisa a przy jednoczęściowych najpierw przekładamy jądra a dopiero po nich penisa. Na tym etapie przydaje się odrobina lubrykantu albo jakiejś oliwki żeby nie spowodować otarć skóry.

Niektóre modele (jak np. seria CB) dostarczane są obręczami w kilku rozmiarach. Pozwól sobie na kilka prób aby dopasować najbardziej odpowiadający Twojej anatomii - czyli taki który nie będzie powodował nadmiernego blokowania przepływu krwi a równoczesnie nie będzie zbyt luźny aby się przemieszczać swobodnie.

Klatka
Każdy z nas lubi sobie dodać kilka cm do długości  Tongue ale tutaj warto postawić na rzetelny pomiar (bez wzwodu). Penis powinien wypełniać jej przestrzeń tak aby pozostawić niewielką przestrzeń. Oczywiście z czasem możesz zmieniać klatki na mniejsze, krótsze, lecz na początek pozwól swojemu ciału poznać nową zabawę.

Lubrykanty
Wcześniej wspomniałem że przy zakładaniu dobrze użyć czegoś na poślizg. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby korzystać też z takich środków na codzień. Uchronią Was przed otarciami i problemami ze skórą. Istotne jest żeby omijać wszystkie środki które zawierają cukier w jakiejkolwiek postaci (np żele Durexa) - cukier + wilgoć + ciepło = zarazki i paskudny smrodek. Wszelkiego rodzaju oliwki nie są złe ale szybko się wchłaniają. Najskuteczniejsza jak dla mnie jest zwykła wazelina kosmetyczna, długo się utrzymuje na skórze chroniąc przed podrażnieniami i otarciami. Szczególnie doceniam na długich trasach samochodem albo przy dłuższych pieszych wycieczkach  Blush

Eksperymentuj, sprawdzaj a kiedy będziesz pewien że znalazłeś swój rozmiar to używaj ...jak najdłużej  Wink

RE: Jak odpowiednio dopasować pas - r_a_m - 02-03-2018

Bardzo cenne rady naprawdę u mnie to wszystko odbywało się metodą prób i błędów i nieraz dość kosztownych. Po prostu nie było kogo zapytać. Myślę że tu każdy teraz znajdzie pomocną dłoń i żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi ;-)

RE: Jak odpowiednio dopasować pas - Salacious - 02-12-2018

A co do obręczy... jak dobrać odpowiedni rozmiar? Kiedy jest za mała, a kiedy za duża?

RE: Jak odpowiednio dopasować pas - LockedLion - 02-12-2018

Hmm jak poszukać po internecie to fora i blogi prześcigają się w różnych metodach z czego najczęściej pojawia się mierzenie sznurkiem. Dokładnie tj umieszczona będzie obręcz zawiązujesz sznurek (byle nic cienkiego co mogło by skaleczyć skórę, żeby sobie krzywdy nie zrobić) na tyle ciasno żeby pomiędzy pętlą a ciałem dało się włożyć ciasno palec. Zostawiasz na kilka godzin sprawdzając jak Ci to odpowiada tzn czy za ciasno lub za luźno i poprawiasz szerokość pętli aż znajdziesz właściwy obwód - wtedy zdejmujesz i mierzysz. Sprawdzałem sam tą metodę ...i szczerze - nie jest idealna. Zecydowanie najkorzystniej wg mnie zamówić chińczyka CB6000 za kilkanaście zł i dać sobie kilka dni na przymiarki - zakładając że jest to bardziej "przyrząd pomiarowy" niż docelowy pas. Pomijając nawet tulejki dystansowe to możesz sprawdzić na tym modelu kilka rozmiarów pierścienia. Jeden każdego dnia - aż znajdziesz ten który Ci odpowiada Smile