Zamknięty

Pełna wersja: Trochę rad dla początkujących Pań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tłumaczenie z angielskiego: 

Zamknięcie


Teraz kiedy masz już jakieś pojęcie o fantazjach które doprowadziły twojego chłopaka/męża do zaproponowania trzymania go pod kluczem, możesz rozpoznać kontrolę jego orgazmów. Przede wszystkim, każdy scenariusz stosowania pasa cnoty zawiera jeden wspólny mianownik - oddanie kontroli nad swoją seksualnością. To znaczy że On chce, żebyś TY decydowała co i jak. Twój pierwszy krok, to odbycie rozmowy o „kontroli orgazmów”. Właśnie wtedy omówicie jego pragnienia i ustalicie co będzie, a co NIE będzie się działo na samym początku. Niektóre pary podpisują nawet kontrakt, gdzie wyspecyfikowanie są zakresy czasowe między jego orgazmami, oraz inne rzeczy, które On musi wykonywać jak i również Jej zobowiązania jako strażniczki klucza.
Nawet jeśli nie macie ochoty spisywać kontraktu, musicie  poznać i zrozumieć swoje oczekiwania. To jest ważne, żeby zabawa nie zapanowała nad waszym związkiem i codziennością. Oboje musicie wspólnie ustalić, jak dopasować nową sytuację w relacjach między wami.
 
Oto kilka sugestii:
 • Zacznij stopniowo. Powiedz mu że Ty (i on też) potrzebujesz czasu żeby wpasować pas cnoty do waszego życia.
  • Ustal granice. To jest najważniejsza część waszych ustaleń.
  • Omówcie jak długo będzie zamknięty, aż się spuści. Wielu mężczyzn powie że nie chce orgazmu. Twój mężczyzna nie może tego wiedzieć na początku. Ustalcie jakiś czas początkowy bez seksu.
  • Omówcie co musi zrobić aby zasłużyć na orgazm. Właśnie tutaj możesz mu powiedzieć, że im bardziej Cię zadowoli (nie tylko w sypialni) tym bardziej będziesz skłonna bawić się z jego małym.
  • Ustalcie hasło bezpieczeństwa. Które bez dyskusji natychmiastowo prowadzi do uwolnienia.
  • Ustal granice „rozmów o pasie cnoty”. Bardzo łatwo na początku wpaść w obsesję nowej zabawy. Dla zdrowia psychicznego was oboje, ustal limit czasowy i porę kiedy On może dyskutować o swojej klatce.
  • Dowiedz się o jego oczekiwaniach. Prawie na pewno będą wyższe od tego, czego ty chcesz robić, przynajmniej na początku. 
  • Warto to omawiać również w późniejszym okresie, kiedy nabierzecie trochę doświadczeń.
 • Zadbaj o swoją zabawkę! Jego penis jest pod twoją kontrolą. Ty masz klucz do niego. On nie ma dostępu do wacka bez Twojej zgody. Każdy potrzebuje czasu do przyzwyczajenia się do klatki. Co kilka dni zdejmij i sprawdź czy nie ma zadrapań. Ewentualnie wybierz inną klatkę. Kiedy jest rozpięty nie musi to oznaczać, że ma pozwolenie orgazm. Może zechcesz go podniecać i ponownie zamknąć bez spuszczania się. Upewnij się, że to zrozumiał.
 • Przejmij prawo własności nad jego penisem! W momencie zamknięcia jego penis należy do Ciebie. Możesz o tym myśleć w taki sposób, że jego penis to twoja zabawka. On nie jest jego właścicielem, tylko go nosi na swoim ciele. Istnieje tylko dla twojej przyjemności i rozrywki. Możesz go wyjąć, użyć i włożyć z powrotem do klatki, kiedy tylko zechcesz. Jeżeli będziesz myślała w ten sposób, zobaczysz, że dużo łatwiej będzie wprowadzić pas cnoty do waszego życia. Nie zamykasz niczego, co należy do Niego, tylko przechowujesz swoją zabawkę w bezpiecznym miejscu. Zobaczysz, jak potężna siłę ma taki punkt widzenia.
 • Nie pozwól żeby zabawa zaszła dalej niż Ty chcesz. Jeżeli nie jesteś „Szefem” w związku, to się nie zmieni tylko dlatego że go zamknęłaś. Najgorsza jest „dominacja od dołu”. To jest wtedy, kiedy wydaje się że Ty panujesz nad sytuacją, a tak naprawdę On tobą manipuluje, żebyś robiła to, co On chce. Naucz się mówić „Nie”. Możesz to zrobić w miły sposób, ale możliwe że będziesz musiała być stanowcza. Pas cnoty to oddawanie kontroli Tobie. Nie musisz się stać Dominą, ale musisz egzekwować granice, które ustaliłaś. Z czasem, jeśli On ma szczęście, twoja pewność siebie wzrośnie i uzyskasz większą kontrolę nad nim.
 • Nie poddawaj się za szybko. Męski pas cnoty może nie być dla Ciebie łatwym tematem, szczególnie na początku. Jeśli On stanie się nieznośny, albo zdenerwuje Cię ciągłym gadaniem o pasie, możliwe że będziesz chciała po prostu to zakończyć. Nie pozwól, żeby jego natarczywość zepsuła zabawę. Pamiętaj, nawet jeśli on tego chciał, musi też się dostosować do twoich wymagań. Ustal czas próbny, nie mów że to jest tydzień czy rok, wybierz coś pomiędzy. Podczas tego okresu, jeśli wystąpią problemy, po prostu porozmawiajcie o tym.
 • Rozmawiaj, rozmawiaj, rozmawiaj. Mężczyźni słyną z tego, że nie chcą rozmawiać o swoich uczuciach. Każdą rozmowę o uczuciach próbują skierować na bardziej obiektywne tory. Użyj swojego autorytetu żeby wydobyć z niego, o co Mu naprawdę chodzi. Pomóż mu zostać lepszym chłopczykiem. Może lubiłby dostawać kary? To jest bardzo popularna fantazja. Choć nie powinnaś go karać na początku za „dominację oddolną”, bo On też się uczy i targa Nim podniecienie. Omówcie i przekaż mu, że uwolnisz ptaszka i zaprzestaniesz zabawę, jeśli nie będziesz się czuła komfortowo. Prawdziwa kara to zakończenie zabawy w pas cnoty. Kary możesz stosować, żeby uzyskać oczekiwane przez Ciebie zachowanie. Ale musisz odróżnić prawdziwe problemy waszego życia od łamania zasad w zabawie.
Zabawa z męskim pasem cnoty to nie jest wiedzą tajemna czy trudna. Wymaga tylko kierowana spraw w taki sposób, żeby czuć się komfortowo podczas próby realizacji choć części jego fantazji, które doprowadziły do tego wyskoczył z pomysłem. Najważniejsze żebyś była trochę egoistką i żebyście się dobrze bawili!
Świetny post i oby zainteresowanych pań było więcej ...